Strona G堯wna · Og這szenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Luty 08 2023 04:25:46
Strona G堯wna
Historia szko造
Og這szenia
Dla Rodzic闚

Witamy na stronie naszej szko造
Kocham Babci, kocham Dziadka!
W Dniu Babci i Dziadka
zamiast poczciwych kapci
od wnuk闚 serdeczne 篡czenia:
niech si Wam spe軟i wszystkie marzenia!

Hej,kol璠a, kol璠a!
Podczas szkolnego koncertu wykonawcom kol璠 i pastora貫k uda這 si przenie嗆 s逝chaczy w atmosfer nadchodz帷ych 安i徠 Bo瞠go Narodzenia.

W dniu Bo瞠go Narodzenia
przy rodzinnym wsp鏊nym stole
du穎 zdrowia i wytchnienia,
na Pasterce 貫z wzruszenia.
Niech Dzieci徠ko zsy豉 豉ski
na ka盥ego z nas rok ca造,
a tymczasem wy酥iewajmy
w kol璠ach moc Jego chwa造!
"Nasze magiczne Encanto"
Z okazji miko豉jek uczniowie klas m這dszych wraz z wychowawczyniami wybrali si do kina w Kra郾iku na film animowany produkcji Disney’a pt. ”Nasze Magiczne Encanto”. Dzieci z obejrzanej bajki dowiedzia造 si, jak wa積a jest rodzina i si豉, kt鏎a w niej tkwi, a tak瞠, 瞠 nie wolno si poddawa i zra瘸 napotkanymi przeciwno軼iami.
Z wizyt w bibliotece szkolnej
Z okazji andrzejek biblioteka szkolna zorganizowa豉 akcj czytelnicz „Wr騜ba z ksi捫k”. Uczniowie, kt鏎zy tego dnia wypo篡czyli ksi捫k, losowali dla siebie wr騜b, kt鏎a odkrywa豉 przed nimi r帳ek tajemnicy, dotycz帷y niedalekiej przysz這軼i.
Przed鈍i徠eczny czas by doskona陰 okazj, aby wzi望 udzia w kolejnej akcji czytelniczej „Przygarnij ksi捫k na 鈍i皻a”. Na wszystkich uczestnik闚 czeka造 aromatyczne pierniczki z wierszykami o tematyce bo穎narodzeniowej.
„Ze sztuk za pan brat”
Serdecznie dzi瘯ujemy Pani Monice Koperkiewicz za poprowadzenie bardzo ciekawych warsztat闚 "Decoupage na szkle", podczas kt鏎ych uczniowie klas II-III wykonali t metod przepi瘯ne wazony ze s這iczk闚 oraz Panu Markowi Grzegorzowi Koperkiewiczowi za profesjonalne przeprowadzenie zaj耩 edukacyjnych pt. "Jedno zdj璚ie zast瘼uje 1000 s堯w".
Dzi瘯i zaj璚iom uczniowie wzbogacili swoj wiedz na na temat wykorzystywanych r騜nych technik i narz璠zi. Samodzielnie wykonana dekoracja to 廝鏚這 niema貫j satysfakcji.
Dzie Pluszowego Misia
25 listopada przedszkolakiuczestniczy造 w obchodach 安iatowego Dnia Pluszowego Misia. Dzietenby pe貫n u鄉iechu, wielu atrakcji i 鈍ietnej zabawy.

"Poczuj chemi do fizyki"
24 listopada2021 r. w naszej szkole wyst徙i豉 grupa naukowa,,Zaelektryzowani”, kt鏎a zaprezentowa豉 spektakl„Poczuj chemi do fizyki”. Na czas pokazu nasza sala gimnastyczna zamieni豉 si w laboratorium. W programie znalaz造 siefektowne eksperymenty i do鈍iadczenia z przyrody, chemii i fizyki. Uczniowie dowiedzieli si na czym poleganapi璚ie powierzchniowe, na czym polegaj zabawy z helemczyciek造m azotem.
Pr鏏na ewakuacja
Dzi瘯ujemy Stra瘸kom z Komendy Powiatowej Pa雟twowej Stra篡 Po瘸rnej w Opolu Lubelskim za nadzorowanie pr鏏nej ewakuacji.
Wycieczka Wroc豉w - Karkonosze
Uczniowie klas starszych prze篡li turystyczn przygod - brali udzia w wycieczce Wroc豉w - Karkonosze.
Obchody 安i皻a Niepodleg這軼i
Z okazji 安i皻a Niepodleg這軼i nasza szko豉 wzi窸a udzia w akcji "Szko豉 do hymnu". O godz. 11.11 od酥iewali鄉y hymn Polski. Nast瘼nie uczestniczyli鄉y w audycji "Idzie 穎軟ierz borem, lasem..."
Nauczyciel i szko豉 na medal
Drodzy Rodzice i Uczniowie! Mi這 nam poinformowa, i nasza szko豉 oraz wybrani nauczyciele zostali nominowani do nagrody w og鏊nopolskim plebiscycie edukacyjnym. Dzi瘯i Waszym g這som maj szans na zwyci瘰two. Wi璚ej informacji poni瞠j:
NAUCZYCIEL NA MEDAL kl. 0 – III – p. Aneta Prokopiak, p. Katarzyna Dorc
NAUCZYCIEL NA MEDAL kl. IV – VIII – p. Joanna Rozmus, p. Joanna Ciempiel