Strona Główna · Ogłoszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Kwiecień 19 2024 23:19:19

Wieczorek klasy VI

„Żegnajcie przyjaciele"
Takie słowa towarzyszyły uroczystości pożegnania klasy VI w Publicznej Szkole Podstawowej Chruślankach Józefowskich. Odbyła się ona 8 czerwca 2013 r. o godz. 19.00. W dniu tym, zebrali się rodzice, uczniowie klasy szóstej i piątej, a także nauczyciele, wychowawcy na czele z panią dyrektor szkoły.
Pani dyrektor Grażyna Prokopiak w imieniu całego grona pedagogicznego pożegnała szóstoklasistów naszej szkoły, życząc im wielu chwil radości i sukcesów w kolejnych etapach edukacji i życia osobistego. Również piątoklasiści ciepło pożegnali starszych kolegów opuszczających mury naszej szkoły, wręczając im tradycyjnie słodki tort.
Uczniowie klasy VI przygotowali na tę uroczystość krótki program artystyczny i serdeczne słowa podziękowania dla nauczycieli, wychowawców, dyrekcji i rodziców. Uczniowie kl. V uświetnili program swoim śpiewem i akompaniamentem muzycznym. „Ale to już było i nie wróci więcej I choć szkołę się skończyło, to tak dziwnie dziś łomoce nasze serce. Ale to już było, znikło gdzieś za nami,
Choć w papierach nam przybyło,To naprawdę wciąż jesteśmy tacy sami.
” Słowami tej piosenki uczniowie klasy VI zakończyli swój występ. Na zakończenie wszyscy stanęli do wspólnej pamiątkowej fotografii.
Kolejnym punktem wieczoru był poczęstunek i wspólna zabawa.
Naszą szkołę w tym roku opuszczają z bardzo dobrymi wynikami w nauce: Kacper Drozd, Patrycja Grzywa, Damian Kowalski, Paweł Rosowski, Radosław Styliński i Alicja Wolińska - mamy nadzieję, że będą do nas powracać - do swojej pierwszej szkoły, pani, kolegów i koleżanek.
Życzymy powodzenia
(AK)