Strona G³ówna · Og³oszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Maj 02 2024 09:29:54

Wybory do SU
WYBORY SU
30 wrze¶nia odby³y siê w naszej szkole wybory do Zarz±du Samorz±du Uczniowskiego. W tym roku zg³osi³y swój udzia³ nast. osoby: Kinga Bernat, Amelia Siudym, Anna Kamela, Paulina Majcher i Agata Rozmus. Kandydatki przygotowa³y barwne plakaty wyborcze, a tak¿e zapozna³y spo³eczno¶æ szkoln± ze swoimi interesuj±cymi programami wyborczymi.

Ka¿dy uczeñ uprawniony do g³osowania otrzyma³ trzy karty wyborcze:
• pierwsza dot. kandydatur do Zarz±du Samorz±du Uczniowskiego;
• na drugiej znajdowa³y sie nazwiska nauczycieli ubiegaj±cych siê o funkcjê opiekuna Samorz±du Uczniowskiego;
• trzecia zawiera³a nazwiska uczniów kandyduj±cych do M³odzie¿owej Rady Gminy.

Nad prawid³owym przebiegiem wyborów czuwa³a oczywi¶cie komisja wyborcza, w sk³ad której weszli nast. uczniowie: Milena Knieja, Dawid Cywiñski i Micha³ D±bek. Po podliczeniu g³osów i sporz±dzeniu protoko³u komisja og³osi³a wyniki wyborów.

W 2015/2016 roku sk³ad Zarz±du Samorz±du Uczniowskiego przedstawia siê nastêpuj±co:

Przewodnicz±ca: Kinga Bernat
Z-ca przewodnicz±cej: Anna Kamela
Skarbnik: Amelia Siudym
Sekretarz: Agata Rozmus
£±cznik: Paulina Majcher

Pieczê nad dzia³alno¶ci± SU sprawowaæ bêd± dwie nauczycielki: p. Aneta Prokopiak i p. Anna Mikos.
W tym¿e roku w spotkaniach M³odzie¿owej Rady Gminy bêd± w dalszym ci±gu bra³y udzia³ uczennice klasy VI – Kinga Bernat i Milena Knieja, które godnie reprezentowa³y w ubieg³ych latach nasz± szko³ê, czego dowodem jest kolejny mandat zaufania ze strony wyborców.

Opiekun SU – J.C.
Fotorelacja tutaj