Strona Główna · Ogłoszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Czerwiec 07 2020 01:41:35
Nawigacja
Strona Główna
STOWARZYSZENIE
Historia szkoły
Kadra Pedagogiczna
Historia miejscowosci
DOKUMENTY SZKOLNE
Zdalne nauczanie
Ogłoszenia
Droga do szkolnego sukcesu
Linki
Galeria
Plan lekcji
Szukaj
Ochrona danych osobowych

Dla Rodziców
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 39
Najnowszy Użytkownik: Oktawia89
Witamy
Witamy na stronie naszej szkoły
Wszystkich Świętych

" Człowiek żyje tak długo, jak długo trwa pamięć o nim"

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami odwiedził groby zmarłych nauczycieli, którzy spoczywają na cmentarzu w Boiskach.

Fotki tutaj
Dzień Nauczyciela

DEN to święto, podczas którego wszyscy uczniowie mają okazję, by wyrazić wdzięczność swoim wychowawcom, nauczycielom, pracownikom administracji za całoroczny trud dydaktyczno-wychowawczy. Istnieje wiele sposobów, za pomocą których można to uczynić: wiersz, piosenka, życzenia, upominki. Członkowie Samorządu Uczniowskiego, będący organizatorami tegorocznego święta, postanowili połączyć w/w sposoby, by jak najszczerzej podziękować adresatom tegoż święta. Przygotowali mianowicie koncert życzeń, na który składały się humorystyczne wiersze i piosenki oraz wręczyli symboliczne prezenciki wykonane przez dzieci. Występ uczniów wywołał uśmiech nie tylko na twarzach całego grona pedagogicznego, ale również wśród przybyłych na tę uroczystość gości. Efekt był tym większy, iż każdy z występujących w swoją prezentację włożył wiele serca. Wszyscy byli zadowoleni, zarówno wręczający, jak i otrzymujący upominki. Miejmy nadzieję, że nie były to jedyne dowody wdzięczności, gdyż najwspanialszymi prezentami, jakie mogliby sobie wymarzyć pedagodzy, są piątki i szóstki w dziennikach
(J.Ciempiel)
Fotki tutaj
Inauguracja roku szkolnego 2012/13
„Jeszcze wszystkim w głowie plany wycieczek, jeszcze w ustach smak porzeczek,
a tu już nowy rok szkolny 2012/2013 w okno puka, zjawia się książka i nauka, trwałe przyjaźnie, heca niejedna”.

Inauguracja roku szkolnego odbyła się w naszej szkole 03.09.12 r. o godz. 9.00. Pewnie niejeden uczeń i uczennica odczuwali w tym momencie sprzeczne uczucia: z jednej strony tęsknota za wakacyjnymi przyjaźniami, a z drugiej - radość na myśl o czekających nowych przygodach, wyzwaniach.
Na początku dyrektor szkoły Pani Grażyna Prokopiak powitała gorąco zebranych w szkolnej auli: uczniów, nauczycieli, rodziców, pracowników administracji i obsługi. Słowa otuchy skierowała przede wszystkim do nowo przybyłych maluszków, które tworzą w tym roku dość liczną grupę.
Odczytano także listy: Ministra Edukacji Narodowej Pani Krystyny Szumilas oraz Wójta Gminy Józefów nad Wisłą Pana Grzegorza Kapicy, skierowane do społeczności szkolnej oraz wszystkich „przyjaciół oświaty”.
Następnie uczniowie spotkali się z wychowawcami w swoich salach lekcyjnych, by usłyszeć wiele miłych słów motywujących do nauki.
Kolejny pracowity rok szkolny 2012/2013 uznano za rozpoczęty.Fotki tutaj
(J. Ciempiel)
Nowy rok szkolny
Witamy w nowym roku szkolnym 20012/13.
Rozpoczęcie roku szkolnego - 3 września godz.9.00.
Zakończenie roku szkolnego2011/2012

