Strona Główna · Ogłoszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Kwiecień 29 2024 10:09:16

Walentynki 2014

14 lutego w naszej szkole obchodziliśmy Święto Zakochanych, czyli święto wszystkich, którzy kochają i chcą być kochani. Tradycyjnie za organizację i przebieg tego wydarzenia szkolnego odpowiadał Samorząd Uczniowski.. W dniu poprzedzającym Walentynki wszyscy zainteresowani wrzucali swoje „dowody miłości” w postaci walentynek do pięknie udekorowanego pudełka.
W piątek wszystkie zebrane kartki zostały odczytane i wręczone adresatom podczas oficjalnego spotkania, które miało miejsce w auli szkoły. Uczestnicy święta uwiecznili swoje wytwory podczas pamiątkowej fotografii na tle tablicy samorządowej.
Walentynki to nie tylko okazja, by wyznać przyjaźń czy miłość kochanej osobie, ale także przejaw twórczych inspiracji. Pomysłowość dzieci nie miała granic: kartki różniły się wielkością, kształtem, dekoracją, techniką wykonania. Liczba przygotowanych kartek walentynkowych przerosła oczekiwania całego grona pedagogicznego. W tym roku to chłopcy otrzymali więcej walentynek,
co potwierdzało by fakt, iż dziewczynki są wrażliwsze, chętniej okazują swoje uczucia.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
Opiekun SU – J.C.