Strona Główna · Ogłoszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Grudzień 05 2022 11:07:24
Nawigacja
Strona Główna
STOWARZYSZENIE
Historia szkoły
Kadra Pedagogiczna
Historia miejscowosci
DOKUMENTY SZKOLNE
Zdalne nauczanie
Ogłoszenia
Linki
Galeria
Plan lekcji
Szukaj
Dla Rodziców

BIP
Witamy
Witamy na stronie naszej szkoły
Święto Niepodległości
Dnia 9 listopada w naszej szkole uroczyście świętowaliśmy 104. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji odbyła się uroczysta akademia, pod kierunkiem pani Beaty Michalec. Dzięki inscenizacji młodsi koledzy i koleżanki mogli się dowiedzieć dlaczego 11 listopada to dla nas, Polaków, jedna z najważniejszych dat w kalendarzu. Jest to dzień radosny, w którym obchodzone jest Narodowe Święto Niepodległości. Uczestnicząc w akademii, oddaliśmy szacunek wszystkim Polakom, którzy nie szczędzili Ojczyźnie tego, co dla ludzi najcenniejsze - własnego życia.


Piosenki: Link1, Link2, Link3

Zdjęcia w fotogalerii
Wycieczka do Zakopanego
Wycieczki szkolne to czas ulubiony przez uczniów. W dniach 29 – 30 września 2022 r. wspólnie z rówieśnikami ze Szkoły Podstawowej w Starych Boiskach uczestniczyliśmy w wycieczce turystyczno-krajoznawczej w Tatry.
Po przyjeździe spotkaliśmy się z naszym przewodnikiem, z którym udaliśmy się na szlak. Podążyliśmy przez Dolinę Strążyską do wodospadu Siklawica. Widok był niesamowity, aż zapierało dech. Tego dnia widzieliśmy również wiele ważnych miejsc w Zakopanem. Odpoczęliśmy podczas zwiedzania Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach. Chwila wyciszenia była nam potrzebna przed intensywną integracją w pensjonacie.
Drugi dzień przywitał nas ulewnym deszczem. Udaliśmy się na pieszą wędrówkę do Doliny Kościeliskiej. Urzekły nas barwne opowieści naszego przewodnika oraz piękna gra na różnych instrumentach muzycznych. Przed odjazdem musiał być czas na zakup pamiątek i spacer po Krupówkach.
Zmęczeni przywieźliśmy do domu niezapomniane wspomnienia.Twoja mLegitymacja
Link do link do samodzielnego zrobienia zdjęcia do mlegitymacji

https://passport-photo.online/pl/zdjecie-do-mlegitymacji
Podziękowanie
Oferta pracy
Zatrudnimy nauczyciela z odpowiednim wykształceniem:
- wychowania fizycznego w wymiarze 8 godzin tygodniowo;
- doradztwa zawodowego w wymiarze 10 godzin rocznie.
kontakt:
81 828 61 78
792 561 808
Moc wielkanocnych życzeń...
Wiosenne warsztaty
Za nami wielkanocne warsztaty w Doboszówce, a wraz z nimi oprócz nauki moc zabawy i radości.
Witamy wiosnę!
Nareszcie zawitała długo oczekiwana, kolorowa i radosna - Pani Wiosna! W ramach obchodów Pierwszego Dnia Wiosny była inscenizacja, piękne stroje, korowód i ognisko z kiełbaskami.
W Dniu Kobiet
Z okazji Dnia Kobiet wszystkim Koleżankom i Paniom życzymy samych pogodnych dni, dużo uśmiechu i wielu powodów do radości!
Bal karnawałowy
W naszej szkole odbył się długo wyczekiwany bal karnawałowy  - niezwykłe wydarzenie, dostarczające dzieciom wielu pozytywnych przeżyć i radości. Dzieci świetnie się bawiły, uczestnicząc w zabawach i pląsach. Można było też sfotografować się w towarzystwie Kubusia Puchatka.
Kocham Babcię, kocham Dziadka!
W Dniu Babci i Dziadka
zamiast poczciwych kapci
od wnuków serdeczne życzenia:
niech się Wam spełnią wszystkie marzenia!

Strona 1 z 26 1 2 3 4 > >>