Strona Główna · Ogłoszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Wrzesień 29 2023 22:18:52
Nawigacja
Strona Główna
STOWARZYSZENIE
Historia szkoły
Kadra Pedagogiczna
Historia miejscowosci
DOKUMENTY SZKOLNE
Zdalne nauczanie
Ogłoszenia
Linki
Galeria
Plan lekcji
Szukaj
Dla Rodziców

BIP
Witamy
Witamy na stronie naszej szkoły
NIEPODLEGŁAZdjęcia zobacz tutaj
DEN
DEN to okazja do podziękowania nauczycielom za dar nauki i wspaniałe przewodnictwo na trudnej drodze zdobywania wiedzy. Samorząd Uczniowski przygotował z tej okazji humorystyczną inscenizację o tym, że zarówno nauczycielem, jak i uczniem nie jest być łatwo. Uwieńczeniem uroczystości było odśpiewanie piosenki 100 lat i wręczenie przez przedstawicieli SU kartek z życzeniami. Całość uświetniła wspaniała oprawa plastyczna przygotowana przez p. D. Dąbek oraz p. B. Michalec.Zdjęcia zobacz tutaj
Ognisko klas IV-VI; Rajd rowerowy

Z okazji Dnia Chłopaka, na placu szkolnym w piątkowe popołudnie, 30 września uczniowie klas IV-VI wspólnie bawili się przy ognisku. Dopisywały humory, apetyt na pieczoną kiełbaskę i jabłka. Emocjonującym elementem spotkania były konkurencje sportowe. Jak widać na załączonych fotkach w Dniu Chłopaka - dziewczyny górą!!!
Zdjęcia zobacz tutaj
26 września uczniowie z kl. IV-VI wyruszyli na rajd rowerowy szlakiem "Złota Góra". Dzień był wprost wymarzony na taki wyjazd, a dzieci pełne entuzjazmu i zapału. Wyprawa malowniczą trasą dostarczyła wszystkim wielu wrażeń i niezapomnianych przeżyć. Dzięki niej uczestnicy mieli okazję do aktywnego wypoczynku , podczas którego mogli sprawdzić swoje umiejętności korzystania z zasad ruchu drogowego. Przede wszystkim jednak spełnili swój obowiązek wobec tych, którzy polegli w obronie Ojczyzny
(odwiedzili i uporządkowali pomnik powstańców styczniowych z 1863 r.).
Inauguracja roku szkolnego 2011/12
1 września 2011- rozpoczynamy nowy rok szkolny!
Pani dyrektor Grażyna Prokopiak serdecznie powitała uczniów, rodziców i nauczycieli oraz pracowników szkoły, życząc zgromadzonym samych sukcesów, wytrwałości oraz spełnienia wszystkich zamierzeń i planów.
Serdeczne życzenia, w związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego, otrzymaliśmy również od Pani Katarzyny Hall -minister edukacji narodowej oraz Wójta Gminy Józefów nad Wisłą Pana Grzegorza Kapicy.
W odnowionych, kolorowych i słonecznych salach lekcyjnych uczniowie z przyjemnością spotkali się ze swoimi wychowawcami. Największe emocje towarzyszyły przedszkolakom, którzy z odwagą wystąpili, by przywitać się z nową panią i zaprezentować przed całą społecznością szkolną.
Zdjęcia zobacz tutaj
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2010/11
" Pożegnania nadszedł czas" . Kolejny rok szkolny ze 100% promocją do klas następnych - za nami:-). Sześciu absolwentów naszej szkoły rozpocznie od września naukę w gimnazjum. Zasłużeni solidną pracą, bardzo dobrymi i celującymi wynikami w nauce, uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe. Dla uczennicy z najwyższą średnią ocen w szkole- Klaudii Bernat- nagrodę książkową, ufundował Pan Wójt Gminy Józefów na Wisłą.
Ze strony uczniów nie zabrakło słów uznania i podziękowań dla swoich nauczycieli i wychowawców. Szóstoklasiści wręczyli swoim pedagogom ordery za zasługi na polu edukacji i wychowania.
Foto z przebiegu uroczystości tutaj
Życzymy Wszystkim wspaniałych, słonecznych i bezpiecznych wakacji!

