Strona Główna · Ogłoszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Luty 27 2020 03:48:28

Najnowszy Użytkownik: WacekM
Ślubowanie pierwszaków
22 XI 2019 r. uczniowie klasy pierwszej oficjalnie zostali włączeni do grona uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Chruślankach Józefowskich.
Odświętnie ubrani uczniowie przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali umiejętności recytatorskie, wokalne oraz językowe. Przed widownią zdali również egzamin z wiedzy o ojczyźnie, ruchu drogowym i grzeczności. Pokazali, jak pięknie potrafią liczyć i układać wyrazy z sylab, za co otrzymali brawa. Doniosłym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania. Następnie dyrektor pani Grażyna Prokopiak dokonała pasowania na ucznia Publicznej Szkoły Podstawowej w Chruślankach J., zaś wychowawczyni Joanna Rozmus wręczyła dzieciom dyplomy. Aby zapamiętać te niezwykłe chwile, wszyscy uczniowie stanęli do pamiątkowego zdjęcia, po czym udali się na słodki poczęstunek. Drodzy Pierwszoklasiści! Życzę Wam wielu sukcesów w nauce i powodów do radości. Rodzicom dziękuję za pomoc w przygotowaniu tej uroczystości oraz gratuluję tak wspaniałych pociech. (J.R.)