Strona Główna · Ogłoszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Kwiecień 27 2024 16:54:32

Niech żyją wakacje!
Dzień zakończenia roku szkolnego to dla większości uczniów jeden z najbardziej oczekiwanych dni w całym roku. 23 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023.
W czasie uroczystego apelu, tradycyjnie już, najpierw zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne uczniowie klasy III. Po nich wystąpili uczniowie klasy VIII żegnani przez młodszych kolegów z klasy VI. Następnie nastąpiło wręczenie nagród za wysokie wyniki w nauce, wzorowe zachowanie i wzorową frekwencję.
Dzień ten pełen podziękowań, gratulacji i wzruszeń wpisał się w historię naszej szkoły. Na koniec pani dyrektor Aneta Prokopiak w przemówieniu skierowała wiele ciepłych słów do uczniów i nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców oraz Rady Rodziców, dziękując za wkład włożony w pracę w kończącym się roku szkolnym, gratulując sukcesów, a także życząc bezpiecznego oraz pełnego atrakcji i słonecznej pogody wypoczynku.