Strona Główna · Ogłoszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Lipiec 07 2020 12:06:30
Nawigacja
Strona Główna
STOWARZYSZENIE
Historia szkoły
Kadra Pedagogiczna
Historia miejscowosci
DOKUMENTY SZKOLNE
Zdalne nauczanie
Ogłoszenia
Droga do szkolnego sukcesu
Linki
Galeria
Plan lekcji
Szukaj
Ochrona danych osobowych

Dla Rodziców
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 39
Najnowszy Użytkownik: Oktawia89
Witamy
Witamy na stronie naszej szkoły
Święto Odzyskania Niepodległości


Na pamiątkę odrodzenia suwerennej Rzeczypospolitej obchodzimy w dniu 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości. W tym roku, to już 95 rocznica uwolnienia Polski z kajdan niewoli, w które Rosja, Prusy i Austria zakuła naród polski na 123 lata, dzieląc między siebie nasze państwo.
Uroczyste obchody tego święta nasza społeczność szkolna uczciła uroczystym programem słowno- muzycznym przygotowanym pod kierunkiem p. K Śliwka.

Fotki tutaj
Pasowanie Uczniów Kl.I.

7 listopada 2013 r. uczniowie klasy pierwszej Publicznej Szkoły Podstawowej w Chruślankach J. złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani na pełnoprawnych uczniów szkoły.

Dzieci w kolorowych, żakowskich czapkach na głowach przedstawiły swój program artystyczny. Następnie przyszła kolej na sprawdzenie wiedzy i umiejętności uczniów. Egzamin zdali celująco i z żółtodziobów zamienili się w uczniów.
Po zażyciu "tabletki mądrości" zostali pasowani na uczniów przez panią dyrektor
G. Prokopiak.Dzieci z powagą składały przysięgę i z dumą prezentowały legitymacje uczniowskie.
Rodzice pierwszaków również złożyli przyrzeczenie, a następnie wręczyli swoim pociechom "rogi obfitości".
Ten dzień pozostanie na długo w pamięci uczniów,
wych. J.Iracka

Fotki tutaj
Dzień Edukacji Narodowej
„W czas złotej jesieni
To święto przypada,
Gdy wśród drzew podcieni
Grad kasztanów spada.

Kiedy liście wiatrem
Tańczą bosanowę,
A świt wiesza mokre
Mgły październikowe
”.

Dzień Edukacji Narodowej jest powszechnie obchodzony we wszystkich instytucjach związanych z oświatą – zwłaszcza w szkołach. W dowód wdzięczności za trud włożony w nauczanie pedagodzy obdarowywani są kwiatami i drobnymi upominkami.
W naszej szkole także nie zapominamy o tym wyjątkowym dniu. Z tej okazji, jak co roku, do naszej placówki przybyli emerytowani nauczyciele, by wspólnie świętować to wydarzenie. Uczniowie przygotowali „wielobarwny bukiet”, na który składały się słowa, śpiew i taniec, by podziękować nauczycielom za ich trud, cierpliwość, troskę. Wręczyli także przepiękne kartki z życzeniami.
Wartość pracy nauczycieli i pracowników szkoły docenili także rodzice, którzy przybyli na uroczystość. Miłym akcentem, w oprawie pięknych kwiatów, było uhonorowanie pani dyrektor Grażyny Prokopiak za wieloletnią, efektywną pracę na rzecz szkoły, nagrodą organu prowadzącego którą otrzymała z rąk prezes Stowarzyszenia – pani Anny Spławskiej.
Pani dyrektor również pamiętała o swoich pracownikach, wręczając im nagrody za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze oraz za pracę na rzecz szkoły.

Drodzy Nauczyciele!
„Pragniemy, aby nigdy nie zabrakło Wam zapału do kształtowania naszych sumień,
abyście nadal uczyli nas pokonywania zła i kierowania się w życiu tylko dobrem.
Fotki tutaj
Tego życzą wdzięczni uczniowie
PSP w Chruślankach J.


