Strona Główna · Ogłoszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Kwiecień 24 2024 17:27:32

Zakończenie roku szkolnego 2012/13
28 czerwca 2013 roku zakończył się kolejny rok szkolny. Po wielu miesiącach nauki nadszedł czas podsumowania tego, czego nauczyliśmy się i tego, co przeżyliśmy. Wszyscy uczniowie naszej szkoły otrzymali promocję do następnej klasy. Uczniowie, którzy wyróżnili się w pracy i nauce uzyskując wysokie średnie, opuścili szkołę ze świadectwem z wyróżnieniem, nagrodami książkowymi i rzeczowymi. O naszych najlepszych prymusach, jak co roku pamiętał Pan Wójt Gminy Józefów nad Wisłą w imieniu, którego przybył do nas Pan Tomasz Giza wręczając prymysom Damianowi i Weronice piękne nagrody książkowe z wyrazami uznania za trud i uzyskane bardzo wysokie wyniki w nauce. Po wesołych a jednocześnie wzruszających słowach pożegnania w wykonaniu kl. III i VI rozpoczął się dla wszystkich, tak bardzo oczekiwany czas wakacji. Życzymy udanego wypoczynku, słonecznej pogody i radosnego powrotu w mury szkoły 1 września. Do zobaczenia!
(A.K)
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystości zakończenia roku szkolnego 2012/2013.Fotki tutaj