Strona Główna · Ogłoszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Kwiecień 27 2024 10:37:03

Jasełka 2014

Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym znikają wszelkie niesnaski, nieporozumienia, w sposób szczególny odnosimy się do bliskich, rówieśników, współpracowników. Zwalniamy tempo, nie myślimy o nauce, pracy, a miejsce w naszych sercach zajmuje Ktoś wyjątkowy.
Nasza społeczność szkolna spotkała się w tym celu w auli, by przedświąteczne zajęcia spędzić w atmosferze wzajemnej życzliwości. Było pięknie i wzruszająco. Panowała niepowtarzalna, iście świąteczna atmosfera jednocząca wszystkich uczestników. Wspólnie odśpiewaliśmy kolędę, obejrzeliśmy też jasełka przygotowane przez uczniów klas IV-VI pod kierunkiem katechetek - p. A. Mikos i p. B. Michalec . Występujący recytując i śpiewając przypomnieli nam w ten sposób, dlaczego Jezus przyszedł na ziemię. Spotkanie uświetniła także debiutancka gra na keyobardzie uczennicy kl. II - Z. Prokopiak , która wykonała dla nas jedną z kolęd. Mieliśmy też okazję połamać się opłatkiem z naszymi Gośćmi, którzy w tym roku również zaszczycili nas swoją obecnością, a byli to m.in. emerytowani nauczyciele, sołtys wsi Chruślanki J. , ksiądz parafii w Boiskach oraz przewodnicząca Rady Rodziców.
Myślę, że wigilia ta na pewno zapadnie głęboko w sercach i pamięci wszystkich uczestników.
(J.C)
Fotorelacja tutaj