Strona Główna · Ogłoszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Kwiecień 26 2024 01:39:28

język angielski
kl I-III

Proszę aby uczniowie powtarzali słówka i wyrażenia z każdego działu (jeden dział tygodniowo). Po każdym dziale w zeszytach ćwiczeń znajduje się  powtórzenie wiadomości, w którym zebrany jest obowiązujący uczniów materiał.
Ponadto proszę zajrzeć na stronę gov.pl/zdalnelekcje,  gdzie także proponowane są zadania dodatkowe z j. angielskiego dla poszczególnych klas.

klasy V i VI
Proszę wpisać w wyszukiwarkę stepsplus learning resources. Zrobić zadania z unitu 5 online.(prawidłowe odpowiedzi zapisać w zeszycie). Zdania z tych czterech zadań przetłumaczyć na j. polski i zapisać tłumaczenia w zeszycie.

Kl. VIII
Powtórzenie wiadomości ze szkoły podstawowej
1. arkusze.pl- Egzamin ósmoklasisty i egzamin próbny – język angielski lata 2017-2019
Kl. VII