Strona Główna · Ogłoszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Luty 27 2020 03:18:50

Najnowszy Użytkownik: WacekM
"Góra Grosza"
W Publicznej Szkole Podstawowej w Chruślankach Józefowskich w dniach od 25 listopada 2019 r. do 2 stycznia 2020 r. odbyła się zbiórka monet w ramach ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza”. Organizatorem XX edycji akcji jest Towarzystwo „Nasz Dom” z siedzibą w Warszawie. Opiekunem akcji w szkole była Pani Anna Utnik – Wojtaszek. Głównym celem tego przedsięwzięcia było zebranie funduszy na pomoc dzieciom, które wychowują się poza własną rodziną. Co więcej, zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na tworzenie programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu, lub tworzenie takich placówek oraz programów, które sprawią, że dzieci będą spokojnie dorastać.
W akcji uczestniczyły klasy: III, V i VI. Ogółem zebrano 118,30 zł. W tym: Klasa III – 14,80 zł , Klasa V – 45,25 zł , Klasa VI – 58,25 zł. Udział w akcji pomógł uświadomić uczniom to, że oddając drobne monety, możemy pomóc zrealizować przedsięwzięcia na rzecz dzieci w trudnej sytuacji. /A.U.-W./