Strona G堯wna · Og這szenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Marzec 27 2023 05:48:57
Strona G堯wna
Historia szko造
Og這szenia
Dla Rodzic闚

Witamy na stronie naszej szko造
Konkurs papieski
16 pa寮ziernika 2020r. zosta rozstrzygni皻y Szkolny konkurs plastyczny "安i皻y Jan Pawe II w moich oczach". Organizatork by豉 p. Dorota D帳ek.
Oto laureaci: I miejsce – Zuzanna Prokopiak z kl. VIII, II miejsce – Natalia Ho這dy z kl. VIII. Gratulujemy zwyci篹czyniom i 篡czymy dalszych sukces闚!
Miejsce I Link
Miejsce II Link
Dzie Edukacji Narodowej
W 鈍iecie warto軼i
Wychowanie do warto軼i oznacza ustawiczne motywowanie do warto軼iowego 篡cia. W roku szkolnym 2020/2021 realizowane jest ono poprzez kszta速owanie postaw i respektowanie norm spo貫cznych oraz stanowi priorytet zada podejmowanych przez szko喚.
Temat najwa積iejszych warto軼i w 篡ciu ka盥ego cz這wieka pi瘯nie nam przybli篡豉 Pani Ewa Cywi雟ka, kt鏎 go軼ili鄉y w naszej szkole 22 wrze郾ia 2020r. Te warto軼i to m.in. RODZINA, SZKOx, B笉, HONOR, OJCZYZNA, PRAWDA, DOBRO, PI艼NO. Nadaj one sens naszemu 篡ciu w wymiarze fizycznym, psychicznym, spo貫cznym i duchowym. Dzi瘯ujemy za bardzo ciekawe i pouczaj帷e spotkanie!
Zdj璚ia w fotogalerii
Rozpocz璚ie roku szk. 2020/2021
Witamy serdecznie po wakacjach!

Podj瘭i鄉y wszelkie mo磧iwe dzia豉nia zwi您ane z organizacj nowego roku szkolnego, aby pobyt w naszej szkole by bezpieczny. 砰czymy wszystkim du穎 rado軼i i satysfakcji z efekt闚 niczym nie zak堯conej nauki.

Dzwonki lekcyjne
Zako鎍zenie roku szkolnego 2019/2020
Rozdanie 鈍iadectw szkolnych przez wychowawc闚 odb璠zie w ustalonych godzinach z zachowaniem 鈔odk闚 bezpiecze雟twa. Uczniowie odbieraj帷y 鈍iadectwa musz mie za這穎ne maseczki ochronne.

Klasa VIII i VII – godz. 9.00
Klasa VI i V – godz. 10.00
Klasa III, II i I – godz. 11.00
Klasa 0 – godz. 11.30.
Dzie Dziecka
Kochane Dzieci!

Z okazji Dnia Dziecka 篡czymy, aby u鄉iech zawsze go軼i na Waszych twarzach,
ka盥y dzie by wspania陰 przygod i ni鏀 ze sob wiele pozytywnych do鈍iadcze.
Niech Wasze marzenia si spe軟iaj! :)

Uwaga! Rekrutacja!
Drodzy 茳moklasi軼i, Szanowni Rodzice,

Ministerstwo Edukacji Narodowej opracowa這 harmonogram rekrutacji do szk馧 ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021, w tym terminy post瘼owania rekrutacyjnego, sk豉dania dokument闚 do klas I szk馧 ponadpodstawowych i klas wst瘼nych szk馧 ponadpodstawowych. Prosz o zapoznanie si z tymi informacjami.

Materia造 s dost瘼ne na stronie gov.pl Link
Terminy post瘼owania rekrutacyjnego 2020-2021 – plik pdf

Majowe 鈍i皻a
Za naminiezwykle wa積edla naszego kraju 鈍i皻a i rocznice:
1 maja - 安i皻o Pracy
2 maja - 安i皻o Flagi
3 maja – 229. rocznica uchwaleniapierwszej w Polsce, a drugiej na 鈍iecie konstytucji.

