Strona G³ówna · Og³oszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Maj 02 2024 11:34:20

Pierwszy dzieñ wiosny
WIOSNA 2013
Mimo, i¿ aura w tym roku sprawi³a wszystkim psikusa, to w naszej szkole zapanowa³y wiosenne nastroje. 21 marca uczniowie ¶wiêtowali Pierwszy dzieñ wiosny, nie zwa¿aj±c na zimowe pejza¿e widoczne z okien budynku. Tradycyjnie prym tego dnia wiód³ Samorz±d Uczniowski, który przygotowa³ inscenizacjê z tej okazji. Ale to nie wszystko! Odby³y siê liczne konkursy, m.in. na Najciekawsz± klasow± prezentacjê artystyczn±;. Zwyciê¿y³a klasa III. Miejsce II zajê³a klasa V, za¶ III – oddzia³ przedszkolny. Zwyciêzcom wrêczono dyplomy. Uczniowie z poszczególnych klas rywalizowali ze sob± tak¿e podczas rozwi±zywania krzy¿ówek i zagadek, uk³adania rymowanek. Wiele emocji w¶ród uczestników ¦wiêta Wiosny wzbudzi³a konkurencja pt. „Wy¶cig rodzin”. Bra³y w niej udzia³ nie tylko dzieci, ale równie¿ kadra pedagogiczna. Podczas uroczysto¶ci szkolnej og³oszono wyniki wyboru UCZNIA ROKU w o¶miu kategoriach /uczniowie dwa dni wcze¶niej oddawali g³osy na swoich kandydatów/. Laureaci otrzymali gad¿ety i oryginalne upominki.
Pamiêtajcie! U¶miechniête buzie i gor±ce serca to jedyne lekarstwo na zimow± pogodê.
W naszej szkole takowych nie zabrak³o, o czym ¶wiadcz± do³±czone zdjêcia. (oprac. J. C)
Fotki tutaj