Strona G³ówna · Og³oszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Maj 06 2024 07:17:15

Podwójny sukces!
9 maja siedmioro uczniów naszej szko³y wziê³o udzia³ w 38. Ma³ym Konkursie Recytatorskim zorganizowanym przez Gminne Centrum Kultury w Józefowie nad Wis³±. W zmaganiach konkurowa³o ³±cznie 47 m³odych recytatorów z czterech szkó³ z terenu gminy.
Wszyscy uczniowie godnie reprezentowali nasz± placówkê o¶wiatow±, wykazuj±c siê umiejêtno¶ciami recytatorskimi, ¶wietnym opanowaniem tekstów poetyckich i prozatorskich oraz taktem i kultur± osobist±. Szczególnym talentem popisa³y siê dwie uczennice, Zuzanna Prokopiak / kl.VI / i Sandra Kozio³ / kl.II /, które wywalczy³y I miejsce w swoich kategoriach wiekowych. Na wyró¿nienie zas³u¿y³a tak¿e Anna Kamela – uczennica kl. VI.
Gratulujemy sukcesów i czekamy na wiêcej, gdy¿ wiadomo apetyt ro¶nie w miarê jedzenia./J.C./