Strona G³ówna · Og³oszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Marzec 29 2024 15:03:54

DZIEÑ RODZINY 2013
S± takie miejsca i chwile, których siê nie zapomina. Do nich nale¿y m.in. nasza szko³a w czasie tegorocznych obchodów Dnia Rodziny, który przebiega³ pod has³em:„¯yj zdrowo i bez na³ogów”.
W tym roku mieli¶my a¿ dwa powody, by cieszyæ siê tym szczególnym dniem. Po pierwsze mogli¶my spotkaæ siê z bliskimi, spêdziæ mi³o czas, oderwaæ siê na chwilê od obowi±zków domowych.
Drugi powód do rado¶ci to nowy plac zabaw. Z tej okazji mieli¶my zaszczyt go¶ciæ w naszych szkolnych progach osoby zaanga¿owane w tê inicjatywê: Wójta Gminy Józefów nad Wis³± pana Grzegorza Kapicê wraz z ma³¿onk±, przewodnicz±cego Rady Gminy oraz przedstawicieli Rady So³eckiej wsi Chru¶lanki Józefowskie. Przemówieniom i podziêkowaniom nie by³o koñca.
Kl. 0-III zaprezentowa³y inscenizacjê s³owno-muzyczn± pt. „S³owo dla mamy i taty”. Salwê ¶miechu wywo³a³ tak¿e skecz kabaretowy w wykonaniu kl. V-VI pt. „Dobre rady Baby Jagi”.
Po czê¶ci artystycznej wszyscy uczestnicy Dnia Rodziny udali siê na plac zabaw, gdzie czeka³y ró¿ne atrakcje: zawody sportowe, zje¿d¿alnie, kolorowe baloniki, lody itp. A wszystko to wype³nione otoczk± mi³ej, przyjacielskiej atmosfery przy stole pe³nym pyszno¶ci: domowych wypieków, sa³atek, grillowanej kie³baski.
Spotkanie rodzinne zakoñczy³o siê podsumowaniem i wrêczeniem nagród, dyplomów za udzia³ w konkursach: fotograficznym „Moja rodzina w obiektywie”, plastycznym „¯yj zdrowo i bez na³ogów” oraz turniejach sportowych.
Reasumuj±c: „ Dzieñ Rodziny w naszej szkole – to uczta dla duszy i cia³a”.

(J.C)

Fotki tutaj