Dzień Chłopaka
Z okazji Waszego Święta
- my, dziewczyny, życzymy każdemu chłopcu:
dziewczyny - tylko tej najfajniejszej,
ciastek - tylko tych najsłodszych,
samochodów - tylko tych najszybszych,
zabaw - tylko najweselszych,
przygód - tylko najciekawszych,
... i butów - najlżejszych,
w których wszędzie mógłbyś dotrzeć!
30 września to dzień wyjątkowy dla chłopców z naszej szkoły. W tym dniu zostają im wybaczone różne psikusy, nieprzygotowanie do lekcji.
Młodsze dzieci świętowały Dzień Chłopaka w swoich klasach. Pod opieką wychowawczyń przygotowały ucztę dla duszy i ciała : wspaniałe gofry z bitą śmietaną, przystawki z owoców i warzyw, interesujące gry i zabawy, a w tle rozbrzmiewały melodyjne dźwięki.
„Starszaki” z kolei wykazały się inwencją twórczą, przygotowując samodzielnie własny program uroczystości. Chłopcy otrzymali interesujące upominki, m.in. ramki ze znaczeniami imion, długopisy z maskotkami, słodycze. Ponadto dziewczynki przygotowały wiele ciekawych konkursów, scenek sytuacyjnych, w których brali udział wszyscy uczestnicy zabawy. Dzieci wspólnie zorganizowały wspaniały poczęstunek w pięknie udekorowanej sali. Było nawet przepyszne ciasto upieczone przez jedną z mam. Nie obyło się również bez zabawy dyskotekowej , prowadzonej przez początkujących, ale jakże ambitnych DJ –ów.
Impreza się udała, co widać gołym okiem . Zobaczcie sami i żałujcie, że nie było Was z nami. Zapraszamy wszystkich do obejrzenia fotorelacji.
Fotki tutaj
Opiekun SU Joanna Ciempiel
Wybory do Szmorządu Uczniowskiego
Wybory SU 2013/2014Dnia 20 września o godzinie 11.00 odbyły się w naszej szkole wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego. Poprzedziła je kampania wyborcza, podczas której kandydaci zamieszczali swoje programy wyborcze na tablicy samorządowej. Każdy z głosujących, z wyjątkiem osób kandydujących do SU, otrzymał dwie karty do głosowania: jedną z nazwiskami kandydatów do RSU, a drugą z nazwiskami nauczycieli startujących na opiekunów SU.
Komisja wyborcza /Angelika Kowalska oraz Kamil Słowiński/ długo przeliczała głosy. Wszystkie karty zostały wypełnione prawidłowo. Większością głosów do RSU weszły następujące osoby: Kinga Bernat, Eryk Ciempiel, Milena Knieja i Weronika Grzesik. Opiekunami w tym roku szkolnym zostały dwie panie: Aneta Prokopiak i Joanna Ciempiel .
Nowo wybranej Radzie Samorządu Uczniowskiego serdecznie gratulujemy i czekamy na spełnienie wyborczych obietnic!
Weronika Grzesik – ucz. kl. VI

Fotki tutaj
Inauguracja roku szk.2013/14

Rozpoczął się nowy rok szkolny
dla uczniów i nauczycieli.


Uczniowie wrócili po wakacjach do nauki.
W poniedziałkowy dzień w naszej szkole odśpiewaniem hymnu państwowego rozpoczęła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2013/14. Następnie Pani dyrektor powitała całą społeczność zgromadzoną w tym dniu w szkole. Przypomniano o rocznicy wybuchu II wojny światowej. Były występy uczniów, uroczyste przemówienia i pierwsze spotkanie z wychowawcami.
Pani dyrektor poinformowała uczniów i rodziców o dodatkowej ofercie zajęć pozalekcyjnych skierowanych na wyrównywanie i rozwijanie wiedzy i umiejętności w zakresie nauk ścisłych, humanistycznych, komputerowych i teatralnych współfinansowanych z EFS w ramach realizacji projektu „Droga do szkolnego sukcesu”.
Życzymy wszystkim uczniom samych dobrych ocen, miłych wrażeń z pobytu w szkole,
a Gronu Pedagogicznemu cierpliwości i sukcesów w pracy zawodowej.


Fotki tutaj
Zakończenie roku szkolnego 2012/13
28 czerwca 2013 roku zakończył się kolejny rok szkolny. Po wielu miesiącach nauki nadszedł czas podsumowania tego, czego nauczyliśmy się i tego, co przeżyliśmy. Wszyscy uczniowie naszej szkoły otrzymali promocję do następnej klasy. Uczniowie, którzy wyróżnili się w pracy i nauce uzyskując wysokie średnie, opuścili szkołę ze świadectwem z wyróżnieniem, nagrodami książkowymi i rzeczowymi. O naszych najlepszych prymusach, jak co roku pamiętał Pan Wójt Gminy Józefów nad Wisłą w imieniu, którego przybył do nas Pan Tomasz Giza wręczając prymysom Damianowi i Weronice piękne nagrody książkowe z wyrazami uznania za trud i uzyskane bardzo wysokie wyniki w nauce. Po wesołych a jednocześnie wzruszających słowach pożegnania w wykonaniu kl. III i VI rozpoczął się dla wszystkich, tak bardzo oczekiwany czas wakacji. Życzymy udanego wypoczynku, słonecznej pogody i radosnego powrotu w mury szkoły 1 września. Do zobaczenia!
(A.K)
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystości zakończenia roku szkolnego 2012/2013.Fotki tutaj
Wieczorek klasy VI

