Strona G堯wna · Og這szenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Pa寮ziernik 13 2019 22:26:50
Strona G堯wna
Historia szko造
Og這szenia
Dla Rodzic闚
U篡tkownik闚 Online
Go軼i Online: 2
Brak U篡tkownik闚 Online

Zarejestrowanch Uzytkownik闚: 32
Najnowszy U篡tkownik: Boleslav
Witamy na stronie naszej szko造
Spotkanie z "Panem Tadeuszem"
21 marca 2019 r. uczniowie klas V- VIII naszej szko造 wraz z uczniami Publicznej Szko造 Podstawowej w Chru郵inie uczestniczyli w wyje寮zie edukacyjnym do Lublina.
G堯wnym punktem programu by這 widowisko muzyczne „Pan Tadeusz” Adama Mickiewicza w wydaniu Beskidzkiej Agencji Artystycznej. Nie by這 to dos這wne odtworzenie historii, jednak fragmenty tekstu recytowane przez aktor闚 i dok豉dne wyja郾ienie fabu造 pozwoli這 nam na lepsze zrozumienie tw鏎czo軼i Mickiewicza. W czasie trwania spektaklu du篡 nacisk po這穎no na muzyk z gatunku rap reggae, kt鏎a by豉 dostosowana do potrzeb m這dzie篡. Spektakl by 篡wy i interakcyjny. W czasie jego trwania nie brakowa這 dzia豉, maj帷ych na celu zaktywizowanie m這dej publiczno軼i.
Kolejnym punktem naszej wyprawy by豉 wizyta w „Strefie Wysokich Lot闚”, czyli parku trampolin, gdzie pod czujnym okiem trenera, pr鏏owali鄉y swoich si, skacz帷, robi帷 gwiazdy, salta i inne akrobacje.
Po dw鏂h godzinach intensywnej zabawy, udali鄉y si do McDonalds’a w celu uzupe軟ienia spalonych kalorii. Droga powrotna up造n窸a nam bardzo szybko, w autobusie s逝chali鄉y naszych ulubionych piosenek i prowadzili鄉y o篡wione dialogi.
Wycieczka wszystkim si podoba豉, a ja i moi przyjaciele bawili鄉y si 鈍ietnie. /A. Kamela – ucz. kl. VI/
Zdj璚ia w fotogalerii