Strona Główna · Ogłoszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Kwiecień 26 2024 06:01:15

"Książka nas łączy"
26 października uczniowie naszej placówki po raz kolejny wzięli udział w imprezjadzie czytelniczej „Cała Gmina czyta dzieciom”. Hasło wiodące tegorocznego spotkania brzmiało: „Książka nas łączy”. Naszą szkołę reprezentowała klasa IV pod opieką wychowawczyni, pani Ewy Śliwki.
Podczas licznych konkurencji i zmagań młodzi czytelnicy mieli okazję wykazać się licznymi talentami, m.in.: sprawnością i cierpliwością podczas przebierania grochu, logiką podczas rozwiązywania łamigłówek , umiejętnością uważnego słuchania poezji oraz znajomością motywów baśniowych.
Podczas imprezjady rozstrzygnięty został także konkurs na „Najlepszego czytelnika roku szkolnego 2016/2017”. Oto laureatki: Sylwia Ciempiel - kl. III i Natalia Hołody - kl. IV
Gratulujemy zwyciężczyniom, które udowodniły, że z książkami są za pan brat!
Każda ze szkól biorących udział w zabawie czytelniczej otrzymała na pamiątkę książki, które ufundował Wójt Gminy Józefów nad Wisłą. Dziękujemy Organizatorom uroczystości za zaproszenie nas do udziału w tak ekscytującym przedsięwzięciu czytelniczym. /J.C./