Strona Główna · Ogłoszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · CKE · MEN Styczeń 17 2017 05:42:02
Nawigacja
Strona Główna
STOWARZYSZENIE
Historia szkoły
Kadra Pedagogiczna
Historia miejscowosci
Artykuły
Ogłoszenia
Droga do szkolnego sukcesu
Konkursy
Linki
Kontakt
Galeria
Plan lekcji
Dokumenty szkolne
Szukaj
Dla Rodziców
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 6
Najnowszy Użytkownik: Ksia23
Witamy
Witamy na stronie naszej szkoły
ANDRZEJKI 2016
„Andrzejki czas zacząć…”! Tymi słowami rozpoczęliśmy 26 listopada zabawę andrzejkową, którą zorganizowaliśmy, by kultywować w naszej szkole tradycje i zwyczaje ludowe.
Od dawna wiadomo, że nic tak nie integruje jak wspólna zabawa. Skoczne tańce , szeroki wachlarz wróżb przygotowanych przez uczennice klas III-VI, począwszy od koła przeznaczenia poprzez serca z imionami, kartki z zawodami, a na wróżbach z kubeczkami kończąc - to wszystko podczas trzygodzinnej zabawy andrzejkowej.
Nie zabrakło oczywiście poczęstunku, by uczestnicy nie opadli z sił w czasie harców w takt muzyki. /J.C./

Spotkanie z iluzjonistą
25 listopada naszą szkołę odwiedził iluzjonista, który zabrał uczniów w świat czarów i magii.
Podczas zabawy dzieci nie tylko uważnie i z zainteresowaniem oglądały występ magika, ale też miały okazję osobiście uczestniczyć w wielu trikach i sztuczkach.
Pokaz niewątpliwie dostarczył młodym widzom wielu pozytywnych wrażeń, o czym świadczyły wesołe okrzyki i gromkie brawa, którymi nagrodzili czarodzieja. J.C.
„Cała Gmina czyta dzieciom” – III edycja
27 października reprezentacja naszej szkoły miała zaszczyt gościć w murach Zespołu Szkół Ogólnokszałcących w Józefowie nad Wisłą, gdzie została zaproszona do udział po raz trzeci w imprezjadzie czytelniczej „Cała Gmina czyta dzieciom” , która przebiegała w tym roku pod hasłem „Książka , to dopiero początek…”.
Podczas tegoż wydarzenia kulturalnego nasze uczennice miały możliwość zaprezentowania kreacji literackich, a mianowicie: Sylwia Ciempiel (ucz. kl. III) odnalazła się w roli Calineczki, Zuzanna Prokopiak (ucz. kl. IV) wcieliła się w postać Róży z „Małego Księcia”, zaś dla Amelii Siudym (ucz. kl. V) idealną bohaterką okazała się Mary z „Tajemniczego ogrodu”.
W czasie spotkania z książką Wójt Gminy Józefów nad Wisłą p. Grzegorz Kapica podarował wszystkim uczestnikom opaski odblaskowe, by czuli się bezpiecznie w drodze do i ze szkoły.
Miłym akcentem było wręczenie dyplomów i nagród książkowych czytelnikom roku szkolnego 2015/2016, otrzymały je dwie uczennice: Sylwia Ciempiel i Kinga Bernat.
Spotkanie czytelnicze minęło w miłej, przyjaznej atmosferze. Dziękujemy Organizatorom za zaproszenie. J.C.
Święto Niepodległości
Narodowe Święto Niepodległości

11 listopada to wielka data – symbol miłości ojczyzny, walki o wolność, symbol wiary i zwycięstwa. By uczcić ten szczególny dzień, 14 listopada odbył w się w naszej szkole uroczysty apel. Z okazji 98 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę uczniowie w niezwykle wzruszający sposób przedstawili montaż słowno-muzyczny przypominający okoliczności wielu lat niewoli i wielkiego szczęścia z powodu powrotu Polski na mapę Europy. (B.M.)

Wycieczka do Zakopanego
W dniach 6 - 7 października odbyła się wycieczka do Zakopanego. Uczestniczyliśmy w niej wspólnie z uczniami ze Szkoły Podstawowej w Starych Boiskach oraz Chruśliny. Pod kierownictwem przewodnika tatrzańskiego odbyliśmy długą wędrówkę ośnieżoną Doliną Strążyską. W Zakopanem zwiedziliśmy Sanktuarium M. B. Fatimskiej na Krzeptówkach i Cmentarz zasłużonych na Pęksowym Brzysku. Dużo emocji dostarczyła nam przejażdżka kolejką na Gubałówkę. Aura zapewniła nam dodatkowe atrakcje – zabawy w śnieżki. DD
Fotorelacja tutaj
Dzień Edukacji Narodowej
„Ten, co kształci serca i umysły młode,
ten, co ścieżki życia pokoleń toruje,
tylko z kwiatu wdzięczności może mieć nagrodę,
tylko z postępków, których przykłady wskazuje.”

Drodzy Pedagodzy, Wychowawcy i Pracownicy naszej szkoły!

