Strona Główna · Ogłoszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Kwiecień 29 2024 08:34:50

Wycieczka do Kluczkowic
W ramach akcji profilaktycznej "Alkohol, narkotyki, nikotyna, to nasz wróg"; uczniowie naszej szkoły (klasy IV -VI) uczestniczyli w pogadankach oraz konkursach zorganizowanych przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Józefowie nad Wisłą.
Nagrodą za aktywny udział i twórcze plakaty na temat uzależnień była wycieczka do Kluczkowic, która odbyła się 10 maja br.
Zrealizowano następujące punkty programu eskapady:
wędrowanie ścieżką dydaktyczną Skrzypowy Dół;
zwiedzanie pałacu Kleniewskich, a w nim m.in. zabytkowej biblioteki w stylu zakopiańskim oraz zgromadzonych w Muzeum Regionalnym eksponatów;
oglądanie wystawy "Wrzelowiecki Park Krajobrazowy";
Podczas zwiedzania pani dyrektor GBP wręczyła również każdemu dziecku napój oraz słodki batonik. Wyjazd stworzył ponadto możliwość zawiązania się nowych przyjaźni, gdyż uczestniczyły w nim dzieci z okolicznych szkół / czytelnicy filii bibliotecznych/.
Sprzyjająca pogoda i wspaniała atmosfera sprawiły, że dzieci poczuły się usatysfakcjonowane i szczęśliwe.

Fotki tutaj
(J.C)