Strona G³ówna · Og³oszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Marzec 19 2024 12:34:58

Rozpoczêcie roku szkolnego 2023/2024
Drodzy Uczniowie i Rodzice!

Serdecznie zapraszamy na uroczyste rozpoczêcie roku szkolnego 2023/2024, które odbêdzie siê 4 wrze¶nia o godzinie 10.30.

Og³oszenie o naborze na stanowisko konserwatora
Dyrektor Publicznej Szko³y Podstawowej w Chru¶lankach Józefowskich
og³asza nabór kandydatów
na stanowisko konserwatora w wymiarze pó³ etatu.
Szczegó³owe informacje pod numerem telefonu 81 828 60 03 lub 792 561 808.
Niech ¿yj± wakacje!
Dzieñ zakoñczenia roku szkolnego to dla wiêkszo¶ci uczniów jeden z najbardziej oczekiwanych dni w ca³ym roku. 23 czerwca odby³o siê uroczyste zakoñczenie roku szkolnego 2022/2023.
W czasie uroczystego apelu, tradycyjnie ju¿, najpierw zaprezentowali swoje umiejêtno¶ci recytatorskie i wokalne uczniowie klasy III. Po nich wyst±pili uczniowie klasy VIII ¿egnani przez m³odszych kolegów z klasy VI. Nastêpnie nast±pi³o wrêczenie nagród za wysokie wyniki w nauce, wzorowe zachowanie i wzorow± frekwencjê.
Dzieñ ten pe³en podziêkowañ, gratulacji i wzruszeñ wpisa³ siê w historiê naszej szko³y. Na koniec pani dyrektor Aneta Prokopiak w przemówieniu skierowa³a wiele ciep³ych s³ów do uczniów i nauczycieli, pracowników szko³y, rodziców oraz Rady Rodziców, dziêkuj±c za wk³ad w³o¿ony w pracê w koñcz±cym siê roku szkolnym, gratuluj±c sukcesów, a tak¿e ¿ycz±c bezpiecznego oraz pe³nego atrakcji i s³onecznej pogody wypoczynku.
III Przeglad Pe¶ni Maryjnych
Nasza uczennica klasy III Amelka Dul zajê³a I miejsce w II Przegl±dzie Pie¶ñ Maryjnych w £opocznie. Gratulujemy i ¿yczymy dalszych sukcesów!

Wycieczka do Trójmiasta i Malborka
W dniach 5 – 7 czerwca 2023r. uczniowie naszej szko³y, wspólnie z kole¿ankami i kolegami ze Szko³y w Starych Boiskach, brali udzia³ w wycieczce nad morze. W czasie swojej podró¿y uczestnicy odwiedzili: Gdañsk, Gdyniê i Sopot, gdzie poznali zabytki wybrze¿a oraz najpiêkniejsze okrêty, a prede wszystkim zamoczyli swoje stopy (i nie tylko) w morzu, a tak¿e Malbork, w którym zachwycili siê ogromem krzy¿ackiego zamku. Wycieczka by³a ciekaw± lekcj± historii i geografii Polski, a przede wszystkim czasem ¶wietnej zabawy i integracji. Wszyscy uczestnicy wrócili zadowoleni, pe³ni mi³ych i radosnych wspomnieñ.

Akcje czytelnicze
29 maja uczniowie klasy VIII uczestniczyli w akcji czytelniczej organizowanej przez bibliotekê szkoln± "Z podrêcznika do s³oika", polegaj±cej na rozpoznawaniu lektur. By³a to dobra okazja do powtórki przed egzaminem. Zwyciêzc± akcji zosta³ Daniel Walczak. Brawo!

W poniedzia³ek, 19 czerwca, uczniowie klas m³odszych i dzieci z oddzia³u przedszkolnego w piêknych okoliczno¶ciach przyrody czytali ksi±¿ki i ogl±dali albumy, uczestnicz±c w akcji "Czytanie na Polanie".
42. Ma³y Konkurs Recytatorski
Uczennica naszej szko³y Julia Byzdra zajê³a I miejsce w 42. Ma³ym Konkursie Recytatorskim - etap gminny, który odby³ siê 29 maja 2023r. w Gminnym Centrum Kultury w Józefowie nad Wis³±. Serdecznie gratulujemy Julce i ¿yczymy dalszych sukcesów!

„Trzymaj formê!”
Uczniowie klas 4-8 zorganizowali piknik z okazji Europejskiego Dnia Zdrowego ¦niadania . Jest to jedno z dzia³añ zrealizowanych w ramach programu "Trzymaj formê", w którym nasza szko³a bierze czynny udzia³.
"Konstytucja nad Wis³±"
4 maja 2023r. wszyscy uczniowie naszej szko³y brali udzia³ w gminnych obchodach Narodowego ¦wiêta Konstytucji 3 Maja w Józefowie nad Wis³±.

Warsztaty wielkanocne
¦wiêta Wielkanocne to szczególna okazja do poznania przez dzieci tradycji ¶wi±tecznych. 8 kwietnia w naszej szkole odby³y siê warsztaty wielkanocne dla przedszkolaków i uczniów klas III – VI. Prawdziwe cuda wysz³y spod r±k uczestników zajêæ. Na sto³ach pojawi³y siê kolorowe jajka ozdobione technik± decoupage oraz przestrzenne koszyczki–zaj±czki z papieru. Patrz±c na powsta³e prace, mo¿na stwierdziæ, ¿e mamy wielu utalentowanych uczniów. Wszyscy ¶wietnie siê bawili, by³a to tak¿e doskona³a okazja do integracji.

Weso³ego Alleluja!
Strona 1 z 28 1 2 3 4 > >>