Strona G³ówna · Og³oszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Maj 18 2024 23:51:27

Opowie¶æ o Lwie, Czarownicy i starej szafie...
Przed Wielkanoc± uczniowie klas IV - VII wybrali siê do CKiP w Kra¶niku na musical dydaktyczny pt.„Opowie¶æ o Lwie, czarownicy i starej szafie” w re¿yserii Jakuba Kasprzaka.
Klimatyczny nastrój, niezwyk³a sceneria, ¶wietna gra aktorska, ale przede wszystkim wspania³y wokal na ¿ywo sprawi³, ¿e widzowie przenie¶li siê w cudowny ¶wiat fantazji, w którym dobro zmaga³o siê ze swoim odwiecznym wrogiem - z³em. Niew±tpliwym atutem musicalu by³y wartka fabu³a i zaskakuj±ce zwroty akcji.
Uczniowie po raz kolejny (tê zimow± opowie¶æ mieli okazjê poznaæ podczas omawiania lektury C.S. Lewisa „Opowie¶ci z Narnii”) mogli przekonaæ siê, ¿e w ¿yciu liczy siê prawdziwa przyja¼ñ, która jest w stanie pokonaæ najwiêksze przeciwno¶ci losu; cz³owiek, który ma u swego boku bratni± duszê, jest w stanie dokonaæ rzeczy niemo¿liwych.
Jestem pewna, ¿e przes³anie to pozostanie na d³ugo w sercach i umys³ach naszych uczniów. /J.C./