Strona Główna · Ogłoszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Kwiecień 02 2020 16:39:55

Najnowszy Użytkownik: WacekM
Mikołajkowa wycieczka do Kraśnika
6 grudnia 2019 r. grupa przedszkolaków oraz uczniowie klasy pierwszej, drugiej i trzeciej wybrali się na wycieczkę szkolną do Kraśnika Fabrycznego. Głównymi celami wycieczki były: integracja dzieci i wzmocnienie więzi koleżeńskiej, kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez aktywny odbiór sztuki filmowej oraz kształtowanie nawyków kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych i środku transportu.
Pierwszym punktem wycieczki był pobyt w kinie „Metalowiec”. Dzieci miały okazję obejrzeć film animowany pt. „Kraina Lodu 2”. Uczniowie z zainteresowaniem obserwowali kolejne losy głównych bohaterek: Anny i Elzy oraz sympatycznego bałwanka Olafa. Niesamowity film swoją akcją i fabułą przeniósł dzieci w niezwykłą i niebezpieczną podróż z niezwykłymi miejscami. Kolejnym punktem wycieczki był pobyt w pizzerii „Golińska”. Uczniowie po zjedzeniu pizzy udali się do studia fotograficznego „Foto Media” na spotkanie ze Świętym Mikołajem i zrobienie z nim zarówno zdjęć indywidualnych jak i zdjęć klasowych z wychowawcą.
Wycieczka dostarczyła uczniom dużą dawkę zabawy i pozytywnych emocji. Dzieci były zachwycone. Wszyscy pełni wrażeń wrócili do szkoły. /A.U.-W./