Strona G³ówna · Og³oszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Maj 02 2024 01:42:13

¦wiêto Kobiet

Tegoroczny Dzieñ Kobiet ¶wiêtowali¶my w naszej szkole w innej formie ni¿ dotychczas – zamiast sta³ego elementu, jakim by³a inscenizacja, przeprowadzony zosta³ turniej, podczas którego zmaga³y siê dwie dru¿yny: „Nauczyciele kontra Uczniowie”. Pedagogów do boju poprowadzi³a pani dyrektor Gra¿yna Prokopiak, za¶ na czele uczniów stanê³a przewodnicz±ca Samorz±du Uczniowskiego – Kinga Bernat.
Turniej sprawdza³ ró¿norodne umiejêtno¶ci: zrêczno¶ciowe, skojarzeniowe, kulinarne (m.in. rzut do celu, krêcenie hula-hop, obieranie jab³ek i ubijanie piany na czas, odgadywanie rekwizytów czy przek³uwanie balonów z zawi±zanymi oczami).
Wszystkie konkurencje odbywa³y siê przy g³o¶nym aplauzie publiczno¶ci, która ca³y czas dopingowa³a swoich reprezentantów. Emocji by³o co niemiara, gdy¿ szala zwyciêstwa przechyla³a siê to w jedn±, to w druga stronê. Do koñca nie wiadomo by³o, kto wygra. Zupe³nym zaskoczeniem by³ ostateczny wynik turnieju, czyli remis 4:4. Obie dru¿yny w nagrodê otrzyma³y nagrody w postaci czekoladowych pisanek, którymi podzieli³y siê z publiczno¶ci±.
Na podstawie ¿ywio³owej reakcji widowni mo¿na stwierdziæ, ¿e uroczysto¶æ zakoñczy³a siê sukcesem. Obejrzyjcie fotorelacjê z tego wydarzenia. J.C.

Fotorelacja tutaj