Strona Główna · Ogłoszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Kwiecień 06 2020 22:51:47

Najnowszy Użytkownik: WacekM
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2010/11
" Pożegnania nadszedł czas" . Kolejny rok szkolny ze 100% promocją do klas następnych - za nami:-). Sześciu absolwentów naszej szkoły rozpocznie od września naukę w gimnazjum. Zasłużeni solidną pracą, bardzo dobrymi i celującymi wynikami w nauce, uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe. Dla uczennicy z najwyższą średnią ocen w szkole- Klaudii Bernat- nagrodę książkową, ufundował Pan Wójt Gminy Józefów na Wisłą.
Ze strony uczniów nie zabrakło słów uznania i podziękowań dla swoich nauczycieli i wychowawców. Szóstoklasiści wręczyli swoim pedagogom ordery za zasługi na polu edukacji i wychowania.
Foto z przebiegu uroczystości tutaj
Życzymy Wszystkim wspaniałych, słonecznych i bezpiecznych wakacji!

Wycieczka do Zamościa
Zobacz relację foto z wycieczki:-) tutaj
DZIEŃ RODZINY 2011'
5 czerwca- całymi rodzinami spotkaliśmy się, by świętować DZIEŃ RODZINY. Dzieci przygotowały dla swoich rodziców wzruszający program artystyczny. Wielu emocji dostarczyły wspólne gry i konkursy na świeżym powietrzu. Rodzice nie pozostali dłużni - wszystkim smakowały przysmaki, jakimi częstowały nas mamy, tatusiowie natomiast zadbali, aby kiełbaska z grilla była rumiana:-).
Na zakończenie najwytrwalszym w rozgrywkach Pani dyrektor wręczyła dyplomy.
Wieczorek klasy VI 2011'

Corocznej tradycji w naszej szkole stało się zadość ! W sobotni wieczór
28 maja uczniowie klasy VI w gronie nauczycieli, rodziców oraz młodszych kolegów i koleżanek świętowali zakończenie nauki w szkole podstawowej.
W krótkim montażu słowno-muzycznych nie zabrakło słów podziękowań, wzruszeń i refleksji nad minionym czasem.
"... Zapamiętaj! Mój Kolego, że w tej podstawówce dzień za dniem Ci słodko płynął.
I tuś skrzydła swe rozwinął..."

GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY
Gminny Konkurs Ortograficzny 2011
„ Już piszę bez błędów”
Pod patronatem Wójta Gminy Józefów n. Wisłą oraz Banku Spółdzielczego
w Józefowie n.Wisłą

Dnia 24 maja 2011 roku w Szkole Podstawowej w Chruślankach Józefowskich odbył się Konkurs Ortograficzny przeznaczony dla uczniów z klas I, II i III Szkoły Podstawowej.
Konkurs został bardzo uroczyście rozpoczęty, przez panią Dyrektor Grażynę Prokopiak oraz przez Wójta Gminy Józefów n. Wisłą, pana Grzegorza Kapicę.
W tegorocznej edycji w szranki konkursowe stanęli uczniowie młodszych klas ze Szkół Podstawowych całej gminy Józefów n. Wisłą, a mianowicie z Boisk, Prawna, Józefowa nad Wisłą, Chruśliny oraz gospodarze – uczniowie z Chruślanek Józefowskich
Konkurs przebiegał wg scenariusza przygotowanego przez nauczycielki nauczania zintegrowanego z Chruślanek Józefowskich, panie - Joannę Rozmus oraz Jolantę Iracką, pomiędzy zadaniami konkursowymi dzieci mogły odpocząć śpiewając piosenki ortograficzne i logopedyczne przygotowane przez Marzennę Merwę, współorganizatora konkursu.
Poziom wiedzy uczniów był bardzo wyrównany o czym świadczą uzyskane wyniki punktowe:
I miejsce: Szkoła Podstawowa z Boisk z liczbą punktów – 44,5
II miejsce: Szkoła Podstawowa z Chruślanek Józefowskich z liczbą punktów – 42,5
III miejsce: Szkoła Podstawowa z Prawna z liczbą punktów – 39,5
IV miejsce Szkoła Podstawowa z Józefowa n. Wisłą [B] z liczbą punktów – 39
V miejsce Szkoła Podstawowa z Józefowa n. Wisłą [A] z liczbą punktów – 38
VI miejsce Szkoła Podstawowa z Chruśliny z liczbą punktów -37,5
Uczniom z poszczególnych szkół towarzyszyły nauczycielki nauczania zintegrowanego, panie:
Grażyna Uzarek - Szkoła Podstawowa z Boisk;
Ewa Jabłońska – Szkoła Podstawowa z Prawna;
Ewa Muszkiewicz –Szkoła Podstawowa z Chruśliny;
Lidia Latos – Pyć – Szkoła Podstawowa z Józefowa n. Wisłą
Po uroczystym rozdaniu nagród, na zakończenie pełnego emocji majowego przedpołudnia, uczniowie spożyli przepyszny poczęstunek przygotowany przez rodziców uczniów z Chruślanek Józefowskich.

Lekcja w klasie I

3 Maja

I DZIEŃ WIOSNY

O ile pierwszy dzień wiosny kalendarzowej ustalony jest umownie na 21 marca, o tyle wiosna astronomiczna rozpoczyna się w chwili gdy słońce przekracza równik.
Ma to miejsce zazwyczaj 20 lub 21 marca. Astronomiczna wiosna kończy się letnim przesileniem (najdłuższym dniem roku) 20/21 czerwca.

Zgodnie z tradycją uczniowie naszej szkoły wesołym korowodem,pożegnali zimę i z radością powitali wiosnę.
Dzień Otwartego Gimnazjum
15 marca odwiedziliśmy Gimnazjum w Terpentynie. Był to dzień pełen emocji i niezapomnianych wrażeń. Spotkaliśmy nowych kolegów i koleżanki, z którymi 1 września staniemy, jako uczniowie gimnazjum. Podczas zwiedzania szkoły panowała bardzo przyjazna i serdeczna atmosfera. Uczestniczyliśmy w ciekawych warsztatach plastycznych, fascynujących i wystrzałowych pokazach z chemii i fizyki:-). Miłym spotkaniem był konkurs karaoke, podczas którego mogliśmy wspólnie pośpiewać. Po smacznym obiadku przeszliśmy na salę gimnastyczną, spalić kalorie :-) w konkurencjach sportowych w duchu sportowej rywalizacji. Na zakończenie Dyrekcja Gimnazjum podziękowała za przybycie i wszystkim przybyłym uczniom zostały wręczone pamiątkowe koszulki i foldery promujące gimnazjum. Bardzo nam się podobał ten dzień i z pewnością 1 września śmielej i łatwiej będzie nam odnaleźć się w nowej rzeczywistości szkolnej. Zdjęcia zobacz tutaj

Dzień Babci 2011

16 lutego do naszej szkoły tłumnie przybyli Dziadkowie. Wierszem i piosenką oraz własnoręcznie wykonanymi upominkami Wnuki wyraziły miłość i wdzięczność swoim ukochanym Babciom i Dziadkom.
" ... Kochamy nasze Babcie
i Dziadków też kochamy,
w Dniu waszego Święta
Życzenia Wam składamy.
Dziękujemy Wam Dziadkowie
to bardzo Wam się chwali
żeście nam rodziców tak dobrze wychowali..."

Miłym zaskoczeniem dla przybyłych gości było przedstawienie w wykonaniu Wnuków pt.:"Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków" Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze z chwilami wzruszeń.
CHOINKA NOWOROCZNA 2011

Strona 21 z 22 << < 18 19 20 21 22 >