W piątek 29 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2011/2012.Gościem honorowym był Inspektor Oświaty Pan Tomasz Giza, który w imieniu Wójta Gminy Józefów nad Wisłą wręczył nagrodę uznania uczniowi kl. V Damianowi Kowalskiemu za najwyższe w szkole wyniki w nauce. Pani dyrektor Grażyna Prokopiak i Pan Tomasz Giza podziękowali sobie za dotychczasową owocną współpracę, życząc wszystkim wspaniałych,ciepłych i bezpiecznych wakacji.
Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie, przez panią dyrektor, nagród i wyróżnień uczniom, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 i więcej, a listów gratulacyjnych ich rodzicom. Uczniowie klasy VI przygotowali specjalny program artystyczny, a następnie przekazali symboliczny "klucz do szkoły" przedstawicielom klasy V. Po spotkaniach z wychowawcami wszyscy udali się na zasłużone wakacje, które słowami ..." czeka na Was pole, słońce, łąka, rzeka, góry, las" pani dyrektor uznała za rozpoczęte. :-)
Wracajcie wypoczęci i uśmiechnięci we wrześniu, a tymczasem zapraszamy do fotorelacji z zakończenia roku szkolnego.tutaj
Wycieczka do Janowa i okolic
Zapraszamy do fotorelacji tutaj
Dzień Rodziny 2012'

Członkowie koła teatralnego działającego w naszej szkole pod opieką p. Jolanty Irackiej zaprezentowali swoje umiejętności w przedstawieniu "KOT W BUTACH".
Wystąpili: Ewelina Grzywa- kot, Damian Kowalski- król, Kinga Bernat- królewna, Kamil Słowiński- ochmistrz,weronika Grzesik- Janek, Weronika Sobczak-gospodyni, Alicja Wolińska- gospodarz, Maciej Sobczak - stangret, Katarzyna Chojecka, Milena Knieja, Patrycja Majcher- damy, Renata Kilian, Katarzyna Siedlarz- zające, Radek Styliński- herod. Przedstawienie bardzo się podobało dzięki wspaniałej grze aktorskiej młodych artystów, ciekawym strojom i scenografii ( przygotowanej przez panią plastyk D. Dąbek).
Wspaniałą niespodzianką tego dnia, dla dzieci, był powietrzny plac zabaw, którego nie odstępowały na krok, jednak deszczowa aura przerwała kolorową zabawę przedwcześnie. Rodzice jak zawsze zadbali, by było i coś dla ciała - grillowane kiełbaski i słodkości.
Zdjęcia zobacz tutaj
Wieczorek klasy VI 2012'

W sobotnie popołudnie 2 czerwca grupa uczniów klasy VI wraz ze swoimi rodzicami, gronem pedagogicznym i kolegami z klasy V uroczyście świętowała zakończenie nauki w szkole podstawowej.
Zdjęcia zobacz tutaj
I Parafialny Konkurs Pieśni Maryjnej

W dniu 30 maja uczniowie szkół podstawowych
z Parafii Boby wzięli udział w
I Parafialnym Konkursie Pieśni i Piosenki Maryjnej,
który odbył się w Szkole Podstawowej w Wandalinie. Naszą szkołę reprezentowali:
Zuzanna Prokopiak - 5 latek- I miejsce;
Weronika Grzesik i Eryk Ciempiel-ucz kl.IV-I miejsce;
Alicja Knieja i Ewelina Grzywa- ucz. kl. VI- II miejsce.
Zdjęcia zobacz tutaj

3 MAJA


Konstytucja 3 MAJA – uchwalona 3 maja 1791 roku ustawa regulująca ustrój prawny Rzeczypospolitej Obojga Narodów. Powszechnie przyjmuje się, że Konstytucja 3 maja była pierwszą w Europie i drugą na świecie (po konstytucji amerykańskiej z 1787 r.) nowoczesną, spisaną konstytucją.
W 221 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja nasi uczniowie pod kierunkiem p. K. Śliwki zaprezentowali bardzo ciekawy i atrakcyjny program artystyczny, który przybliżył nam, tak ważne dla Polski, wydarzenia z kart historii.

Zdjęcia zobacz tutaj
WIELKANOC 2012'Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja"

życzy Dyrekcja, Grono Pedagogiczne
i Uczniowie PSP Chruślanki Józefowskie.
Strona 19 z 22 << < 16 17 18 19 20 21 22 >
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

BIP

NGO'

Flop'

NGO'
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Ksia23
14/01/2017 02:34
jak ktoś rozlicza PIT, to przekażcie [url=http://inik.pl/]1% podatku[/url] mojemu koledze

imienin
14/10/2016 01:15
Dzień chłopaka przeleciał smiley

gumisie135
27/03/2013 16:47
firmy.poznan24h.pl- warto zajrzeć!smiley