Strona G堯wna · Og這szenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Lipiec 14 2024 23:11:57
Strona G堯wna
Historia szko造
Statut szko造
Og這szenia
Dla Rodzic闚

Witamy na stronie naszej szko造
Wycieczka do Zakopanego
Wycieczki szkolne to czas ulubiony przez uczni闚. W dniach 29 – 30 wrze郾ia 2022 r. wsp鏊nie z r闚ie郾ikami ze Szko造 Podstawowej w Starych Boiskach uczestniczyli鄉y w wycieczce turystyczno-krajoznawczej w Tatry.
Po przyje寮zie spotkali鄉y si z naszym przewodnikiem, z kt鏎ym udali鄉y si na szlak. Pod捫yli鄉y przez Dolin Str捫ysk do wodospadu Siklawica. Widok by niesamowity, a zapiera這 dech. Tego dnia widzieli鄉y r闚nie wiele wa積ych miejsc w Zakopanem. Odpocz瘭i鄉y podczas zwiedzania Sanktuarium Matki Bo瞠j Fatimskiej na Krzept闚kach. Chwila wyciszenia by豉 nam potrzebna przed intensywn integracj w pensjonacie.
Drugi dzie przywita nas ulewnym deszczem. Udali鄉y si na piesz w璠r闚k do Doliny Ko軼ieliskiej. Urzek造 nas barwne opowie軼i naszego przewodnika oraz pi瘯na gra na r騜nych instrumentach muzycznych. Przed odjazdem musia by czas na zakup pami徠ek i spacer po Krup闚kach.
Zm璚zeni przywie幢i鄉y do domu niezapomniane wspomnienia.