Strona Główna · Ogłoszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Styczeń 20 2021 13:23:56
Nawigacja
Strona Główna
STOWARZYSZENIE
Historia szkoły
Kadra Pedagogiczna
Historia miejscowosci
DOKUMENTY SZKOLNE
Zdalne nauczanie
Ogłoszenia
Droga do szkolnego sukcesu
Linki
Galeria
Plan lekcji
Szukaj
Ochrona danych osobowych

Dla Rodziców
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 40
Najnowszy Użytkownik: Zigi37
Witamy
Witamy na stronie naszej szkoły
Nowy rok szkolny
Witamy w nowym roku szkolnym 20012/13.
Rozpoczęcie roku szkolnego - 3 września godz.9.00.
Zakończenie roku szkolnego2011/2012

W piątek 29 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2011/2012.Gościem honorowym był Inspektor Oświaty Pan Tomasz Giza, który w imieniu Wójta Gminy Józefów nad Wisłą wręczył nagrodę uznania uczniowi kl. V Damianowi Kowalskiemu za najwyższe w szkole wyniki w nauce. Pani dyrektor Grażyna Prokopiak i Pan Tomasz Giza podziękowali sobie za dotychczasową owocną współpracę, życząc wszystkim wspaniałych,ciepłych i bezpiecznych wakacji.
Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie, przez panią dyrektor, nagród i wyróżnień uczniom, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 i więcej, a listów gratulacyjnych ich rodzicom. Uczniowie klasy VI przygotowali specjalny program artystyczny, a następnie przekazali symboliczny "klucz do szkoły" przedstawicielom klasy V. Po spotkaniach z wychowawcami wszyscy udali się na zasłużone wakacje, które słowami ..." czeka na Was pole, słońce, łąka, rzeka, góry, las" pani dyrektor uznała za rozpoczęte. :-)
Wracajcie wypoczęci i uśmiechnięci we wrześniu, a tymczasem zapraszamy do fotorelacji z zakończenia roku szkolnego.tutaj
Wycieczka do Janowa i okolic
Zapraszamy do fotorelacji tutaj
Dzień Rodziny 2012'

Członkowie koła teatralnego działającego w naszej szkole pod opieką p. Jolanty Irackiej zaprezentowali swoje umiejętności w przedstawieniu "KOT W BUTACH".
Wystąpili: Ewelina Grzywa- kot, Damian Kowalski- król, Kinga Bernat- królewna, Kamil Słowiński- ochmistrz,weronika Grzesik- Janek, Weronika Sobczak-gospodyni, Alicja Wolińska- gospodarz, Maciej Sobczak - stangret, Katarzyna Chojecka, Milena Knieja, Patrycja Majcher- damy, Renata Kilian, Katarzyna Siedlarz- zające, Radek Styliński- herod. Przedstawienie bardzo się podobało dzięki wspaniałej grze aktorskiej młodych artystów, ciekawym strojom i scenografii ( przygotowanej przez panią plastyk D. Dąbek).
Wspaniałą niespodzianką tego dnia, dla dzieci, był powietrzny plac zabaw, którego nie odstępowały na krok, jednak deszczowa aura przerwała kolorową zabawę przedwcześnie. Rodzice jak zawsze zadbali, by było i coś dla ciała - grillowane kiełbaski i słodkości.
Zdjęcia zobacz tutaj
Wieczorek klasy VI 2012'

W sobotnie popołudnie 2 czerwca grupa uczniów klasy VI wraz ze swoimi rodzicami, gronem pedagogicznym i kolegami z klasy V uroczyście świętowała zakończenie nauki w szkole podstawowej.
Zdjęcia zobacz tutaj
I Parafialny Konkurs Pieśni Maryjnej

W dniu 30 maja uczniowie szkół podstawowych
z Parafii Boby wzięli udział w
I Parafialnym Konkursie Pieśni i Piosenki Maryjnej,
który odbył się w Szkole Podstawowej w Wandalinie. Naszą szkołę reprezentowali:
Zuzanna Prokopiak - 5 latek- I miejsce;
Weronika Grzesik i Eryk Ciempiel-ucz kl.IV-I miejsce;
Alicja Knieja i Ewelina Grzywa- ucz. kl. VI- II miejsce.
Zdjęcia zobacz tutaj

3 MAJA


Konstytucja 3 MAJA – uchwalona 3 maja 1791 roku ustawa regulująca ustrój prawny Rzeczypospolitej Obojga Narodów. Powszechnie przyjmuje się, że Konstytucja 3 maja była pierwszą w Europie i drugą na świecie (po konstytucji amerykańskiej z 1787 r.) nowoczesną, spisaną konstytucją.
W 221 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja nasi uczniowie pod kierunkiem p. K. Śliwki zaprezentowali bardzo ciekawy i atrakcyjny program artystyczny, który przybliżył nam, tak ważne dla Polski, wydarzenia z kart historii.