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej
składamy najserdeczniejsze życzenia,
po stokroć zdrowia, niewyczerpanych sił i energii
tak potrzebnej do kształcenia młodych pokoleń,
aby przyszłość każdego z nas była jak najlepsza.

Samorząd Uczniowski

Dzień Chłopaka
„Czy dostajecie szóstki w szkole,
czy pod ławką jecie babole,
czy się bawicie na całego,
my życzymy Wam Koledzy,
wszystkiego o czym każdy marzy
oraz aby uśmiech stale gościł na Waszej twarzy.”

30 września tradycyjnie obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka.
Dziewczyny przygotowały dla kolegów przepyszny poczęstunek oraz wręczyły im upominki. Z tej okazji odbyła się też dyskoteka. Wzorem dla starszych uczniów, którzy podpierali często ściany, były przedszkolaki – ich żywiołowy taniec wywoływał uśmiech na twarzach nauczycieli, obecnych na sali rodziców oraz uczniów. Podrygom w takt muzyki towarzyszyły także emocjonujące zabawy, m.in. taniec na gazecie, „z rąk do rąk”, „mumie”.
Myślę, że chłopcy byli zadowoleni z niespodzianki, którą przygotowały dla nich koleżanki.
Zresztą oceńcie sami, oglądając fotorelację./J.C./
Fotorelacja tutaj
Wybory SU 2016/2017
W tym roku wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego odbyły się 1 października 2016r.
Swoje kandydatury zgłosiły nast. osoby: Anna Kamela, Paulina Majcher, Agata Rozmus, Amelka Siudym, Dawid Cywiński, Zuzanna Prokopiak.
O godzinie 11.00 społeczność szkolna zgromadziła się w auli szkoły, by uczestniczyć w wyborach. Najpierw kandydaci zaprezentowali swoje oryginalne programy wyborcze. Następnie uczniowie kl. II – VI oraz nauczyciele zaznaczali swoje kandydatury na otrzymanych kartach wyborczych i wrzucali je do urny wyborczej.
Nad prawidłowym przebiegiem wyborów czuwała komisja wyborcza w składzie: Mateusz Słowiński, Michał Dąbek i Bartłomiej Łyczek. Po podliczeniu głosów i sporządzeniu protokołu komisja ogłosiła wyniki wyborów. Do Rady Samorządu Uczniowskiego zakwalifikowały się następujące osoby: Dawid Cywiński, Anna Kamela, Paulina Majcher, Zuzanna Prokopiak i Amelia Siudym.
Opiekę nad działalnością Samorządu Uczniowskiego w bieżącym roku szkolnym pełnić będą nauczycielki: p. Dorota Dąbek i p. Justyna Kamela. /J.C./
Fotorelacja tutaj
Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017
Wiersz na rozpoczęcie nauki
Chcemy Wam życzyć na początek, by nauka szła jak z płatka,
Żeby było tyle piątek, ile pszczół na polnych kwiatkach.
Żeby pochwał było tyle, ile szyszek w gęstym borze.
Żeby w szkole było milej, niż nad rzeką, niż nad morzem.
Długopisy, wieczne pióra niechaj piszą mądrze, ładnie
I niech skrzypią tak jak żuraw, kiedy błąd się gdzieś zakradnie.
Uroczystość zakończenia roku szkolnego
24 czerwca 2016 roku odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2015/2016.Wzięli w niej udział uczniowie, rodzice, zaproszeni goście, nauczyciele i pracownicy szkoły. Galę zaszczycił swoją obecnością inspektor ds. oświaty, pan Tomasz Giza, który w imieniu Wójta Gminy Józefów nad Wisłą wręczył nagrodę najlepszej uczennicy – Kindze Bernat. Podziękowania za pracę i naukę uczniom i nauczycielom złożyła dyrektor szkoły pani Grażyna Prokopiak. Nagrodziła ona wszystkich wyróżnionych uczniów oraz życzyła wszystkim zebranym wspaniałych wakacji. Podczas ceremonii uczniowie zaprezentowali się w programie artystycznym, a laureaci konkursów szkolnych otrzymali upominki. DD

Fotorelacja tutaj

Dzień Rodziny
W słoneczną niedzielę odbył się festyn rodzinny, który zapewnił naszym uczniom oraz ich rodzinom szereg atrakcji. Oprócz programu artystycznego były zabawy na zjeżdżalniach, przejażdżki bryczką, konkurencje sportowe oraz zabawy zręcznościowe z animatorem. Nie zabrakło też pysznego poczęstunku przygotowanego przez rodziców, któryn składamy serdeczne podziękowania. DD
Strona 1 z 13 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

BIP

NGO'

Flop'

NGO'
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Ksia23
14/01/2017 02:34
jak ktoś rozlicza PIT, to przekażcie [url=http://inik.pl/]1% podatku[/url] mojemu koledze

imienin
14/10/2016 01:15
Dzień chłopaka przeleciał smiley

gumisie135
27/03/2013 16:47
firmy.poznan24h.pl- warto zajrzeć!smiley