Strona G³ówna · Og³oszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Lipiec 27 2024 06:30:21
Statut szko³y

Niech ¿yj± wakacje!
Dzieñ zakoñczenia roku szkolnego to dla wiêkszo¶ci uczniów jeden z najbardziej oczekiwanych dni w ca³ym roku. 23 czerwca odby³o siê uroczyste zakoñczenie roku szkolnego 2022/2023.
W czasie uroczystego apelu, tradycyjnie ju¿, najpierw zaprezentowali swoje umiejêtno¶ci recytatorskie i wokalne uczniowie klasy III. Po nich wyst±pili uczniowie klasy VIII ¿egnani przez m³odszych kolegów z klasy VI. Nastêpnie nast±pi³o wrêczenie nagród za wysokie wyniki w nauce, wzorowe zachowanie i wzorow± frekwencjê.
Dzieñ ten pe³en podziêkowañ, gratulacji i wzruszeñ wpisa³ siê w historiê naszej szko³y. Na koniec pani dyrektor Aneta Prokopiak w przemówieniu skierowa³a wiele ciep³ych s³ów do uczniów i nauczycieli, pracowników szko³y, rodziców oraz Rady Rodziców, dziêkuj±c za wk³ad w³o¿ony w pracê w koñcz±cym siê roku szkolnym, gratuluj±c sukcesów, a tak¿e ¿ycz±c bezpiecznego oraz pe³nego atrakcji i s³onecznej pogody wypoczynku.