Zdjęcia zobacz tutaj
WIELKANOC 2012'Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja"

życzy Dyrekcja, Grono Pedagogiczne
i Uczniowie PSP Chruślanki Józefowskie.
Spotkanie z policjantem
16 lutego br. funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Opolu Lub. przeprowadzili pogadankę z uczniami naszej szkoły na temat bezpieczeństwa. Spotkanie odbyło się z podziałem na 2 grupy wiekowe: maluchy 0 -III i klasy IV-VI.

W trakcie wizyty policjanci przypomnieli podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drodze publicznej, m.in. w jakich miejscach i w jaki sposób należy przechodzić przez drogę. Przestrzegli uczniów przed zabawami w obszarach niedozwolonych. Wspomnieli także o zasadzie ograniczonego zaufania w kontakcie z osobami obcymi.

Dzieci z uwagą słuchały, gdzie należy zadzwonić, gdy dzieje się coś niedobrego. Okazało się, że nawet wielu maluchów znało numer alarmowy, pod który należy dzwonić w razie zagrożenia zdrowia lub życia. Szczególne zainteresowanie przedszkolaków wzbudziły kajdanki, starszaki zaś z zaciekawieniem oglądały zdjęcia z miejsc wypadków.

Na koniec spotkania policjanci udzielali odpowiedzi na pytania uczniów dot. pracy policji. Obiecali także, że odwiedzą naszą szkołę podczas egzaminów na kartę rowerową. ( J. C)

Zdjęcia zobacz tutaj
CHOINKA 2012

28 stycznia odbyła się ostatnia w I semestrze zabawa integracyjna – choinka. Kółko teatralne przygotowało z tej okazji inscenizację pt. ”Bałwanek”. Przedszkolaczki natomiast zaprezentowały swoje umiejętności taneczne przed licznie zebranym gronem, m.in. rodzicami, dziadkami. Mogliśmy także posłuchać gry na keybordzie w wykonaniu czwartoklasisty.
Nie zapomniał o nas także i w tym roku - wyczekiwany z niecierpliwością - święty Mikołaj, wręczając wszystkim dzieciom prezenty.
Na wysokości zadania stanęły mamy naszych uczniów, częstując wszystkich przepysznym ciastem .
W progi naszej szkoły zawitali także ubiegłoroczni absolwenci.
Pięknie udekorowana sala wypełniła się na kilka godzin tańcem, muzyką, wszechogarniającą atmosferą radości i śmiechu. Miejmy nadzieję, że ten wspaniały nastrój pozostanie z nami do końca ferii. ( J. C.)

Zdjęcia zobacz tutaj
Wyjazd do Tatru Muzycznego w Lublinie

Oceny wystawione, za kilka dni ferie, dlatego w nagrodę za owocną półroczną pracę, za sukcesy szkolne, uczniowie naszej szkoły wyjechali 5 stycznia na spektakl pt. „Kozucha Kłamczucha” do Centrum Kongresowego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.
Gra aktorska pełna humoru, zaprezentowane umiejętności wokalne i bezpośredni kontakt z młodym widzem sprawiły, że uczniowie z zaciekawieniem śledzili losy tytułowej bohaterki i jej przyjaciół. Spontaniczne, żywe reakcje dzieci to najlepsza recenzja dla przedstawienia.
Po musicalu wycieczkowicze, pełni wrażeń duchowych, udali się do Mc Donalda, by zaspokoić także głód fizyczny.
Wyjazd okazał się sukcesem, gdyż dzieci nie tylko doskonale się bawiły, ale także nauczyły się, że kłamstwo nie popłaca. Rodzice z kolei mieli okazję miło spędzić czas w towarzystwie swoich pociech.
Jak bardzo emocjonująca była ta eskapada, można przekonać się oglądając załączone zdjęcia.(J.C)


Zdjęcia zobacz tutaj
Strona 20 z 23 << < 17 18 19 20 21 22 23 >
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

BIP

NGO'

Flop'

NGO'
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Ksia23
14/01/2017 02:34
jak ktoś rozlicza PIT, to przekażcie [url=http://inik.pl/]1% podatku[/url] mojemu koledze

imienin
14/10/2016 01:15
Dzień chłopaka przeleciał smiley

gumisie135
27/03/2013 16:47
firmy.poznan24h.pl- warto zajrzeć!smiley