Strona G³ówna · Og³oszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Marzec 28 2024 20:40:50

SZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY „PIÊKNIE CZYTAM”

Dnia 30.11.2012 r. odby³ siê w naszej szkole Szkolny Konkurs Czytelniczy „Piêknie czytam”. Wziê³o w nim udzia³ 15 uczniów z klas II-VI . Ka¿dy uczeñ mia³ do zaprezentowania fragmenty dwóch tekstów: pierwszy indywidualnie wybrany fragment prozy oraz drugi – wylosowany przez uczestników (z literatury przygotowanej przez komisjê konkursow± ).
Uczestnicy rywalizowali ze sob± w II grupach wiekowych: grupa I - klasy II- III, grupa II - klasy IV- VI. Wybrane przez dzieci teksty odznacza³y siê ró¿norodn± tematyk± (od kszta³c±cych po humorystyczne), odzwierciedla³y zainteresowania uczniów, dawa³y mo¿liwo¶æ wyra¿ania g³osem ró¿norakich emocji, wzbogacone by³y dialogami.
Finali¶ci konkursu :
I grupa wiekowa:
I miejsce - Kinga Bernat
II miejsce - Patrycja Majcher III miejsce - Agata Rozmus
II grupa wiekowa :
I miejce ex aeguo : Alicja Woliñska, Damian Kowalski i Weronika Grzesik.
Oficjalne wrêczenie nagród odbêdzie siê podczas zakoñczenia roku szkolnego – 28.06.2013 r.
Wszystkim uczestnikom dziêkujemy za udzia³ w konkursie, a zwyciêzcom gratulujemy umiejêtno¶ci !!!
Fotki zobacz tutaj