Strona Główna · Ogłoszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Marzec 22 2019 13:51:43
Nawigacja
Strona Główna
STOWARZYSZENIE
Historia szkoły
Kadra Pedagogiczna
Historia miejscowosci
DOKUMENTY SZKOLNE
Artykuły
Ogłoszenia
Droga do szkolnego sukcesu
Linki
Galeria
Plan lekcji
Szukaj
Dla Rodziców
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 20
Najnowszy Użytkownik: Xerven
Witamy
Witamy na stronie naszej szkoły
Boże Narodzenie
Na zbliżające się Święta pragniemy
złożyć życzenia przeżywania Bożego Narodzenia
w zdrowiu, radości i ciepłej rodzinnej atmosferze.
Kolejny zaś Nowy Rok niech będzie czasem pokoju
oraz realizacji osobistych zamierzeń...
Niech miłość będzie w nas, niech pokój wokół panuje, a dobro nad złem króluje.
Wesołych świąt
!

Mikołajki 2011
Mikołajki 2011' W tym roku obchody tego święta były w naszej szkole bardzo uroczyste. Święty Mikołaj zawitał, a wraz z nim wielu Gości: Pan Wójt Gminy Józefów nad Wisłą Grzegorz Kapica, Pracownicy Urzędu Gminy i Ośrodka Pomocy Społecznej, Rada Gminy, Sołtysi wsi Chruślanki J. i Idalin, Pani Prezes Stowarzyszenia Na Rzecz Ekorozwoju Wsi Chruślanki J. i Idalin, Rodzice, Dzieci, Nauczyciele i Pracownicy szkoły.
Był to dzień szczególny, by cieszyć się z prezentów i wyrazić wdzięczność tym, którzy sprawili nam w tym roku najpiękniejszy prezent -przyczyniając się do poprawy warunków nauki i pracy w naszej placówce, poprzez dofinansowanie remontu budynku szkoły, oraz zakupu wyposażenia stołówki szkolnej. "Świętym Mikołajem" byli: Pan Wójt i Rada Gminy Józefów nad Wisłą oraz OPS. Spotkaniu towarzyszyły ciepłe słowa, chwile wzruszeń i zachwytu podczas występów malusińskich i koła teatralnego.
Zdjęcia zobacz tutaj
Ślubowanie klasy I

Pasowanie na ucznia to bardzo ważna uroczystość w naszym szkolnym kalendarzu imprez. Tradycyjnie, jak co roku dzieci prezentują swoje umiejętności w przygotowanym wcześniej programie artystycznym. Po występie przystępują do zdania egzaminu przed zaproszonymi gośćmi. Po zdaniu egzaminu w symboliczny sposób poprzez przysięgę i pasowanie ołówkiem, są przyjęte w poczet uczniów swojej szkoły. Stają się członkami społeczności szkolnej, czyli nie są już tylko dziećmi, ale też uczniami tej szkoły. Fakt obecności rodziców, uczniów klas starszych i ich wychowawców dodaje dodatkowej wagi tej uroczystości.

Dnia 2 XII 2011r. odbyła się ta ważna uroczystość - pasowanie dzieci z klasy I na uczniów naszej szkoły. Do ślubowania przystąpiło 7 uczniów.

"Jestem małym Polakiem, uczę się w polskiej szkole, dlatego obiecuję, że:
Będę szanować wszystkich ludzi,
będę dbać o rośliny i zwierzęta.
Nauczę się przyjaźni i koleżeństwa.
Będę szanować wszystkich, którzy pracują w naszej szkole ,
aby nam było w niej dobrze.
Swą nauką i zachowaniem będę sprawiać radość rodzicom
i nauczycielom.
Wiem, że w ten sposób będę mądrym i odważnym człowiekiem.
Postaram się dobrze wypełniać obowiązki ucznia!
Ślubuję"


Słowa te przypieczętowali swoim palcem:

1. Cywiński Dawid
2. Łyczek Aneta
3. Łyczek Bartłomiej
4. Twarogowska Patrycja
5. Romanowska Aleksandra
6. Rozmus Agata
7. Zarębski Michał


Wychowawczyni : Pani Joanna Rozmus

Gratulujemy!!!! Życzymy Pani owocnej pracy, sukcesów w pracy,
a nowo upieczonym pierwszakom samych 6 :-)

