Strona Główna · Ogłoszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Kwiecień 13 2024 01:00:47
Nawigacja
Strona Główna
STOWARZYSZENIE
Historia szkoły
Kadra Pedagogiczna
Historia miejscowosci
DOKUMENTY SZKOLNE
Zdalne nauczanie
Ogłoszenia
Linki
Galeria
Plan lekcji
Szukaj
Dla Rodziców

BIP
Witamy
Witamy na stronie naszej szkoły
Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024
Drodzy Uczniowie i Rodzice!

Serdecznie zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024, które odbędzie się 4 września o godzinie 10.30.

Ogłoszenie o naborze na stanowisko konserwatora
Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Chruślankach Józefowskich
ogłasza nabór kandydatów
na stanowisko konserwatora w wymiarze pół etatu.
Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 81 828 60 03 lub 792 561 808.
Niech żyją wakacje!
Dzień zakończenia roku szkolnego to dla większości uczniów jeden z najbardziej oczekiwanych dni w całym roku. 23 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023.
W czasie uroczystego apelu, tradycyjnie już, najpierw zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne uczniowie klasy III. Po nich wystąpili uczniowie klasy VIII żegnani przez młodszych kolegów z klasy VI. Następnie nastąpiło wręczenie nagród za wysokie wyniki w nauce, wzorowe zachowanie i wzorową frekwencję.
Dzień ten pełen podziękowań, gratulacji i wzruszeń wpisał się w historię naszej szkoły. Na koniec pani dyrektor Aneta Prokopiak w przemówieniu skierowała wiele ciepłych słów do uczniów i nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców oraz Rady Rodziców, dziękując za wkład włożony w pracę w kończącym się roku szkolnym, gratulując sukcesów, a także życząc bezpiecznego oraz pełnego atrakcji i słonecznej pogody wypoczynku.
III Przeglad Peśni Maryjnych
Nasza uczennica klasy III Amelka Dul zajęła I miejsce w II Przeglądzie Pieśń Maryjnych w Łopocznie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Wycieczka do Trójmiasta i Malborka
W dniach 5 – 7 czerwca 2023r. uczniowie naszej szkoły, wspólnie z koleżankami i kolegami ze Szkoły w Starych Boiskach, brali udział w wycieczce nad morze. W czasie swojej podróży uczestnicy odwiedzili: Gdańsk, Gdynię i Sopot, gdzie poznali zabytki wybrzeża oraz najpiękniejsze okręty, a prede wszystkim zamoczyli swoje stopy (i nie tylko) w morzu, a także Malbork, w którym zachwycili się ogromem krzyżackiego zamku. Wycieczka była ciekawą lekcją historii i geografii Polski, a przede wszystkim czasem świetnej zabawy i integracji. Wszyscy uczestnicy wrócili zadowoleni, pełni miłych i radosnych wspomnień.

Akcje czytelnicze
29 maja uczniowie klasy VIII uczestniczyli w akcji czytelniczej organizowanej przez bibliotekę szkolną "Z podręcznika do słoika", polegającej na rozpoznawaniu lektur. Była to dobra okazja do powtórki przed egzaminem. Zwycięzcą akcji został Daniel Walczak. Brawo!

W poniedziałek, 19 czerwca, uczniowie klas młodszych i dzieci z oddziału przedszkolnego w pięknych okolicznościach przyrody czytali książki i oglądali albumy, uczestnicząc w akcji "Czytanie na Polanie".
42. Mały Konkurs Recytatorski
Uczennica naszej szkoły Julia Byzdra zajęła I miejsce w 42. Małym Konkursie Recytatorskim - etap gminny, który odbył się 29 maja 2023r. w Gminnym Centrum Kultury w Józefowie nad Wisłą. Serdecznie gratulujemy Julce i życzymy dalszych sukcesów!

„Trzymaj formę!”
Uczniowie klas 4-8 zorganizowali piknik z okazji Europejskiego Dnia Zdrowego Śniadania . Jest to jedno z działań zrealizowanych w ramach programu "Trzymaj formę", w którym nasza szkoła bierze czynny udział.
"Konstytucja nad Wisłą"
4 maja 2023r. wszyscy uczniowie naszej szkoły brali udział w gminnych obchodach Narodowego Święta Konstytucji 3 Maja w Józefowie nad Wisłą.

Warsztaty wielkanocne
Święta Wielkanocne to szczególna okazja do poznania przez dzieci tradycji świątecznych. 8 kwietnia w naszej szkole odbyły się warsztaty wielkanocne dla przedszkolaków i uczniów klas III – VI. Prawdziwe cuda wyszły spod rąk uczestników zajęć. Na stołach pojawiły się kolorowe jajka ozdobione techniką decoupage oraz przestrzenne koszyczki–zajączki z papieru. Patrząc na powstałe prace, można stwierdzić, że mamy wielu utalentowanych uczniów. Wszyscy świetnie się bawili, była to także doskonała okazja do integracji.

Wesołego Alleluja!
Strona 1 z 28 1 2 3 4 > >>