Strona Główna · Ogłoszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Maj 19 2019 14:44:42
Nawigacja
Strona Główna
STOWARZYSZENIE
Historia szkoły
Kadra Pedagogiczna
Historia miejscowosci
DOKUMENTY SZKOLNE
Ochrona Danych Osobowych
Ogłoszenia
Droga do szkolnego sukcesu
Linki
Galeria
Plan lekcji
Szukaj
Dla Rodziców
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 20
Najnowszy Użytkownik: Xerven
Witamy
Witamy na stronie naszej szkoły
Mikołajki 2011
Mikołajki 2011' W tym roku obchody tego święta były w naszej szkole bardzo uroczyste. Święty Mikołaj zawitał, a wraz z nim wielu Gości: Pan Wójt Gminy Józefów nad Wisłą Grzegorz Kapica, Pracownicy Urzędu Gminy i Ośrodka Pomocy Społecznej, Rada Gminy, Sołtysi wsi Chruślanki J. i Idalin, Pani Prezes Stowarzyszenia Na Rzecz Ekorozwoju Wsi Chruślanki J. i Idalin, Rodzice, Dzieci, Nauczyciele i Pracownicy szkoły.
Był to dzień szczególny, by cieszyć się z prezentów i wyrazić wdzięczność tym, którzy sprawili nam w tym roku najpiękniejszy prezent -przyczyniając się do poprawy warunków nauki i pracy w naszej placówce, poprzez dofinansowanie remontu budynku szkoły, oraz zakupu wyposażenia stołówki szkolnej. "Świętym Mikołajem" byli: Pan Wójt i Rada Gminy Józefów nad Wisłą oraz OPS. Spotkaniu towarzyszyły ciepłe słowa, chwile wzruszeń i zachwytu podczas występów malusińskich i koła teatralnego.
Zdjęcia zobacz tutaj
Ślubowanie klasy I

Pasowanie na ucznia to bardzo ważna uroczystość w naszym szkolnym kalendarzu imprez. Tradycyjnie, jak co roku dzieci prezentują swoje umiejętności w przygotowanym wcześniej programie artystycznym. Po występie przystępują do zdania egzaminu przed zaproszonymi gośćmi. Po zdaniu egzaminu w symboliczny sposób poprzez przysięgę i pasowanie ołówkiem, są przyjęte w poczet uczniów swojej szkoły. Stają się członkami społeczności szkolnej, czyli nie są już tylko dziećmi, ale też uczniami tej szkoły. Fakt obecności rodziców, uczniów klas starszych i ich wychowawców dodaje dodatkowej wagi tej uroczystości.

Dnia 2 XII 2011r. odbyła się ta ważna uroczystość - pasowanie dzieci z klasy I na uczniów naszej szkoły. Do ślubowania przystąpiło 7 uczniów.

"Jestem małym Polakiem, uczę się w polskiej szkole, dlatego obiecuję, że:
Będę szanować wszystkich ludzi,
będę dbać o rośliny i zwierzęta.
Nauczę się przyjaźni i koleżeństwa.
Będę szanować wszystkich, którzy pracują w naszej szkole ,
aby nam było w niej dobrze.
Swą nauką i zachowaniem będę sprawiać radość rodzicom
i nauczycielom.
Wiem, że w ten sposób będę mądrym i odważnym człowiekiem.
Postaram się dobrze wypełniać obowiązki ucznia!
Ślubuję"


Słowa te przypieczętowali swoim palcem:

1. Cywiński Dawid
2. Łyczek Aneta
3. Łyczek Bartłomiej
4. Twarogowska Patrycja
5. Romanowska Aleksandra
6. Rozmus Agata
7. Zarębski Michał


Wychowawczyni : Pani Joanna Rozmus

Gratulujemy!!!! Życzymy Pani owocnej pracy, sukcesów w pracy,
a nowo upieczonym pierwszakom samych 6 :-)

Zdjęcia zobacz tutaj
Ślubowanie przedszkolaków

Zdjęcia zobacz tutaj
Szkoła po remoncie
Dobiegły końca prace związane z remontem budynku szkoły.
W ramach prac wykonano elewację zewnętrzną wraz z dociepleniem ścian i wyłożono kostką chodniki wokół budynku. Wykonanie tych prac zawdzięczamy Gminie Józefów nad Wisłą, która przekazała środki finansowe i koordynowała przebieg prac. Dziękujemy!
NIEPODLEGŁAZdjęcia zobacz tutaj
DEN
DEN to okazja do podziękowania nauczycielom za dar nauki i wspaniałe przewodnictwo na trudnej drodze zdobywania wiedzy. Samorząd Uczniowski przygotował z tej okazji humorystyczną inscenizację o tym, że zarówno nauczycielem, jak i uczniem nie jest być łatwo. Uwieńczeniem uroczystości było odśpiewanie piosenki 100 lat i wręczenie przez przedstawicieli SU kartek z życzeniami. Całość uświetniła wspaniała oprawa plastyczna przygotowana przez p. D. Dąbek oraz p. B. Michalec.Zdjęcia zobacz tutaj
Ognisko klas IV-VI; Rajd rowerowy

