Strona G堯wna · Og這szenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Luty 08 2023 03:53:13
Strona G堯wna
Historia szko造
Og這szenia
Dla Rodzic闚

Witamy na stronie naszej szko造
Weso造ch 安i徠
安i皻o Niepodleg這軼i
Dnia 9 listopada w naszej szkole uroczy軼ie 鈍i皻owali鄉y 104. rocznic odzyskania przez Polsk niepodleg這軼i. Z tej okazji odby豉 si uroczysta akademia, pod kierunkiem pani Beaty Michalec. Dzi瘯i inscenizacji m這dsi koledzy i kole瘸nki mogli si dowiedzie dlaczego 11 listopada to dla nas, Polak闚, jedna z najwa積iejszych dat w kalendarzu. Jest to dzie radosny, w kt鏎ym obchodzone jest Narodowe 安i皻o Niepodleg這軼i. Uczestnicz帷 w akademii, oddali鄉y szacunek wszystkim Polakom, kt鏎zy nie szcz璠zili Ojczy幡ie tego, co dla ludzi najcenniejsze - w豉snego 篡cia.

Piosenki: Link1, Link2, Link3

Zdj璚ia w fotogalerii
Wycieczka do Zakopanego
Wycieczki szkolne to czas ulubiony przez uczni闚. W dniach 29 – 30 wrze郾ia 2022 r. wsp鏊nie z r闚ie郾ikami ze Szko造 Podstawowej w Starych Boiskach uczestniczyli鄉y w wycieczce turystyczno-krajoznawczej w Tatry.
Po przyje寮zie spotkali鄉y si z naszym przewodnikiem, z kt鏎ym udali鄉y si na szlak. Pod捫yli鄉y przez Dolin Str捫ysk do wodospadu Siklawica. Widok by niesamowity, a zapiera這 dech. Tego dnia widzieli鄉y r闚nie wiele wa積ych miejsc w Zakopanem. Odpocz瘭i鄉y podczas zwiedzania Sanktuarium Matki Bo瞠j Fatimskiej na Krzept闚kach. Chwila wyciszenia by豉 nam potrzebna przed intensywn integracj w pensjonacie.
Drugi dzie przywita nas ulewnym deszczem. Udali鄉y si na piesz w璠r闚k do Doliny Ko軼ieliskiej. Urzek造 nas barwne opowie軼i naszego przewodnika oraz pi瘯na gra na r騜nych instrumentach muzycznych. Przed odjazdem musia by czas na zakup pami徠ek i spacer po Krup闚kach.
Zm璚zeni przywie幢i鄉y do domu niezapomniane wspomnienia.

Twoja mLegitymacja
Link do link do samodzielnego zrobienia zdj璚ia do mlegitymacji

Podzi瘯owanie
Oferta pracy
Zatrudnimy nauczyciela z odpowiednim wykszta販eniem:
- wychowania fizycznego w wymiarze 8 godzin tygodniowo;
- doradztwa zawodowego w wymiarze 10 godzin rocznie.
kontakt:
Moc wielkanocnych 篡cze...
Wiosenne warsztaty
Za nami wielkanocne warsztaty w Dobosz闚ce, a wraz z nimi opr鏂z nauki moc zabawy i rado軼i.
Witamy wiosn!
Nareszcie zawita豉 d逝go oczekiwana, kolorowa i radosna - Pani Wiosna! W ramach obchod闚 Pierwszego Dnia Wiosny by豉 inscenizacja, pi瘯ne stroje, korow鏚 i ognisko z kie豚askami.
W Dniu Kobiet
Z okazji Dnia Kobiet wszystkim Kole瘸nkom i Paniom 篡czymy samych pogodnych dni, du穎 u鄉iechu i wielu powod闚 do rado軼i!
Bal karnawa這wy
W naszej szkole odby si d逝go wyczekiwany bal karnawa這wy - niezwyk貫 wydarzenie, dostarczaj帷e dzieciom wielu pozytywnych prze篡 i rado軼i. Dzieci 鈍ietnie si bawi造, uczestnicz帷 w zabawach i pl御ach. Mo積a by這 te sfotografowa si w towarzystwie Kubusia Puchatka.
Strona 1 z 26 1 2 3 4 > >>