Strona G³ówna · Og³oszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Maj 02 2024 15:48:10

BAL KARNAWA£OWY
Karnawa³ to czas zabaw, maskarad i wielkich balów. Trwa od ¶wiêta Trzech Króli do ¶rody popielcowej. W czasie karnawa³u zak³ada siê kolorowe stroje, a twarze zakrywa siê przepiêknie zdobionymi maskami.
Spo³eczno¶æ naszej szko³y równie¿ przygotowa³a bal przebierañców, który sk³ada³ siê z weso³ego kabaretu na temat k³opotów zdrowotnych postaci z ba¶ni oraz zabaw i konkursów przy muzyce.
W przedstawieniu wziê³a udzia³ klasa V i III. M³odzi aktorzy w przepiêknych kostiumach, barwna scenografia , wartka i humorystyczna fabu³a wydarzeñ wzbogacona motywami muzycznymi – to wszystko wp³ynê³o na wspania³± atmosferê, która towarzyszy³a uczestnikom karnawa³u podczas ogl±dania inscenizacji.
Nastêpnie postacie z bajek , w które wcielili siê cz³onkowie Samorz±du Uczniowskiego, zaprosi³y wszystkie dzieci do konkursów i zabaw przy muzyce, m.in. do tañca z kotylionami, z balonami, z miot³±, bajkowych zagadek, parady karnawa³owej, tañca na gazecie. Zwyciêzcom wrêczono oczywi¶cie nagrody.
Na kilka godzin sala balowa naszej szko³y wype³ni³a siê wró¿kami, czarownicami, rycerzami, wojownikami, postaciami w piêknych maskach, dzieæmi w strojach zwierz±tek. I tak w „szampañskich” humorach spo³eczno¶æ szkolna zakoñczy³a I semestr nauki, jednocze¶nie rozpoczynaj±c czas zabawy, czyli ferie zimowe.

Samorz±d Uczniowski ¿yczy Pani Dyrektor Szko³y, Gronu Pedagogicznemu i Pracownikom Szko³y oraz wszystkim Uczniom udanego odpoczynku!!!!
(J.C)
Fotki tutaj