Strona Główna · Ogłoszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Wrzesień 22 2019 10:10:14

Najnowszy Użytkownik: Marcinek81
Dzień Babci 2011

16 lutego do naszej szkoły tłumnie przybyli Dziadkowie. Wierszem i piosenką oraz własnoręcznie wykonanymi upominkami Wnuki wyraziły miłość i wdzięczność swoim ukochanym Babciom i Dziadkom.
" ... Kochamy nasze Babcie
i Dziadków też kochamy,
w Dniu waszego Święta
Życzenia Wam składamy.
Dziękujemy Wam Dziadkowie
to bardzo Wam się chwali
żeście nam rodziców tak dobrze wychowali..."

Miłym zaskoczeniem dla przybyłych gości było przedstawienie w wykonaniu Wnuków pt.:"Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków" Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze z chwilami wzruszeń.
Zdjęcia zobacz tutaj
CHOINKA NOWOROCZNA 2011

Zdjęcia zobacz tutaj
Wigilia 2010
Wesołych Świąt!

Aby Święta były wyjątkowymi dniami w roku,
by choinka w każdych oczach zalśniła blaskiem,
By kolacja wigilijna wniosła w serca spokój,
a radość pojawiała się z każdym nowym brzaskiem.
By prezenty ucieszyły każde smutne oczy,
by spokojna przerwa ukoiła złość
By Sylwester zapewnił szampańską zabawę,
a kolędowych śpiewów nie było dość!
W Bożego Narodzenia czas niech miłość będzie w nas. Niech pokój wokół panuje, a dobro nad złem króluje
.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z jasełek w wykonaniu uczniów naszej szkoły pod kierunkiem p. B. Michalec i p. A. Mikos . Zdjęcia zobacz tutaj

Pasowanie na przedszkolaka

Dnia 18 listopada 2010roku po raz pierwszy w naszej szkole odbyło się pasowanie na przedszkolaka. Dla maluchów było to pierwsze poważne wystąpienie przed publicznością. Mimo niewielkiej tremy dzieci stanęły na wysokości zadania. Wspaniale zaśpiewały piosenki, powiedziały wierszyki i pięknie zatańczyły krakowiaka, za co otrzymały gromkie brawa. Następnie pani dyrektor dokonała pasowania i wręczyła maluchom pamiątkowe dyplomy. Rodzice byli bardzo wzruszeni i dumni ze swoich pociech.
Wychowawczyni Aneta Prokopiak

Pasowanie 2010
4.11. 2010 roku w naszej szkole odbyło się ślubowanie klasy I.
" Wczoraj jeszcze przedszkolaki, dzisiaj już pierwszaki". uczniowie wykazali się znajomością praw i obowiązków ucznia oraz szacunkiem do symboli narodowych. Piękną część artystyczną w wykonaniu pierwszaków, społeczność szkolna
i rodzice nagrodzili gromkimi brawami. Do braci uczniowskiej przyjęto 10 pierwszaków.Na pamiątkę uroczystości dzieci otrzymały dyplomy i znaczki oraz upominki od rodziców.
Wychowawczyni Jolanta Iracka

Strona 20 z 20 << < 17 18 19 20