Strona Główna · Ogłoszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Kwiecień 27 2024 14:58:08

XXXIV Mały Konkurs Recytatorski

W tym roku to już XXXIV Mały Konkurs Recytatorski, w którym uczniowie naszej szkoły wzięli udział.
Konkurs przebiegał etapowo.
I. W Szkolnym Konkursie Recytatorskim (I etap) , który odbył się 28.04.2015 r. uczestniczyło 9 dzieci (4 z klas I-III oraz 5 z klas IV-VI).
Nad przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie:
przewodnicząca - p. Katarzyna Śliwka,
p. Grazyna Iwanicka-Drozd,
uczennica Milena Knieja.
Do etapu gminnego zakwalifikowały się następujące osoby:
Zuzanna Prokopiak - kl. II,
Anna Kamela - kl. II,
Sylwia Ciempiel - kl. I,
Ksawery Janda -kl. V
Kinga Bernat - kl. V.

Laureatom konkursu szkolnego zostaną wręczone nagrody podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego.
II. Podczas eliminacji gminnych, które odbyły się 07.05.2015 r., nasi uczniowie otrzymali także zaszczytne miejsca.
Finalistką konkursu w młodszej grupie wiekowej została Zuzanna Prokopiak, która będzie reprezentować naszą szkołę oraz gminę na etapie powiatowym w dniu 13.05.2015 r. Wyróżnienie otrzymała również Kinga Bernat.
Dziękujemy uczestnikom konkursu za udział, rodzicom oraz nauczycielom za przygotowanie dzieci do występu. Uczestników tegorocznych zmagań zachęcamy do doskonalenia warsztatu recytatorskiego, a niezdecydowanych do czynnego udziału za rok. Zuzi zaś życzymy powodzenia. Wierzymy, że 13 przyniesie naszej laureatce szczęście, i znajdzie się w gronie finalistów.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. (J.C.)
tutaj