„Żegnajcie przyjaciele"
Takie słowa towarzyszyły uroczystości pożegnania klasy VI w Publicznej Szkole Podstawowej Chruślankach Józefowskich. Odbyła się ona 8 czerwca 2013 r. o godz. 19.00. W dniu tym, zebrali się rodzice, uczniowie klasy szóstej i piątej, a także nauczyciele, wychowawcy na czele z panią dyrektor szkoły.
Pani dyrektor Grażyna Prokopiak w imieniu całego grona pedagogicznego pożegnała szóstoklasistów naszej szkoły, życząc im wielu chwil radości i sukcesów w kolejnych etapach edukacji i życia osobistego. Również piątoklasiści ciepło pożegnali starszych kolegów opuszczających mury naszej szkoły, wręczając im tradycyjnie słodki tort.
Uczniowie klasy VI przygotowali na tę uroczystość krótki program artystyczny i serdeczne słowa podziękowania dla nauczycieli, wychowawców, dyrekcji i rodziców. Uczniowie kl. V uświetnili program swoim śpiewem i akompaniamentem muzycznym. „Ale to już było i nie wróci więcej I choć szkołę się skończyło, to tak dziwnie dziś łomoce nasze serce. Ale to już było, znikło gdzieś za nami,
Choć w papierach nam przybyło,To naprawdę wciąż jesteśmy tacy sami.
” Słowami tej piosenki uczniowie klasy VI zakończyli swój występ. Na zakończenie wszyscy stanęli do wspólnej pamiątkowej fotografii.
Kolejnym punktem wieczoru był poczęstunek i wspólna zabawa.
Naszą szkołę w tym roku opuszczają z bardzo dobrymi wynikami w nauce: Kacper Drozd, Patrycja Grzywa, Damian Kowalski, Paweł Rosowski, Radosław Styliński i Alicja Wolińska - mamy nadzieję, że będą do nas powracać - do swojej pierwszej szkoły, pani, kolegów i koleżanek.
Życzymy powodzenia
(AK)
Fotki tutaj
DZIEŃ RODZINY 2013
Są takie miejsca i chwile, których się nie zapomina. Do nich należy m.in. nasza szkoła w czasie tegorocznych obchodów Dnia Rodziny, który przebiegał pod hasłem:„Żyj zdrowo i bez nałogów”.
W tym roku mieliśmy aż dwa powody, by cieszyć się tym szczególnym dniem. Po pierwsze mogliśmy spotkać się z bliskimi, spędzić miło czas, oderwać się na chwilę od obowiązków domowych.
Drugi powód do radości to nowy plac zabaw. Z tej okazji mieliśmy zaszczyt gościć w naszych szkolnych progach osoby zaangażowane w tę inicjatywę: Wójta Gminy Józefów nad Wisłą pana Grzegorza Kapicę wraz z małżonką, przewodniczącego Rady Gminy oraz przedstawicieli Rady Sołeckiej wsi Chruślanki Józefowskie. Przemówieniom i podziękowaniom nie było końca.
Kl. 0-III zaprezentowały inscenizację słowno-muzyczną pt. „Słowo dla mamy i taty”. Salwę śmiechu wywołał także skecz kabaretowy w wykonaniu kl. V-VI pt. „Dobre rady Baby Jagi”.
Po części artystycznej wszyscy uczestnicy Dnia Rodziny udali się na plac zabaw, gdzie czekały różne atrakcje: zawody sportowe, zjeżdżalnie, kolorowe baloniki, lody itp. A wszystko to wypełnione otoczką miłej, przyjacielskiej atmosfery przy stole pełnym pyszności: domowych wypieków, sałatek, grillowanej kiełbaski.
Spotkanie rodzinne zakończyło się podsumowaniem i wręczeniem nagród, dyplomów za udział w konkursach: fotograficznym „Moja rodzina w obiektywie”, plastycznym „Żyj zdrowo i bez nałogów” oraz turniejach sportowych.
Reasumując: „ Dzień Rodziny w naszej szkole – to uczta dla duszy i ciała”.

(J.C)

Fotki tutaj
II Parafialny Konkurs Pieśni i Piosenki Maryjnej
V.2013r. odbył się w naszej szkole II Parafialny Konkurs Pieśni i Piosenki Maryjnej. Celem konkursu było oddanie czci Matce Bożej poprzez rozsławianie Jej imienia w piosence oraz wzbogacanie wiedzy NMP wypływającej z treści prezentowanych utworów.
Dzień był nieprzypadkowy, bo to właśnie maj jest miesiącem szczególnie poświęconym Maryji.
W konkursie brali udział uczniowie wszystkich szkół należących do parafii Boby – Wandalin, Boby, Moniaki, Chruślina i oczywiście My. Uczestnicy prezentowali niezwykle wysoki poziom przygotowanych przez siebie utworów.
Wszyscy biorący udział w konkursie zostali nagrodzeni upominkami, najlepsi zaś otrzymali dyplomy i podziękowania.
Był to wyjątkowy dzień dla całej społeczności naszej szkoły, uczniowie, którzy nie brali udziału w konkursie gorąco dopingowali swoich kolegów artystów. Na widowni zasiedli również opiekunowie i niezwykle dumni ze swych pociech rodzice.
Za rok III konkurs parafialny uczniowie już szykują nowy repertuar.
(B. Michalec)

Fotki tutaj
3 Maja

Fotki tutaj
Strona 17 z 22 << < 14 15 16 17 18 19 20 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

BIP

NGO'

Flop'

NGO'
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Ksia23
14/01/2017 02:34
jak ktoś rozlicza PIT, to przekażcie [url=http://inik.pl/]1% podatku[/url] mojemu koledze

imienin
14/10/2016 01:15
Dzień chłopaka przeleciał smiley

gumisie135
27/03/2013 16:47
firmy.poznan24h.pl- warto zajrzeć!smiley