Strona Główna · Ogłoszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Kwiecień 19 2024 10:24:59

Wybory do Szmorządu Uczniowskiego
Wybory SU 2013/2014Dnia 20 września o godzinie 11.00 odbyły się w naszej szkole wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego. Poprzedziła je kampania wyborcza, podczas której kandydaci zamieszczali swoje programy wyborcze na tablicy samorządowej. Każdy z głosujących, z wyjątkiem osób kandydujących do SU, otrzymał dwie karty do głosowania: jedną z nazwiskami kandydatów do RSU, a drugą z nazwiskami nauczycieli startujących na opiekunów SU.
Komisja wyborcza /Angelika Kowalska oraz Kamil Słowiński/ długo przeliczała głosy. Wszystkie karty zostały wypełnione prawidłowo. Większością głosów do RSU weszły następujące osoby: Kinga Bernat, Eryk Ciempiel, Milena Knieja i Weronika Grzesik. Opiekunami w tym roku szkolnym zostały dwie panie: Aneta Prokopiak i Joanna Ciempiel .
Nowo wybranej Radzie Samorządu Uczniowskiego serdecznie gratulujemy i czekamy na spełnienie wyborczych obietnic!
Weronika Grzesik – ucz. kl. VI

Fotki tutaj