Strona G³ówna · Og³oszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Maj 17 2024 04:34:14

Dzieñ Edukacji Narodowej
W pa¼dzierniku uroczy¶cie obchodzili¶my Dzieñ Edukacji Narodowej. Okoliczno¶ciowe przedstawienie przygotowali uczniowie klas starszych. M³odzi arty¶ci piosenk±, s³owem i dowcipem u¶wietnili ten wyj±tkowy dzieñ w roku szkolnym. Wiele ciep³ych i mi³ych s³ów pop³ynê³o w kierunku nauczycieli. Uczniowie docenili i podkre¶lili swoj± wdziêczno¶æ za codzienny trud pracy nauczycieli, ich po¶wiêcenie, czujno¶æ i troskê o dobro wychowanków.
Na zakoñczenie akademii g³os zabra³a p. Dyrektor Gra¿yna Prokopiak, która mówi³a o trudnej, ale jak¿e piêknej pracy nauczyciela. Podziêkowa³a za dotychczasowe zaanga¿owanie oraz ¿yczy³a wielu si³ i wytrwa³o¶ci w tym wyj±tkowym zawodzie. /DD/