Strona Główna · Ogłoszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Kwiecień 19 2024 14:40:05

Zakończenie roku szkolnego2011/2012

W piątek 29 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2011/2012.Gościem honorowym był Inspektor Oświaty Pan Tomasz Giza, który w imieniu Wójta Gminy Józefów nad Wisłą wręczył nagrodę uznania uczniowi kl. V Damianowi Kowalskiemu za najwyższe w szkole wyniki w nauce. Pani dyrektor Grażyna Prokopiak i Pan Tomasz Giza podziękowali sobie za dotychczasową owocną współpracę, życząc wszystkim wspaniałych,ciepłych i bezpiecznych wakacji.
Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie, przez panią dyrektor, nagród i wyróżnień uczniom, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 i więcej, a listów gratulacyjnych ich rodzicom. Uczniowie klasy VI przygotowali specjalny program artystyczny, a następnie przekazali symboliczny "klucz do szkoły" przedstawicielom klasy V. Po spotkaniach z wychowawcami wszyscy udali się na zasłużone wakacje, które słowami ..." czeka na Was pole, słońce, łąka, rzeka, góry, las" pani dyrektor uznała za rozpoczęte. :-)
Wracajcie wypoczęci i uśmiechnięci we wrześniu, a tymczasem zapraszamy do fotorelacji z zakończenia roku szkolnego.tutaj