Strona Główna · Ogłoszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Grudzień 15 2018 10:38:37

Najnowszy Użytkownik: julka27
"Jestem bezpieczny"
24 kwietnia nasza szkoła wzięła udział w eliminacjach gminnych konkursu wiedzy prewencyjnej „Jestem Bezpieczny”, który odbył się w ZSO w Józefowie nad Wisłą. W tym roku skład reprezentacji przedstawiał się następująco: Mateusz Słowiński, Michał Dąbek oraz Sylwia Ciempiel, zaś funkcję opiekuna pełniła p. Joanna Rozmus.
Wszyscy uczestnicy turnieju wykazali się niemałą wiedzą w zakresie prewencji kryminalnej i bezpieczeństwa. Drużyny rozwiązywały test wiedzy, który obejmował zagadnienia dotyczące problematyki alkoholizmu, narkomanii, zasad udzielania pierwszej pomocy oraz podstaw ruchu drogowego. Nasi uczniowie zajęli III miejsce, tylko dwoma punktami ustępując zdobywcom I miejsca, co może świadczy o wyrównanym poziomie wiedzy wszystkich uczestników zmagań.
Mamy nadzieję, że również w przyszłym roku znajdą się osoby chętne do udziału w tym konkursie /J.C./