Strona G堯wna · Og這szenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Luty 26 2021 15:57:07
Strona G堯wna
Historia szko造
Og這szenia

Dla Rodzic闚
U篡tkownik闚 Online
Go軼i Online: 2
Brak U篡tkownik闚 Online

Zarejestrowanch Uzytkownik闚: 40
Najnowszy U篡tkownik: Zigi37
Witamy na stronie naszej szko造
Walentynki
Najm這dsi uczniowie naszej szko造 15.02.2021 obchodzili „walentynki”. Imprez zapocz徠kowa造 odwiedziny 鈍. Walentego, kt鏎y opowiedzia o sobie i o idei 鈍i皻a zakochanych, po czym w radosnej atmosferze dzieci razem ze swoimi wychowawcami uczestniczy造 w grach i zabawach. Nast瘼nie kolejny go嗆-listonosz Tomek przekaza uczniom „poczt walentynkow”. Uroczysto嗆 zako鎍zy這 wzajemne obdarowywanie si s這dko軼iami.
Zdj璚ia w fotogalerii
Mi璠zynarodowy Dzie Numeru Alarmowego
11.02.2021w naszej szkole obchodzili鄉y Mi璠zynarodowy Dzie Numeru Alarmowego. W ramach tego 鈍i皻a uczniowie oddzia逝 przedszkolnego i klas I-III obejrzeli film dla dzieci pt. „Bezpieczne zachowania” a tak瞠 wykonali na pami徠k zak豉dki do ksi捫ek z numerem alarmowym, kt鏎e mo積a podziwia na tablicy w korytarzu szko造.
Zdj璚ia w fotogalerii
Og這szenie
ZBI紑KA MAKULATURY I ZU玆TYCH BATERII

Publiczna Szko豉 Podstawowa w Chru郵ankach J霩efowskich prowadzi zbi鏎k makulatury i zu篡tych baterii.
Zapraszamy wszystkich dbaj帷ych o 鈔odowisko do udzia逝 wzbi鏎ce!

Plakat Link
Uwaga! Konkurs!
Zapraszamy do udzia逝 w Mi璠zyszkolnym konkursie plastycznym z okazji Mi璠zynarodowego Dnia J瞛yka Ojczystego oraz w 100. rocznic urodzin Stanis豉w Lema pod has貫m
„BAJKI ROBOT紟” Moja ilustracja do wybranej bajki

Informacje o konkursie Link
Tekst „Bajek robot闚” Link
Czytanie Je篡cjady
Wszystkich mi這郾ik闚 tw鏎czo軼i Ma貪orzaty Musierowicz zach璚amy do udzia逝 w pi徠ej edycji Og鏊nopolskiego Czytania Je篡cjady. Akcja rozpocznie si 1 marca 2021 r. o godz. 9.00. Mo積a do niej do陰czy przez Facebook. Szczeg馧y u nauczyciela bibliotekarza. Kto jeszcze nie zaznajomi si z rodzin Borejk闚, mo瞠 skorzysta ze zbior闚 biblioteki szkolnej.
Zapraszamy do biblioteki w nast瘼uj帷e dni:
- wtorek godz. 09.40 - 12.40
- 鈔oda 10.40 - 13.40.
Nowy plan lekcji
Zapoznajcie si ze ze zmianami w planie lekcji Link
“Wszystkie dzieci zbieraj elektro鄉ieci”
Drodzy Uczniowie i Rodzice!
Nasza szko豉 przyst徙i豉 do projektu “Wszystkie dzieci zbieraj elektro鄉ieci”.

Celem akcji jest podniesienie 鈍iadomo軼i ekologicznej w鈔鏚 dzieci i m這dzie篡, oraz zwr鏂enie uwagi na prawid這we zagospodarowanie odpadami.
W zamian za przyniesiony zu篡ty sprz皻 elektroniczny i elektryczny szko豉 otrzyma bon, kt鏎y wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci sprz皻u sportowego lub materia堯w biurowych.
Jedynym warunkiem jest mobilizacja do dzia豉nia, porz康ki domowe i ch璚i!
Do akcji szkolnej mog przy陰czy si r闚nie firmy i instytucje, kt鏎e oddadz zu篡ty sprz皻 na rzecz wybranej szko造.
,,Im wi璚ej sprz皻u uzbieramy, tym wy窺zy bon otrzymamy!!!’’
Termin Akcji: 20.01.2021 r. – 05.02.2021 r.
Miejsce Akcji: Publiczna Szko豉 Podstawowa w Chru郵ankach J霩efowskich

Organizatorzy akcji Link
Rodzaje sprz皻u Link
Konkursy 鈍i徠eczne
Zapraszamy do udzia逝 w szkolnych konkursach bibliotecznych:
kl. IV - VIII
"Ulubione potrawy 鈍i徠eczne" w formie ilustrowanej broszury;
kl. I - III
"Karta 鈍i徠eczna z 篡czeniami".
Prace nale篡 sk豉da w sekretariacie szko造 do 18 grudnia.
G. Iwanicka - Drozd
Drodzy Rodzice, prosimy o udzia w ankiecie dotycz帷ej dost瘼u do internetu, komputera, telefonu.
Ankieta Link
Odpowiedzi przesy豉my na poczt szko造: spchruslanki@wp.pl
Konkurs papieski
16 pa寮ziernika 2020r. zosta rozstrzygni皻y Szkolny konkurs plastyczny "安i皻y Jan Pawe II w moich oczach". Organizatork by豉 p. Dorota D帳ek.
Oto laureaci: I miejsce – Zuzanna Prokopiak z kl. VIII, II miejsce – Natalia Ho這dy z kl. VIII. Gratulujemy zwyci篹czyniom i 篡czymy dalszych sukces闚!
Miejsce I Link
Miejsce II Link
Dzie Edukacji Narodowej
Strona 1 z 23 1 2 3 4 > >>
Nazwa U篡tkownika

Has這

Nie jeste jeszcze naszym U篡tkownikiem?
Kilknij TUTAJ 瞠by si zarejestrowa.

Zapomniane has這?
Wy郵emy nowe, kliknij TUTAJ.

Tylko zalogowani mog dodawa posty w shoutboksie.

jak kto rozlicza PIT, to przeka盧ie [url=http://inik.pl/]1% podatku[/url] mojemu koledze

Dzie ch這paka przelecia smiley

firmy.poznan24h.pl- warto zajrze!smiley