Strona Główna · Ogłoszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Czerwiec 22 2021 12:29:53

Najnowszy Użytkownik: Malgorzata87
Pasowanie na przedszkolaka

Dnia 18 listopada 2010roku po raz pierwszy w naszej szkole odbyło się pasowanie na przedszkolaka. Dla maluchów było to pierwsze poważne wystąpienie przed publicznością. Mimo niewielkiej tremy dzieci stanęły na wysokości zadania. Wspaniale zaśpiewały piosenki, powiedziały wierszyki i pięknie zatańczyły krakowiaka, za co otrzymały gromkie brawa. Następnie pani dyrektor dokonała pasowania i wręczyła maluchom pamiątkowe dyplomy. Rodzice byli bardzo wzruszeni i dumni ze swoich pociech.
Wychowawczyni Aneta Prokopiak

Pasowanie 2010
4.11. 2010 roku w naszej szkole odbyło się ślubowanie klasy I.
" Wczoraj jeszcze przedszkolaki, dzisiaj już pierwszaki". uczniowie wykazali się znajomością praw i obowiązków ucznia oraz szacunkiem do symboli narodowych. Piękną część artystyczną w wykonaniu pierwszaków, społeczność szkolna
i rodzice nagrodzili gromkimi brawami. Do braci uczniowskiej przyjęto 10 pierwszaków.Na pamiątkę uroczystości dzieci otrzymały dyplomy i znaczki oraz upominki od rodziców.
Wychowawczyni Jolanta Iracka

Strona 24 z 24 << < 21 22 23 24