Z okazji Dnia Chłopaka, na placu szkolnym w piątkowe popołudnie, 30 września uczniowie klas IV-VI wspólnie bawili się przy ognisku. Dopisywały humory, apetyt na pieczoną kiełbaskę i jabłka. Emocjonującym elementem spotkania były konkurencje sportowe. Jak widać na załączonych fotkach w Dniu Chłopaka - dziewczyny górą!!!
Zdjęcia zobacz tutaj
26 września uczniowie z kl. IV-VI wyruszyli na rajd rowerowy szlakiem "Złota Góra". Dzień był wprost wymarzony na taki wyjazd, a dzieci pełne entuzjazmu i zapału. Wyprawa malowniczą trasą dostarczyła wszystkim wielu wrażeń i niezapomnianych przeżyć. Dzięki niej uczestnicy mieli okazję do aktywnego wypoczynku , podczas którego mogli sprawdzić swoje umiejętności korzystania z zasad ruchu drogowego. Przede wszystkim jednak spełnili swój obowiązek wobec tych, którzy polegli w obronie Ojczyzny
(odwiedzili i uporządkowali pomnik powstańców styczniowych z 1863 r.).
Inauguracja roku szkolnego 2011/12
1 września 2011- rozpoczynamy nowy rok szkolny!
Pani dyrektor Grażyna Prokopiak serdecznie powitała uczniów, rodziców i nauczycieli oraz pracowników szkoły, życząc zgromadzonym samych sukcesów, wytrwałości oraz spełnienia wszystkich zamierzeń i planów.
Serdeczne życzenia, w związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego, otrzymaliśmy również od Pani Katarzyny Hall -minister edukacji narodowej oraz Wójta Gminy Józefów nad Wisłą Pana Grzegorza Kapicy.
W odnowionych, kolorowych i słonecznych salach lekcyjnych uczniowie z przyjemnością spotkali się ze swoimi wychowawcami. Największe emocje towarzyszyły przedszkolakom, którzy z odwagą wystąpili, by przywitać się z nową panią i zaprezentować przed całą społecznością szkolną.
Zdjęcia zobacz tutaj
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2010/11
" Pożegnania nadszedł czas" . Kolejny rok szkolny ze 100% promocją do klas następnych - za nami:-). Sześciu absolwentów naszej szkoły rozpocznie od września naukę w gimnazjum. Zasłużeni solidną pracą, bardzo dobrymi i celującymi wynikami w nauce, uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe. Dla uczennicy z najwyższą średnią ocen w szkole- Klaudii Bernat- nagrodę książkową, ufundował Pan Wójt Gminy Józefów na Wisłą.
Ze strony uczniów nie zabrakło słów uznania i podziękowań dla swoich nauczycieli i wychowawców. Szóstoklasiści wręczyli swoim pedagogom ordery za zasługi na polu edukacji i wychowania.
Foto z przebiegu uroczystości tutaj
Życzymy Wszystkim wspaniałych, słonecznych i bezpiecznych wakacji!

Wycieczka do Zamościa
Zobacz relację foto z wycieczki:-) tutaj
DZIEŃ RODZINY 2011'
5 czerwca- całymi rodzinami spotkaliśmy się, by świętować DZIEŃ RODZINY. Dzieci przygotowały dla swoich rodziców wzruszający program artystyczny. Wielu emocji dostarczyły wspólne gry i konkursy na świeżym powietrzu. Rodzice nie pozostali dłużni - wszystkim smakowały przysmaki, jakimi częstowały nas mamy, tatusiowie natomiast zadbali, aby kiełbaska z grilla była rumiana:-).
Na zakończenie najwytrwalszym w rozgrywkach Pani dyrektor wręczyła dyplomy.
Zdjęcia zobacz tutaj
Strona 18 z 19 << < 15 16 17 18 19 >
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

BIP

NGO'

Flop'

NGO'
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Ksia23
14/01/2017 02:34
jak ktoś rozlicza PIT, to przekażcie [url=http://inik.pl/]1% podatku[/url] mojemu koledze

imienin
14/10/2016 01:15
Dzień chłopaka przeleciał smiley

gumisie135
27/03/2013 16:47
firmy.poznan24h.pl- warto zajrzeć!smiley