Strona G³ówna · Og³oszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Maj 02 2024 05:28:48

Magiczne Ogrody
„Magiczne Ogrody” – sprawozdanie z wycieczki

15 maja br. uczniowie naszej szko³y uczestniczyli w wycieczce do Magicznego Ogrodu, który znajduje siê ko³o Janowca. Opiekunami byli wychowawcy klas oraz niektórzy rodzice. Wyjazd zorganizowa³a pani Aneta Prokopiak.
Punktualnie o godz. 9.00 zebrali¶my siê przed szko³±. Gdy autokar nadjecha³, wszyscy zajêli¶my swoje miejsca. Nasza podró¿ trwa³a oko³o 2 godzin.
W wej¶ciu do ogrodu przywita³ nas przemi³y stworek – Mordol. Wszystkie dzieci uda³y siê na plac zabaw, gdzie by³o wiele atrakcji, tj. trampoliny, dmuchane zamki, du¿e klocki itp. Po jakim¶ czasie przyszed³ do nas pan przewodnik- Bulwiak, który oprowadzi³ nas po magicznej krainie. Pokaza³ nam pole marchewkowe, ¼róde³ko, domek ¶piewaj±cego krasnala, mrucz±ce drzewa. Mogli¶my przejechaæ siê te¿ kolejk±. Byli¶my te¿ w mrocznym królestwie – mog³y tam wej¶æ tylko cierpliwe dzieci o mocnych nerwach. Uczniowie, czyli my nie bali¶my siê…, no mo¿e troszeczkê. Nastêpnie wyruszyli¶my na obiad, a po nim by³ czas wolny; mo¿na by³o kupiæ pami±tki albo spêdziæ czas na placu zabaw.
Gdy musieli¶my ju¿ odje¿d¿aæ, ustawili¶my siê w pary i panie nas „przeliczy³y”. Wszystko siê zgadza³o, wiêc wsiedli¶my do autokaru. Droga powrotna przebieg³a spokojnie.
Na pewno wszyscy byli zadowoleni z tej wycieczki.
Kinga Bernat – ucz. kl. V
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
tutaj