Strona Główna · Ogłoszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Wrzesień 29 2023 23:13:20
Nawigacja
Strona Główna
STOWARZYSZENIE
Historia szkoły
Kadra Pedagogiczna
Historia miejscowosci
DOKUMENTY SZKOLNE
Zdalne nauczanie
Ogłoszenia
Linki
Galeria
Plan lekcji
Szukaj
Dla Rodziców

BIP
Witamy
Witamy na stronie naszej szkoły
Zakończenie roku szkolnego 2020/21
Nareszcie, po kilku miesiącach nauczania zdalnego i zaledwie 28 dniach nauki w trybie stacjonarnym w maju i czerwcu dobrnęliśmy szczęśliwie do końca, by po trudnym okresie spowodowanym pandemią udać się na zasłużony, wakacyjny wypoczynek. Zanim jednak uczniowie usłyszeli ostatni dzwonek, uczestniczyli w uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2020/2021, które odbyło się 25 czerwca.
Głównym punktem akademii było nagrodzenie uczniów, którzy uzyskali wysokie wyniki w nauce. Dyrektor szkoły pani Grażyna Prokopiak pogratulowała sukcesu wszystkim wyróżnionym, wręczyła świadectwa z czerwonym paskiem oraz nagrody książkowe, natomiast rodzicom przekazała listy gratulacyjne.
Niezwykle ważnym i zarazem podniosłym momentem było opuszczenie murów szkoły przez uczniów klasy ósmej. Nasi absolwenci przygotowali krótki program artystyczny, zaśpiewali pożegnalną piosenkę. Wreszcie, we wzruszający sposób podziękowali za naukę i wspólnie spędzony czas. Życzymy im przede wszystkim dostania się do wymarzonych szkół, wielu pięknych chwil w życiu oraz udanych wakacji.
Wzruszających chwil dostarczyło także pożegnanie pań, które po wielu latach pracy w naszej szkole przeszły na zasłużoną emeryturę. - pani Grażyny Iwanickiej-Drozd i pani Jolanty Irackiej. Dziekujemy paniom za wieloletnią pracę, serce włożone w edukację i wychowanie wielu pokoleń młodych ludzi. Życzymy im delektowania się czasem wolnym na emeryturze i realizowania swoich marzeń i pasji.
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.