Strona Główna · Ogłoszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Wrzesień 18 2021 01:30:16

Najnowszy Użytkownik: CzesioJ
Zakończenie roku szkolnego 2020/21
Nareszcie, po kilku miesiącach nauczania zdalnego i zaledwie 28 dniach nauki w trybie stacjonarnym w maju i czerwcu dobrnęliśmy szczęśliwie do końca, by po trudnym okresie spowodowanym pandemią udać się na zasłużony, wakacyjny wypoczynek. Zanim jednak uczniowie usłyszeli ostatni dzwonek, uczestniczyli w uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2020/2021, które odbyło się 25 czerwca.
Głównym punktem akademii było nagrodzenie uczniów, którzy uzyskali wysokie wyniki w nauce. Dyrektor szkoły pani Grażyna Prokopiak pogratulowała sukcesu wszystkim wyróżnionym, wręczyła świadectwa z czerwonym paskiem oraz nagrody książkowe, natomiast rodzicom przekazała listy gratulacyjne.
Niezwykle ważnym i zarazem podniosłym momentem było opuszczenie murów szkoły przez uczniów klasy ósmej. Nasi absolwenci przygotowali krótki program artystyczny, zaśpiewali pożegnalną piosenkę. Wreszcie, we wzruszający sposób podziękowali za naukę i wspólnie spędzony czas. Życzymy im przede wszystkim dostania się do wymarzonych szkół, wielu pięknych chwil w życiu oraz udanych wakacji.
Wzruszających chwil dostarczyło także pożegnanie pań, które po wielu latach pracy w naszej szkole przeszły na zasłużoną emeryturę. - pani Grażyny Iwanickiej-Drozd i pani Jolanty Irackiej. Dziekujemy paniom za wieloletnią pracę, serce włożone w edukację i wychowanie wielu pokoleń młodych ludzi. Życzymy im delektowania się czasem wolnym na emeryturze i realizowania swoich marzeń i pasji.