Strona Główna · Ogłoszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Kwiecień 28 2024 22:40:07

DEN

Nauczyciel...
...to jedna z najbardziej
wyjątkowych postaci na całym świecie,
bo któż inny mógłby każdego dnia
ofiarować to, co w nim najlepszego,
cudzym dzieciom?

Deanna Beisser

Z okazji DEN uczniowie klas IV –VI pod baczną pieczą opiekunki SU zaprezentowali program artystyczny w formie scenki kabaretowej. Nauczyciele i pracownicy szkoły usłyszeli słowa wdzięczności wypowiedziane wierszem i piosenką. Dzieci wykazały się także kreatywnością podczas przygotowywania pokazu mody dla świętujących: kreacje były różnorodne – począwszy od baśniowych, zwiewnych , poprzez klasyczne, zawierające elementy średniowieczne, a skończywszy na nowoczesnych, funkcjonalnych, a nawet ekstrawaganckich. Wiele inspirujących propozycji to efekt zaangażowania dzieci i rodziców. Pokaz wzbudził zainteresowanie widzów, gdyż na sali niejednokrotnie rozlegały się salwy śmiechu i gromkie brawa.

Nauczycielom i Pracownikom Szkoły życzymy w tym wyjątkowym dniu tylko natchnionych chwil oraz takich myśli i marzeń, które dają się urzeczywistnić, pięknych pomysłów, które podszeptuje serce, radości z odkrywania drugiego człowieka, cierpliwości i wytrwałości, aby służba dziecku i całemu środowisku zrodziła wiele szlachetnych owoców.
Niech towarzyszy Wam przekaz, że tworzycie przyszłość i nadajecie jej lepszy kształt.

Samorząd Uczniowski PSP w Chruślankach J.