Strona Główna · Ogłoszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Kwiecień 25 2024 23:35:12

Oferta pracy
Zatrudnimy nauczyciela z odpowiednim wykształceniem:
- wychowania fizycznego w wymiarze 8 godzin tygodniowo;
- doradztwa zawodowego w wymiarze 10 godzin rocznie.
kontakt:
Moc wielkanocnych życzeń...
Wiosenne warsztaty
Za nami wielkanocne warsztaty w Doboszówce, a wraz z nimi oprócz nauki moc zabawy i radości.
Witamy wiosnę!
Nareszcie zawitała długo oczekiwana, kolorowa i radosna - Pani Wiosna! W ramach obchodów Pierwszego Dnia Wiosny była inscenizacja, piękne stroje, korowód i ognisko z kiełbaskami.
W Dniu Kobiet
Z okazji Dnia Kobiet wszystkim Koleżankom i Paniom życzymy samych pogodnych dni, dużo uśmiechu i wielu powodów do radości!
Bal karnawałowy
W naszej szkole odbył się długo wyczekiwany bal karnawałowy  - niezwykłe wydarzenie, dostarczające dzieciom wielu pozytywnych przeżyć i radości. Dzieci świetnie się bawiły, uczestnicząc w zabawach i pląsach. Można było też sfotografować się w towarzystwie Kubusia Puchatka.
Kocham Babcię, kocham Dziadka!
W Dniu Babci i Dziadka
zamiast poczciwych kapci
od wnuków serdeczne życzenia:
niech się Wam spełnią wszystkie marzenia!

Hej,kolęda, kolęda!
Podczas szkolnego koncertu wykonawcom kolęd i pastorałek udało się przenieść słuchaczy w atmosferę nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

W dniu Bożego Narodzenia
przy rodzinnym wspólnym stole
dużo zdrowia i wytchnienia,
na Pasterce łez wzruszenia.
Niech Dzieciątko zsyła łaski
na każdego z nas rok cały,
a tymczasem wyśpiewajmy
w kolędach moc Jego chwały!
"Nasze magiczne Encanto"
Z okazji mikołajek uczniowie klas młodszych wraz z wychowawczyniami wybrali się do kina w Kraśniku na film animowany produkcji Disney’a pt. ”Nasze Magiczne Encanto”.  Dzieci z obejrzanej bajki dowiedziały się, jak ważna jest rodzina i siła, która w niej tkwi, a także, że nie wolno się poddawać i zrażać napotkanymi przeciwnościami.
Z wizytą w bibliotece szkolnej
Z okazji andrzejek biblioteka szkolna zorganizowała akcję czytelniczą „Wróżba z książką”. Uczniowie, którzy tego dnia wypożyczyli książkę, losowali dla siebie wróżbę, która odkrywała przed nimi rąbek tajemnicy, dotyczący niedalekiej przyszłości.
Przedświąteczny czas był doskonałą okazją, aby wziąć udział w kolejnej akcji czytelniczej „Przygarnij książkę na święta”. Na wszystkich uczestników czekały aromatyczne pierniczki z wierszykami o tematyce bożonarodzeniowej.
Strona 3 z 28 < 1 2 3 4 5 6 > >>