Strona G堯wna · Og這szenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Marzec 27 2023 06:51:52
Strona G堯wna
Historia szko造
Og這szenia
Dla Rodzic闚

Witamy na stronie naszej szko造
Uwaga! Konkursy!
Zapraszamy uczni闚 klas VI - VIII do udzia逝 w Regionalnym konkursie literacko-fotograficznym inspirowanym tw鏎czo軼i Tadeusza R騜ewicza. Szczeg馧y w za陰cznikach.
plakat Link
regulamin Link

KONKURSY Z OKAZJI 名I﹗ WIELKANOCNYCH
Kl. I-III – Karta 鈍i徠eczna z 篡czeniami w formie wierszyka (najlepiej u這穎nego samodzielnie i zapisanego w豉snor璚znie).
Kl. IV-VIII – Ulubione potrawy 安i徠 Wielkanocnych w formie broszury (przepisy zapisane w豉snor璚znie oraz ozdobione ilustracjami).
Zawodowy strza w 10!
Zapraszamy Rodzic闚 i Uczni闚 klas VII i VIII do zapoznania si z listem Lubelskiego Kuratora O鈍iaty. Link
Dzie J瞛yka Ojczystego
W zwi您ku z obchodami Dnia J瞛yka Ojczystego w naszej szkole zorganizowano konkurs recytatorski dla uczni闚 oddzia逝 przedszkolnego i klas I-III. W konkursie uczestniczy這 19 uczni闚, prezentuj帷 utwory literatury dzieci璚ej.
Laureatami zostali:
Adam Prokopiak- oddzia przedszkolny
Amelia Dul –klasa I
Abigail Koperkiewicz- klasa I
Wyr騜niono:
Hubert 疾lazny- klasa I
Bart這miej Iracki- klasa II
Wiktoria Sud馧- klasa III. (A.P.)
Z tej samej okazji uczniowie klas IV-VIII wzi瘭i udzia w Mi璠zyszkolnym konkursie plastycznympod has貫m„Bajki robot闚”. Moja ilustracja do wybranej bajkiupami皻niaj帷ym 100. rocznic urodzin Stanis豉wa Lema.
Oto laureaci konkursu:
Miejsce I
Kacper Komorowski, kl. V (SP Stare Boiska) iZuzanna Prokopiak, kl. VIII (SP Chru郵anki J霩efowskie)
Miejsce II
Natalia Uzar, kl. V (SP Stare Boiska) iKlaudia Majcher, kl. VII (SP Chru郵anki J霩efowskie)
Miejsce III
Nikola Ma豉czy雟ka, kl. VI (SP Stare Boiska) iSylwia Ciempiel, kl. VII (SP Chru郵anki J霩efowskie)
Laureatom oraz wszystkim uczestnikom sk豉damy serdeczne podzi瘯owania i wyrazy uznania!
Nagrody b璠zie mo積a odebra w sekretariacie swojej szko造 po wcze郾iejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu. (DD)
Rozstrzygni皻o tak瞠 konkurs na najpi瘯niejsz kartk 鈍i徠eczn zorganizowany przez bibliotek szkoln. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!
Walentynki
Najm這dsi uczniowie naszej szko造 15.02.2021 obchodzili „walentynki”. Imprez zapocz徠kowa造 odwiedziny 鈍. Walentego, kt鏎y opowiedzia o sobie i o idei 鈍i皻a zakochanych, po czym w radosnej atmosferze dzieci razem ze swoimi wychowawcami uczestniczy造 w grach i zabawach. Nast瘼nie kolejny go嗆-listonosz Tomek przekaza uczniom „poczt walentynkow”. Uroczysto嗆 zako鎍zy這 wzajemne obdarowywanie si s這dko軼iami.
Mi璠zynarodowy Dzie Numeru Alarmowego
11.02.2021w naszej szkole obchodzili鄉y Mi璠zynarodowy Dzie Numeru Alarmowego. W ramach tego 鈍i皻a uczniowie oddzia逝 przedszkolnego i klas I-III obejrzeli film dla dzieci pt. „Bezpieczne zachowania” a tak瞠 wykonali na pami徠k zak豉dki do ksi捫ek z numerem alarmowym, kt鏎e mo積a podziwia na tablicy w korytarzu szko造.
Og這szenie
ZBI紑KA MAKULATURY I ZU玆TYCH BATERII

Publiczna Szko豉 Podstawowa w Chru郵ankach J霩efowskich prowadzi zbi鏎k makulatury i zu篡tych baterii.
Zapraszamy wszystkich dbaj帷ych o 鈔odowisko do udzia逝 wzbi鏎ce!

Plakat Link
Czytanie Je篡cjady
Wszystkich mi這郾ik闚 tw鏎czo軼i Ma貪orzaty Musierowicz zach璚amy do udzia逝 w pi徠ej edycji Og鏊nopolskiego Czytania Je篡cjady. Akcja rozpocznie si 1 marca 2021 r. o godz. 9.00. Mo積a do niej do陰czy przez Facebook. Szczeg馧y u nauczyciela bibliotekarza. Kto jeszcze nie zaznajomi si z rodzin Borejk闚, mo瞠 skorzysta ze zbior闚 biblioteki szkolnej.
Zapraszamy do biblioteki w nast瘼uj帷e dni:
- wtorek godz. 09.40 - 12.40
- 鈔oda 10.40 - 13.40.
Nowy plan lekcji
Zapoznajcie si ze ze zmianami w planie lekcji Link
“Wszystkie dzieci zbieraj elektro鄉ieci”
Drodzy Uczniowie i Rodzice!
Nasza szko豉 przyst徙i豉 do projektu “Wszystkie dzieci zbieraj elektro鄉ieci”.

Celem akcji jest podniesienie 鈍iadomo軼i ekologicznej w鈔鏚 dzieci i m這dzie篡, oraz zwr鏂enie uwagi na prawid這we zagospodarowanie odpadami.
W zamian za przyniesiony zu篡ty sprz皻 elektroniczny i elektryczny szko豉 otrzyma bon, kt鏎y wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci sprz皻u sportowego lub materia堯w biurowych.
Jedynym warunkiem jest mobilizacja do dzia豉nia, porz康ki domowe i ch璚i!
Do akcji szkolnej mog przy陰czy si r闚nie firmy i instytucje, kt鏎e oddadz zu篡ty sprz皻 na rzecz wybranej szko造.
,,Im wi璚ej sprz皻u uzbieramy, tym wy窺zy bon otrzymamy!!!’’
Termin Akcji: 20.01.2021 r. – 05.02.2021 r.
Miejsce Akcji: Publiczna Szko豉 Podstawowa w Chru郵ankach J霩efowskich

Organizatorzy akcji Link
Rodzaje sprz皻u Link
Konkursy 鈍i徠eczne
Zapraszamy do udzia逝 w szkolnych konkursach bibliotecznych:
kl. IV - VIII
"Ulubione potrawy 鈍i徠eczne" w formie ilustrowanej broszury;
kl. I - III
"Karta 鈍i徠eczna z 篡czeniami".
Prace nale篡 sk豉da w sekretariacie szko造 do 18 grudnia.
G. Iwanicka - Drozd
Drodzy Rodzice, prosimy o udzia w ankiecie dotycz帷ej dost瘼u do internetu, komputera, telefonu.
Ankieta Link
Odpowiedzi przesy豉my na poczt szko造: spchruslanki@wp.pl
Strona 4 z 26 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>