Strona Główna · Ogłoszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Wrzesień 18 2021 00:41:50

Najnowszy Użytkownik: CzesioJ
ZBIÓRKA MAKULATURY I ZUŻYTYCH BATERII

Publiczna Szkoła Podstawowa w Chruślankach Józefowskich prowadzi zbiórkę makulatury i zużytych baterii.
Zapraszamy wszystkich dbających o środowisko do udziału w zbiórce!

Plakat Link
Czytanie Jeżycjady
Wszystkich miłośników twórczości Małgorzaty Musierowicz zachęcamy do udziału w piątej edycji Ogólnopolskiego Czytania Jeżycjady. Akcja rozpocznie się 1 marca 2021 r. o godz. 9.00. Można do niej dołączyć przez Facebook. Szczegóły u nauczyciela bibliotekarza. Kto jeszcze nie zaznajomił się z rodziną Borejków, może skorzystać ze zbiorów biblioteki szkolnej.
Zapraszamy do biblioteki w następujące dni:
- wtorek godz. 09.40 - 12.40
- środa 10.40 - 13.40.
Nowy plan lekcji
Zapoznajcie się ze ze zmianami w planie lekcji Link
“Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”
Drodzy Uczniowie i Rodzice!
Nasza szkoła przystąpiła do projektu “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.

Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.
W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego lub materiałów biurowych.
Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci!
Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty sprzęt na rzecz wybranej szkoły.
,,Im więcej sprzętu uzbieramy, tym wyższy bon otrzymamy!!!’’
Termin Akcji: 20.01.2021 r. – 05.02.2021 r.
Miejsce Akcji: Publiczna Szkoła Podstawowa w Chruślankach Józefowskich

Organizatorzy akcji Link
Rodzaje sprzętu Link
Konkursy świąteczne
Zapraszamy do udziału w szkolnych konkursach bibliotecznych:
kl. IV - VIII
"Ulubione potrawy świąteczne" w formie ilustrowanej broszury;
kl. I - III
"Karta świąteczna z życzeniami".
Prace należy składać w sekretariacie szkoły do 18 grudnia.
G. Iwanicka - Drozd
Drodzy Rodzice, prosimy o udział w ankiecie dotyczącej dostępu do internetu, komputera, telefonu.
Ankieta Link
Odpowiedzi przesyłamy na pocztę szkoły: spchruslanki@wp.pl
Konkurs papieski
16 października 2020r. został rozstrzygnięty Szkolny konkurs plastyczny "Święty Jan Paweł II w moich oczach". Organizatorką była p. Dorota Dąbek.
Oto laureaci: I miejsce – Zuzanna Prokopiak z kl. VIII, II miejsce – Natalia Hołody z kl. VIII. Gratulujemy zwyciężczyniom i życzymy dalszych sukcesów!
Miejsce I Link
Miejsce II Link
W świecie wartości
Wychowanie do wartości oznacza ustawiczne motywowanie do wartościowego życia. W roku szkolnym 2020/2021 realizowane jest ono poprzez kształtowanie postaw i respektowanie norm społecznych oraz stanowi priorytet zadań podejmowanych przez szkołę.
Temat najważniejszych wartości w życiu każdego człowieka pięknie nam przybliżyła Pani Ewa Cywińska, którą gościliśmy w naszej szkole 22 września 2020r. Te wartości to m.in. RODZINA, SZKOŁA, BÓG, HONOR, OJCZYZNA, PRAWDA, DOBRO, PIĘKNO. Nadają one sens naszemu życiu w wymiarze fizycznym, psychicznym, społecznym i duchowym. Dziękujemy za bardzo ciekawe i pouczające spotkanie!
Rozpoczęcie roku szk. 2020/2021
Witamy serdecznie po wakacjach!

Podjęliśmy wszelkie możliwe działania związane z organizacją nowego roku szkolnego, aby pobyt w naszej szkole był bezpieczny. Życzymy wszystkim dużo radości i satysfakcji z efektów niczym nie zakłóconej nauki.

Dzwonki lekcyjne
Zakończenie roku szkolnego 2019/2020
Rozdanie świadectw szkolnych przez wychowawców odbędzie w ustalonych godzinach z zachowaniem środków bezpieczeństwa. Uczniowie odbierający świadectwa muszą mieć założone maseczki ochronne.

Klasa VIII i VII – godz. 9.00
Klasa VI i V – godz. 10.00