Strona Główna · Ogłoszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Kwiecień 23 2018 20:55:58
Nawigacja
Strona Główna
STOWARZYSZENIE
Historia szkoły
Kadra Pedagogiczna
Historia miejscowosci
DOKUMENTY SZKOLNE
Artykuły
Ogłoszenia
Droga do szkolnego sukcesu
Linki
Galeria
Plan lekcji
Szukaj
Dla Rodziców
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 7
Najnowszy Użytkownik: Mikela
Witamy
Witamy na stronie naszej szkoły
W Dniu Kobiet
Twym marzeniom - spełnienia,
Twoim planom - sukcesu,
aby radość istnienia
miała wymiar bezkresu!
Wszystkiego najlepszego dla Pań i Koleżanek
życzą chłopcy.
Wyjazd na lodowisko
17 lutego został zorganizowany wyjazd na lodowisko do Józefowa nad Wisłą. Wzięło w nim udział około 20 uczniów z klas III - VI. Opiekunami grupy uczniów była p. Joanna Ciempiel, p. Jolanta Iracka oraz p. Agnieszka Woźniak. Na lodowisku uczniowie byli krócej, niż planowali, ponieważ zaczął padać deszcz. Wszyscy świetnie bawili się na lodowej tafli, wyczyniając różne akrobacje zespołowo i indywidualnie. W świetnych humorach wracali do domu.DD
Kulig
15 lutego 2017 roku wychowawcy klas 0-III wraz z rodzicami sprawili radość wychowankom naszej szkoły, organizując kulig. Warunki były idealne: białe połacie śniegu, zaspy po obu stronach drogi i dodatnia temperatura! Trasa kuligu wiodła przez polne drogi i las. Było jak w znanej piosence: „Jaka pyszna sanna, parska raźno koń. Śnieg rozbija kopytami, sanki dzwonią dzwoneczkami: dzyń, dzyń, dzyń, dzyń, dzyń, dzyń, dzyń, dzyń, dzyń…” Podziwianiu uroków zimy towarzyszyła wspaniała zabawa. Dziękujemy za radość i niezapomniane przeżycia!DD

Szkolny konkurs na najpiękniejszą kartkę walentynkową
Z okazji dnia zakochanych Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs plastyczny na najpiękniejszą kartkę walentynkową.
Celem konkursu było rozwijanie zdolności artystycznych uczniów naszej szkoły, poszerzanie wiedzy z zakresu różnorodnych technik plastycznych, zachęcanie do aktywnego i twórczego spędzania wolnego czasu. Ocenie podlegały: pomysłowość, oryginalność, kompozycja, samodzielność, staranność wykonania pracy, a także ogólne wrażenie artystyczne.
W kategorii wiekowej klas 0-III wyróżniono kompozycje Olafa Krasuckiego i Szymona Wiatrowskiego, zaś w kategorii klas IV-VI - prace Zuzanny Prokopiak, Amelii Siudym, Agaty Rozmus i Aleksandry Romanowskiej. Nasze gratulacje!DD

Taneczny zawrót głowy
Karnawał to czas radosnej zabawy, kolorowych przebrań i szalonych tańców na parkiecie. Tegoroczna zabawa karnawałowa różniła się od poprzednich. W niedzielę, 15 stycznia 2016 w podróż z tańcem i śpiewem przez kraje Europy i Świata zabrali nas zaproszeni animatorzy. Oprócz atrakcji tanecznych były zwierzątka z baloników, makijaż twarzy, wizyta Świętego Mikołaja oraz poczęstunek przygotowany przez mamy. Uśmiech na dziecięcych buziach świadczył o wspaniałej zabawie. DD
Fotorelacja tutaj
"Dziewczynka z zapałkami" na świąteczną nutę
20 grudnia 2016r. był w naszej szkole dniem szczególnie uroczystym. Wspólnie z zaproszonymi gośćmi uczestniczyliśmy w spotkaniu opłatkowym. Przedświąteczne spotkanie rozpoczęło się od inscenizacji baśni H. Ch. Andesena wzbogaconej o współczesne elementy, a przygotowanej pod kierunkiem p. Anny Mikos i p. Beaty Michalec. Przejęci młodzi aktorzy w zimowo-bajkowej scenerii przedstawili publiczności historię dziewczynki z zapałkami. Biedną, samotną i zmarzniętą dziewczynkę mijało kilka osób. Po krótkiej wymianie zdań każdy zostawiał ją samą. Nikt nie zainteresował się jej losem oprócz dwójki dzieci, które poprosiły swoich rodziców o pozwolenie na przyprowadzenie zmarzniętej nieznajomej na wieczerzę wigilijną. Uczniowie ukryli w swoich oryginalnych jasełkach jasne przesłanie: warto się rozejrzeć wokół siebie, aby dostrzec osoby, które potrzebują naszej pomocy, uwagi czy po prostu dobrego słowa i uśmiechu. Przede wszystkim jednak nikt nie powinien czuć się samotnie w tę wyjątkową noc, w noc Bożego Narodzenia. W przedstawienie wplecione zostały kolędy, które śpiewali nie tylko występujący, ale i cała publiczność. Ze wzruszeniem i zachwytem podziwialiśmy zdolności aktorskie i wokalne młodych aktorów. DD
Fotorelacja tutaj
"Mikołaju Święty przynieś nam prezenty..."
6 grudnia 2016, jak co roku odwiedził nas Święty Mikołaj, który obdarował uczniów ze wszystkich klas wspaniałymi prezentami. Swoją wizytą sprawił dzieciom dużo radości i zapewnił, że odwiedzi ich za rok. Wszyscy z przykrością żegnali wyjątkowego gościa, który wyruszył w dalszą podróż, aby obdarować kolejne grzeczne dzieci. DD
Fotorelacja tutaj
ANDRZEJKI 2016
„Andrzejki czas zacząć…”! Tymi słowami rozpoczęliśmy 26 listopada zabawę andrzejkową, którą zorganizowaliśmy, by kultywować w naszej szkole tradycje i zwyczaje ludowe.
Od dawna wiadomo, że nic tak nie integruje jak wspólna zabawa. Skoczne tańce , szeroki wachlarz wróżb przygotowanych przez uczennice klas III-VI, począwszy od koła przeznaczenia poprzez serca z imionami, kartki z zawodami, a na wróżbach z kubeczkami kończąc - to wszystko podczas trzygodzinnej zabawy andrzejkowej.
Nie zabrakło oczywiście poczęstunku, by uczestnicy nie opadli z sił w czasie harców w takt muzyki. /J.C./
Fotorelacja tutaj