Mo積a ju obejrze zdj璚ia i relacje z Waszych dzia豉. Zdj璚ia w fotogalerii
Kartka dla Medyka
Z inicjatywy Samorz康u Uczniowskiego uczniowie naszej szko造 wzi瘭i udzia w og鏊nopolskiej akcji Kartka dla Medyka. Jest to nasze podzi瘯owanie dla pracownik闚 s逝瘺y zdrowia za ich trudn prac. Zdj璚ia w fotogalerii
Materia造 dla uczni闚 do samodzielnej pracy w domu
Drodzy Uczniowie i Rodzice

Od 1 czerwca rozpoczynaj si konsultacje dla uczni闚. Terminy i godziny konsultacji sprawdzisz tutaj Link

Za po鈔ednictwem tych e-maili mo瞠cie komunikowa si z Waszymi nauczycielami, zadaj帷 pytania i uzyskiwa niezb璠ne wyja郾ienia i pomoc.

Przedmiot - klasa / Adresy skrzynek pocztowych e- mail, na kt鏎e mo積a wysy豉 wykonane prace domowe

Wychowanie przedszkolne

Zaj璚ia korekcyjno-kompensacyjne Link / korekcyjnechruslanki@wp.pl

Zaj璚ia rozwijaj帷e z j瞛yka polskiego Link / plastykaspchruslanki@wp.pl

Drogi Uczniu !
Zapraszam Ci do za這瞠nia konta na platformie szkolawchmurze.org.
Tutaj:Linkznajdziesz instrukcj krok po kroku, jak to zrobi.
B璠ziesz potrzebowa do tego kodu swojej klasy:
Klasa V- kod: 10017-5a
Klasa VI – kod: 10017-6a
Klasa VII –kod: 10017-7a
Klasa VIII – kod: 10017-8a
Po tym, jak ucze uzupe軟i formularz, u篡waj帷 kodu, w ci庵u 24 godzin prze郵emy mu na e-mail dane do logowania oraz pojawi si on w panelu swoich nauczycieli i Twoim na platformie.
W razie pyta zapraszamy do kontaktu mailowego:Linklub telefonicznego: 506 966 878.

Drogie Dzieci, Szanowni Rodzice

W zwi您ku z zawieszeniem zaj耩 dydaktyczno-wychowawczych, w naszej szkole b璠zie prowadzone nauczanie zdalne. Do tego celu wykorzystane zostan materia造 i zadania przygotowane przez poszczeg鏊nych nauczycieli. Materia造 te b璠 publikowane sukcesywnie na stronie internetowej szko造 w zak豉dce zdalne nauczanie (Link) od 16 marca 2020r.

W razie problem闚 nauczyciele wychowawcy s逝膨 pomoc i dodatkowymi informacjami.

Mi貫j pracy!
Informacja dla uczni闚 i rodzic闚
Informacja dla uczni闚 i ich rodzic闚 o nauce w豉snej w domu

Drogie Dzieci, Szanowni Rodzice.

Zgodnie z zaleceniem Ministra Edukacji Narodowej przerwa w funkcjonowaniu szko造 nie oznacza dni wolnych od nauki, dlatego uczniowie s zobowi您ani do codziennego przegl康ania i realizowania materia堯w udost瘼nionych przez nauczycieli na stronie internetowej szko造 www.sp-chruslanki.pl.

Uczniowie klasy 鏀mej znajd na stronie Strona Centralnej Komisji Egzaminacyjnej i Okr璕owej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie – materia造 przydatne i pomocne w systematyzowaniu, utrwalaniu wiedzy, a tak瞠 wspieraj帷e ich w przygotowaniach do egzamin闚.
Linki do materia堯w egzaminu 鏀moklasisty:
informatory zawieraj帷e przyk豉dowe zadania z rozwi您aniami (Link),
przyk豉dowe arkusze egzaminacyjne, pr鏏ne arkusze egzaminacyjne, filmy informacyjne o egzaminie 鏀moklasisty (Link),
dodatkowe zestawy zada (na stronach OKE): np. Link, Link, arkusze egzaminacyjne z 2019 r. (Link).
Ponadto zach璚am r闚nie do zapoznania si z ofert edukacyjn skierowan do dzieci za po鈔ednictwem TVP KULTURA i ABC.

Zwracam si z apelem do wszystkich, aby powa積ie potraktowa ten trudny dla wszystkich czas i zadba o bezpiecze雟two zdrowotne swoje jak i innych.

Dyrektor Szko造
Gra篡na Prokopiak