Strona Główna · Ogłoszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Wrzesień 18 2021 00:34:43

Najnowszy Użytkownik: CzesioJ
Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/22
1 września o godz. 10.00  w naszej szkole odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Tym razem miało ono nieco inny charakter.
Społeczność szkolna uroczyście podziękowała dotychczasowemu dyrektorowi szkoły -  Pani Grażynie Prokopiak, która po 27 latach kierowania naszą placówką zdecydowała się przekazać władzę w ręce swojej następczyni.
W sposób szczególny Pani Dyrektor dziękowali nauczyciele, zarząd Stowarzyszenia na Rzecz Ekorozwoju Wsi Chruślanki Józefowskie i Idalin oraz rodzice i uczniowie za wszystkie dokonania, za to, że całe swoje serce oddała naszej szkole i zrobiła z niej drugi dom, do którego wszyscy przychodzili bardzo chętnie i z wielką radością, bo był to dom bardzo ciepły i bezpieczny. Życzyli Pani Dyrektor dobrego zdrowia oraz spełnienia planów i marzeń. Do słów podziękowań, które przyprawiały o wzruszenie i łezkę w oku, dołączono piękne kwiaty.
Następnie równie pięknym bukietem kwiatów powitano nowego dyrektora szkoły - Panią Anetę Prokopiak.
Życzymy Pani Dyrektor wielu sukcesów w kierowaniu szkołą, zadowolenia z osiągnięć uczniów, owocnej współpracy ze społecznością szkolną oraz „dobrych wiatrów” w oświacie!
Po części oficjalnej uroczystości uczniowie udali się do klas na spotkanie z wychowawcami.

Na początek roku kilka ogłoszeń dla rodziców:

Oferta ubezpieczenia dla dzieci Link
Zaproszenie na badania wzroku Link