Wycieczka do Zamościa
Zobacz relację foto z wycieczki:-) tutaj
DZIEŃ RODZINY 2011'
5 czerwca- całymi rodzinami spotkaliśmy się, by świętować DZIEŃ RODZINY. Dzieci przygotowały dla swoich rodziców wzruszający program artystyczny. Wielu emocji dostarczyły wspólne gry i konkursy na świeżym powietrzu. Rodzice nie pozostali dłużni - wszystkim smakowały przysmaki, jakimi częstowały nas mamy, tatusiowie natomiast zadbali, aby kiełbaska z grilla była rumiana:-).
Na zakończenie najwytrwalszym w rozgrywkach Pani dyrektor wręczyła dyplomy.
Zdjęcia zobacz tutaj
Wieczorek klasy VI 2011'

Corocznej tradycji w naszej szkole stało się zadość ! W sobotni wieczór
28 maja uczniowie klasy VI w gronie nauczycieli, rodziców oraz młodszych kolegów i koleżanek świętowali zakończenie nauki w szkole podstawowej.
W krótkim montażu słowno-muzycznych nie zabrakło słów podziękowań, wzruszeń i refleksji nad minionym czasem.
"... Zapamiętaj! Mój Kolego, że w tej podstawówce dzień za dniem Ci słodko płynął.
I tuś skrzydła swe rozwinął..."

Zdjęcia zobacz tutaj
GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY
Gminny Konkurs Ortograficzny 2011
„ Już piszę bez błędów”
Pod patronatem Wójta Gminy Józefów n. Wisłą oraz Banku Spółdzielczego
w Józefowie n.Wisłą

Dnia 24 maja 2011 roku w Szkole Podstawowej w Chruślankach Józefowskich odbył się Konkurs Ortograficzny przeznaczony dla uczniów z klas I, II i III Szkoły Podstawowej.
Konkurs został bardzo uroczyście rozpoczęty, przez panią Dyrektor Grażynę Prokopiak oraz przez Wójta Gminy Józefów n. Wisłą, pana Grzegorza Kapicę.
W tegorocznej edycji w szranki konkursowe stanęli uczniowie młodszych klas ze Szkół Podstawowych całej gminy Józefów n. Wisłą, a mianowicie z Boisk, Prawna, Józefowa nad Wisłą, Chruśliny oraz gospodarze – uczniowie z Chruślanek Józefowskich
Konkurs przebiegał wg scenariusza przygotowanego przez nauczycielki nauczania zintegrowanego z Chruślanek Józefowskich, panie - Joannę Rozmus oraz Jolantę Iracką, pomiędzy zadaniami konkursowymi dzieci mogły odpocząć śpiewając piosenki ortograficzne i logopedyczne przygotowane przez Marzennę Merwę, współorganizatora konkursu.
Poziom wiedzy uczniów był bardzo wyrównany o czym świadczą uzyskane wyniki punktowe:
I miejsce: Szkoła Podstawowa z Boisk z liczbą punktów – 44,5
II miejsce: Szkoła Podstawowa z Chruślanek Józefowskich z liczbą punktów – 42,5
III miejsce: Szkoła Podstawowa z Prawna z liczbą punktów – 39,5
IV miejsce Szkoła Podstawowa z Józefowa n. Wisłą [B] z liczbą punktów – 39
V miejsce Szkoła Podstawowa z Józefowa n. Wisłą [A] z liczbą punktów – 38
VI miejsce Szkoła Podstawowa z Chruśliny z liczbą punktów -37,5
Uczniom z poszczególnych szkół towarzyszyły nauczycielki nauczania zintegrowanego, panie:
Grażyna Uzarek - Szkoła Podstawowa z Boisk;
Ewa Jabłońska – Szkoła Podstawowa z Prawna;
Ewa Muszkiewicz –Szkoła Podstawowa z Chruśliny;
Lidia Latos – Pyć – Szkoła Podstawowa z Józefowa n. Wisłą
Po uroczystym rozdaniu nagród, na zakończenie pełnego emocji majowego przedpołudnia, uczniowie spożyli przepyszny poczęstunek przygotowany przez rodziców uczniów z Chruślanek Józefowskich.

Zdjęcia zobacz tutaj
Lekcja w klasie I

Zdjęcia zobacz tutaj
3 Maja

Zdjęcia zobacz tutaj
Strona 27 z 28 << < 24 25 26 27 28 >