Strona G堯wna · Og這szenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Pa寮ziernik 19 2018 22:00:18
Strona G堯wna
Historia szko造
Artyku造
Og這szenia
Dla Rodzic闚
U篡tkownik闚 Online
Go軼i Online: 1
Brak U篡tkownik闚 Online

Zarejestrowanch Uzytkownik闚: 7
Najnowszy U篡tkownik: Mikela
Witamy na stronie naszej szko造
Pasowanie na przedszkolaka

Dnia 18 listopada 2010roku po raz pierwszy w naszej szkole odby這 si pasowanie na przedszkolaka. Dla maluch闚 by這 to pierwsze powa積e wyst徙ienie przed publiczno軼i. Mimo niewielkiej tremy dzieci stan窸y na wysoko軼i zadania. Wspaniale za酥iewa造 piosenki, powiedzia造 wierszyki i pi瘯nie zata鎍zy造 krakowiaka, za co otrzyma造 gromkie brawa. Nast瘼nie pani dyrektor dokona豉 pasowania i wr璚zy豉 maluchom pami徠kowe dyplomy. Rodzice byli bardzo wzruszeni i dumni ze swoich pociech.
Wychowawczyni Aneta Prokopiak

Pasowanie 2010
4.11. 2010 roku w naszej szkole odby這 si 郵ubowanie klasy I.
" Wczoraj jeszcze przedszkolaki, dzisiaj ju pierwszaki". uczniowie wykazali si znajomo軼i praw i obowi您k闚 ucznia oraz szacunkiem do symboli narodowych. Pi瘯n cz窷 artystyczn w wykonaniu pierwszak闚, spo貫czno嗆 szkolna
i rodzice nagrodzili gromkimi brawami. Do braci uczniowskiej przyj皻o 10 pierwszak闚.Na pami徠k uroczysto軼i dzieci otrzyma造 dyplomy i znaczki oraz upominki od rodzic闚.
Wychowawczyni Jolanta Iracka

Strona 18 z 18 << < 15 16 17 18
Nazwa U篡tkownika

Has這

Nie jeste jeszcze naszym U篡tkownikiem?
Kilknij TUTAJ 瞠by si zarejestrowa.

Zapomniane has這?
Wy郵emy nowe, kliknij TUTAJ.

Tylko zalogowani mog dodawa posty w shoutboksie.

jak kto rozlicza PIT, to przeka盧ie [url=http://inik.pl/]1% podatku[/url] mojemu koledze

Dzie ch這paka przelecia smiley

firmy.poznan24h.pl- warto zajrze!smiley