Strona G³ówna · Og³oszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Maj 19 2024 00:46:48

"Jestem bezpieczny"
24 kwietnia nasza szko³a wziê³a udzia³ w eliminacjach gminnych konkursu wiedzy prewencyjnej „Jestem Bezpieczny”, który odby³ siê w ZSO w Józefowie nad Wis³±. W tym roku sk³ad reprezentacji przedstawia³ siê nastêpuj±co: Mateusz S³owiñski, Micha³ D±bek oraz Sylwia Ciempiel, za¶ funkcjê opiekuna pe³ni³a p. Joanna Rozmus.
Wszyscy uczestnicy turnieju wykazali siê niema³± wiedz± w zakresie prewencji kryminalnej i bezpieczeñstwa. Dru¿yny rozwi±zywa³y test wiedzy, który obejmowa³ zagadnienia dotycz±ce problematyki alkoholizmu, narkomanii, zasad udzielania pierwszej pomocy oraz podstaw ruchu drogowego. Nasi uczniowie zajêli III miejsce, tylko dwoma punktami ustêpuj±c zdobywcom I miejsca, co mo¿e ¶wiadczy o wyrównanym poziomie wiedzy wszystkich uczestników zmagañ.
Mamy nadziejê, ¿e równie¿ w przysz³ym roku znajd± siê osoby chêtne do udzia³u w tym konkursie /J.C./