Spotkanie z iluzjonistą
25 listopada naszą szkołę odwiedził iluzjonista, który zabrał uczniów w świat czarów i magii.
Podczas zabawy dzieci nie tylko uważnie i z zainteresowaniem oglądały występ magika, ale też miały okazję osobiście uczestniczyć w wielu trikach i sztuczkach.
Pokaz niewątpliwie dostarczył młodym widzom wielu pozytywnych wrażeń, o czym świadczyły wesołe okrzyki i gromkie brawa, którymi nagrodzili czarodzieja. J.C.
Fotorelacja tutaj
„Cała Gmina czyta dzieciom” – III edycja
27 października reprezentacja naszej szkoły miała zaszczyt gościć w murach Zespołu Szkół Ogólnokszałcących w Józefowie nad Wisłą, gdzie została zaproszona do udział po raz trzeci w imprezjadzie czytelniczej „Cała Gmina czyta dzieciom” , która przebiegała w tym roku pod hasłem „Książka , to dopiero początek…”.
Podczas tegoż wydarzenia kulturalnego nasze uczennice miały możliwość zaprezentowania kreacji literackich, a mianowicie: Sylwia Ciempiel (ucz. kl. III) odnalazła się w roli Calineczki, Zuzanna Prokopiak (ucz. kl. IV) wcieliła się w postać Róży z „Małego Księcia”, zaś dla Amelii Siudym (ucz. kl. V) idealną bohaterką okazała się Mary z „Tajemniczego ogrodu”.
W czasie spotkania z książką Wójt Gminy Józefów nad Wisłą p. Grzegorz Kapica podarował wszystkim uczestnikom opaski odblaskowe, by czuli się bezpiecznie w drodze do i ze szkoły.
Miłym akcentem było wręczenie dyplomów i nagród książkowych czytelnikom roku szkolnego 2015/2016, otrzymały je dwie uczennice: Sylwia Ciempiel i Kinga Bernat.
Spotkanie czytelnicze minęło w miłej, przyjaznej atmosferze. Dziękujemy Organizatorom za zaproszenie. J.C.
Święto Niepodległości
Narodowe Święto Niepodległości

11 listopada to wielka data – symbol miłości ojczyzny, walki o wolność, symbol wiary i zwycięstwa. By uczcić ten szczególny dzień, 14 listopada odbył w się w naszej szkole uroczysty apel. Z okazji 98 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę uczniowie w niezwykle wzruszający sposób przedstawili montaż słowno-muzyczny przypominający okoliczności wielu lat niewoli i wielkiego szczęścia z powodu powrotu Polski na mapę Europy. (B.M.)
Fotorelacja tutaj


Strona 4 z 17 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

BIP

NGO'

Flop'

NGO'
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Ksia23
14/01/2017 02:34
jak ktoś rozlicza PIT, to przekażcie [url=http://inik.pl/]1% podatku[/url] mojemu koledze

imienin
14/10/2016 01:15
Dzień chłopaka przeleciał smiley

gumisie135
27/03/2013 16:47
firmy.poznan24h.pl- warto zajrzeć!smiley