Strona G堯wna · Og這szenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Maj 17 2022 21:52:29
Strona G堯wna
Historia szko造
Og這szenia
Dla Rodzic闚

Witamy na stronie naszej szko造
Dzie Babci 2011

16 lutego do naszej szko造 t逝mnie przybyli Dziadkowie. Wierszem i piosenk oraz w豉snor璚znie wykonanymi upominkami Wnuki wyrazi造 mi這嗆 i wdzi璚zno嗆 swoim ukochanym Babciom i Dziadkom.
" ... Kochamy nasze Babcie
i Dziadk闚 te kochamy,
w Dniu waszego 安i皻a
砰czenia Wam sk豉damy.
Dzi瘯ujemy Wam Dziadkowie
to bardzo Wam si chwali
瞠軼ie nam rodzic闚 tak dobrze wychowali..."

Mi造m zaskoczeniem dla przyby造ch go軼i by這 przedstawienie w wykonaniu Wnuk闚 pt.:"Kr鏊ewna 好ie磬a i siedmiu krasnoludk闚" Spotkanie przebiega這 w mi貫j atmosferze z chwilami wzrusze.
Zdj璚ia zobacz tutaj
CHOINKA NOWOROCZNA 2011

Zdj璚ia zobacz tutaj
Wigilia 2010
Weso造ch 安i徠!

Aby 安i皻a by造 wyj徠kowymi dniami w roku,
by choinka w ka盥ych oczach zal郾i豉 blaskiem,
By kolacja wigilijna wnios豉 w serca spok鎩,
a rado嗆 pojawia豉 si z ka盥ym nowym brzaskiem.
By prezenty ucieszy造 ka盥e smutne oczy,
by spokojna przerwa ukoi豉 z這嗆
By Sylwester zapewni szampa雟k zabaw,
a kol璠owych 酥iew闚 nie by這 do嗆!
W Bo瞠go Narodzenia czas niech mi這嗆 b璠zie w nas. Niech pok鎩 wok馧 panuje, a dobro nad z貫m kr鏊uje
.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdj耩 z jase貫k w wykonaniu uczni闚 naszej szko造 pod kierunkiem p. B. Michalec i p. A. Mikos . Zdj璚ia zobacz tutaj

Pasowanie na przedszkolaka

Dnia 18 listopada 2010roku po raz pierwszy w naszej szkole odby這 si pasowanie na przedszkolaka. Dla maluch闚 by這 to pierwsze powa積e wyst徙ienie przed publiczno軼i. Mimo niewielkiej tremy dzieci stan窸y na wysoko軼i zadania. Wspaniale za酥iewa造 piosenki, powiedzia造 wierszyki i pi瘯nie zata鎍zy造 krakowiaka, za co otrzyma造 gromkie brawa. Nast瘼nie pani dyrektor dokona豉 pasowania i wr璚zy豉 maluchom pami徠kowe dyplomy. Rodzice byli bardzo wzruszeni i dumni ze swoich pociech.
Wychowawczyni Aneta Prokopiak

Pasowanie 2010
4.11. 2010 roku w naszej szkole odby這 si 郵ubowanie klasy I.
" Wczoraj jeszcze przedszkolaki, dzisiaj ju pierwszaki". uczniowie wykazali si znajomo軼i praw i obowi您k闚 ucznia oraz szacunkiem do symboli narodowych. Pi瘯n cz窷 artystyczn w wykonaniu pierwszak闚, spo貫czno嗆 szkolna
i rodzice nagrodzili gromkimi brawami. Do braci uczniowskiej przyj皻o 10 pierwszak闚.Na pami徠k uroczysto軼i dzieci otrzyma造 dyplomy i znaczki oraz upominki od rodzic闚.
Wychowawczyni Jolanta Iracka

Strona 26 z 26 << < 23 24 25 26