Strona Główna · Ogłoszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Kwiecień 29 2024 01:09:50

DZIEŃ RODZINY 2013
Są takie miejsca i chwile, których się nie zapomina. Do nich należy m.in. nasza szkoła w czasie tegorocznych obchodów Dnia Rodziny, który przebiegał pod hasłem:„Żyj zdrowo i bez nałogów”.
W tym roku mieliśmy aż dwa powody, by cieszyć się tym szczególnym dniem. Po pierwsze mogliśmy spotkać się z bliskimi, spędzić miło czas, oderwać się na chwilę od obowiązków domowych.
Drugi powód do radości to nowy plac zabaw. Z tej okazji mieliśmy zaszczyt gościć w naszych szkolnych progach osoby zaangażowane w tę inicjatywę: Wójta Gminy Józefów nad Wisłą pana Grzegorza Kapicę wraz z małżonką, przewodniczącego Rady Gminy oraz przedstawicieli Rady Sołeckiej wsi Chruślanki Józefowskie. Przemówieniom i podziękowaniom nie było końca.
Kl. 0-III zaprezentowały inscenizację słowno-muzyczną pt. „Słowo dla mamy i taty”. Salwę śmiechu wywołał także skecz kabaretowy w wykonaniu kl. V-VI pt. „Dobre rady Baby Jagi”.
Po części artystycznej wszyscy uczestnicy Dnia Rodziny udali się na plac zabaw, gdzie czekały różne atrakcje: zawody sportowe, zjeżdżalnie, kolorowe baloniki, lody itp. A wszystko to wypełnione otoczką miłej, przyjacielskiej atmosfery przy stole pełnym pyszności: domowych wypieków, sałatek, grillowanej kiełbaski.
Spotkanie rodzinne zakończyło się podsumowaniem i wręczeniem nagród, dyplomów za udział w konkursach: fotograficznym „Moja rodzina w obiektywie”, plastycznym „Żyj zdrowo i bez nałogów” oraz turniejach sportowych.
Reasumując: „ Dzień Rodziny w naszej szkole – to uczta dla duszy i ciała”.

(J.C)

Fotki tutaj