Strona Główna · Ogłoszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Kwiecień 28 2024 22:24:08

KONKURS MARYJNY
III Parafialny Konkurs Pieśni i Piosenki Maryjnej

28 maja odbył się III Parafialny Konkurs Pieśni i Piosenki Maryjnej. Organizatorem tegorocznego konkursu była Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bobach oraz Szkoła Podstawowa w Chruślinie. Wzięli w nim udział także uczniowie naszej placówki oświatowej, niektórzy po raz drugi, ale byli też debiutanci. Niestety jedna z uczestniczek – Patrycja Majcher – mimo ogromnego zaangażowania i intensywnych ćwiczeń, nie mogła wystąpić przed publicznością z przyczyn zdrowotnych.
Miło nam poinformować wszystkich odwiedzających nasza stronę internetową, że w tym roku również mamy powody do dumy, gdyż reprezentanci naszej szkoły odnieśli sukcesy muzyczne.
Laureaci konkursu:
1. Zespół „Tańczące nutki” /Weronika Grzesik i Eryk Ciempiel / ucz. kl. VI – I miejsce.
2. Solistka Zuzanna Prokopiak ucz. kl. I - II miejsce .
2.Solistka Sylwia Ciempiel ucz. kl. „0” - III miejsce .
Wszyscy uczestnicy wspaniale się bawili, przywieźli nagrody i dyplomy , ale przede wszystkim zdobyli wiele cennych doświadczeń, które staną się niewątpliwie inspiracją do dalszej pracy.
Gratulujemy laureatom konkursu i życzymy dalszych osiągnięć. Wasze sukcesy osobiste to nasz wspólny sukces!
( J.C)

Fotki tutaj