Zdjęcia zobacz tutaj
Ślubowanie przedszkolaków

Zdjęcia zobacz tutaj
Szkoła po remoncie
Dobiegły końca prace związane z remontem budynku szkoły.
W ramach prac wykonano elewację zewnętrzną wraz z dociepleniem ścian i wyłożono kostką chodniki wokół budynku. Wykonanie tych prac zawdzięczamy Gminie Józefów nad Wisłą, która przekazała środki finansowe i koordynowała przebieg prac. Dziękujemy!
NIEPODLEGŁAZdjęcia zobacz tutaj
DEN
DEN to okazja do podziękowania nauczycielom za dar nauki i wspaniałe przewodnictwo na trudnej drodze zdobywania wiedzy. Samorząd Uczniowski przygotował z tej okazji humorystyczną inscenizację o tym, że zarówno nauczycielem, jak i uczniem nie jest być łatwo. Uwieńczeniem uroczystości było odśpiewanie piosenki 100 lat i wręczenie przez przedstawicieli SU kartek z życzeniami. Całość uświetniła wspaniała oprawa plastyczna przygotowana przez p. D. Dąbek oraz p. B. Michalec.Zdjęcia zobacz tutaj
Ognisko klas IV-VI; Rajd rowerowy

Z okazji Dnia Chłopaka, na placu szkolnym w piątkowe popołudnie, 30 września uczniowie klas IV-VI wspólnie bawili się przy ognisku. Dopisywały humory, apetyt na pieczoną kiełbaskę i jabłka. Emocjonującym elementem spotkania były konkurencje sportowe. Jak widać na załączonych fotkach w Dniu Chłopaka - dziewczyny górą!!!
Zdjęcia zobacz tutaj
26 września uczniowie z kl. IV-VI wyruszyli na rajd rowerowy szlakiem "Złota Góra". Dzień był wprost wymarzony na taki wyjazd, a dzieci pełne entuzjazmu i zapału. Wyprawa malowniczą trasą dostarczyła wszystkim wielu wrażeń i niezapomnianych przeżyć. Dzięki niej uczestnicy mieli okazję do aktywnego wypoczynku , podczas którego mogli sprawdzić swoje umiejętności korzystania z zasad ruchu drogowego. Przede wszystkim jednak spełnili swój obowiązek wobec tych, którzy polegli w obronie Ojczyzny
(odwiedzili i uporządkowali pomnik powstańców styczniowych z 1863 r.).
Inauguracja roku szkolnego 2011/12
1 września 2011- rozpoczynamy nowy rok szkolny!
Pani dyrektor Grażyna Prokopiak serdecznie powitała uczniów, rodziców i nauczycieli oraz pracowników szkoły, życząc zgromadzonym samych sukcesów, wytrwałości oraz spełnienia wszystkich zamierzeń i planów.
Serdeczne życzenia, w związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego, otrzymaliśmy również od Pani Katarzyny Hall -minister edukacji narodowej oraz Wójta Gminy Józefów nad Wisłą Pana Grzegorza Kapicy.
W odnowionych, kolorowych i słonecznych salach lekcyjnych uczniowie z przyjemnością spotkali się ze swoimi wychowawcami. Największe emocje towarzyszyły przedszkolakom, którzy z odwagą wystąpili, by przywitać się z nową panią i zaprezentować przed całą społecznością szkolną.
Zdjęcia zobacz tutaj
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2010/11
" Pożegnania nadszedł czas" . Kolejny rok szkolny ze 100% promocją do klas następnych - za nami:-). Sześciu absolwentów naszej szkoły rozpocznie od września naukę w gimnazjum. Zasłużeni solidną pracą, bardzo dobrymi i celującymi wynikami w nauce, uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe. Dla uczennicy z najwyższą średnią ocen w szkole- Klaudii Bernat- nagrodę książkową, ufundował Pan Wójt Gminy Józefów na Wisłą.
Ze strony uczniów nie zabrakło słów uznania i podziękowań dla swoich nauczycieli i wychowawców. Szóstoklasiści wręczyli swoim pedagogom ordery za zasługi na polu edukacji i wychowania.
Foto z przebiegu uroczystości tutaj
Życzymy Wszystkim wspaniałych, słonecznych i bezpiecznych wakacji!

Wycieczka do Zamościa
Zobacz relację foto z wycieczki:-) tutaj
Strona 17 z 19 << < 14 15 16 17 18 19 >
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

BIP

NGO'

Flop'

NGO'
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Ksia23
14/01/2017 02:34
jak ktoś rozlicza PIT, to przekażcie [url=http://inik.pl/]1% podatku[/url] mojemu koledze

imienin
14/10/2016 01:15
Dzień chłopaka przeleciał smiley

gumisie135
27/03/2013 16:47
firmy.poznan24h.pl- warto zajrzeć!smiley