Strona G³ówna · Og³oszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Maj 02 2024 07:45:27

V Parafialny Konkurs Pie¶ni i Piosenki Maryjnej
W tym roku ponownie nasza szko³a mog³a uczestniczyæ w konkursie organizowanym przez Parafiê Naj¶wiêtszego Serca Pana Jezusa w Bobach, ale tym razem wspó³organizatorem konkursowych zmagañ by³a Szko³a Podstawowa w Bobach.
Cudowna atmosfera, przesympatyczni i ¿yczliwi ludzie, wspania³a organizacja, piêkna szko³a, wszystko to sprawi³o, ¿e uczestnicy konkursu wraz z opiekunami czuli siê jak podczas spotkania rodzinnego. Podczas tej wspania³ej uroczysto¶ci nie zabrak³o równie¿ rodziców oraz dziadków.
Pomimo ¿e konkurs odby³ siê 13 maja w pi±tek, to jednak dzieñ ten okaza³ siê dla nas szczê¶liwym. Po raz kolejny uczestniczki konkursu mog³y zaprezentowaæ swoje umiejêtno¶ci wokalne i odnie¶æ sukcesy.

Tegoroczne laureatki:
• w kategorii solistki klas I-III
II miejsce – Sylwia Ciempiel
III miejsce – Zuzanna Prokopiak

• w kategorii solistki klas IV-VI
I miejsce – Aleksandra Romanowska

Wszystkie uczestniczki (bez wyj±tku) mog± byæ dumne ze swoich osi±gniêæ, bo nie najwa¿niejsze s± nagrody i dyplomy, ju¿ samo uczestnictwo w tym Bo¿ym dziele jest zwyciêstwem, gdy¿ poprzez ¶piew jeste¶my bli¿ej Boga.
Na zakoñczenie pozwolê sobie zacytowaæ s³owa proboszcza Bogdana Kudelskiego, które piêknie oddaj± sens tego¿ spotkania Maryjnego:
„Tam, gdzie s³ychaæ ¶piew, tam ludzie dobre serca maj±. Ludzie ¼li - nigdy nie ¶piewaj±". /J.C./
Fotorelacja tutaj