Strona Główna · Ogłoszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Kwiecień 27 2024 00:13:41

Inauguracja roku szkolnego 2012/13
„Jeszcze wszystkim w głowie plany wycieczek, jeszcze w ustach smak porzeczek,
a tu już nowy rok szkolny 2012/2013 w okno puka, zjawia się książka i nauka, trwałe przyjaźnie, heca niejedna”.

Inauguracja roku szkolnego odbyła się w naszej szkole 03.09.12 r. o godz. 9.00. Pewnie niejeden uczeń i uczennica odczuwali w tym momencie sprzeczne uczucia: z jednej strony tęsknota za wakacyjnymi przyjaźniami, a z drugiej - radość na myśl o czekających nowych przygodach, wyzwaniach.
Na początku dyrektor szkoły Pani Grażyna Prokopiak powitała gorąco zebranych w szkolnej auli: uczniów, nauczycieli, rodziców, pracowników administracji i obsługi. Słowa otuchy skierowała przede wszystkim do nowo przybyłych maluszków, które tworzą w tym roku dość liczną grupę.
Odczytano także listy: Ministra Edukacji Narodowej Pani Krystyny Szumilas oraz Wójta Gminy Józefów nad Wisłą Pana Grzegorza Kapicy, skierowane do społeczności szkolnej oraz wszystkich „przyjaciół oświaty”.
Następnie uczniowie spotkali się z wychowawcami w swoich salach lekcyjnych, by usłyszeć wiele miłych słów motywujących do nauki.
Kolejny pracowity rok szkolny 2012/2013 uznano za rozpoczęty.Fotki tutaj
(J. Ciempiel)